Koç Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat – 6 Mart Haftası)

Koç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası neler bekliyor? Koç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 28 Şubat – 6 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında kendinizi büyük bir şey için çalışmak isteyeceksiniz. Büyük bir koşu veya maraton için antrenman yapmak, kendinizi sanatsal olarak zorlamak veya tamamen başka bir şey olabilir, ancak buna hazırsınız. Perşembe ve Cuma günleri, insanlardan istediğiniz hemen hemen her şeyi elde etmek için derin çekicilik rezervlerinden yararlanabileceksiniz. Birisi gördüğünü sevecek. Hafta sonu umduğunuz kadar harika olmayacak çünkü küçük şeyler ters gidebilir ve birikmeye başlayabilir, ama en azından herhangi bir felaket olmayacak.


Koç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzde pek çok yönü olan yoğun bir hafta var. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs ve Mars ile, para evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün kesinlikle çekicisiniz ve duygusal olarak tatmin edici ve finansal olarak ödüllendirici bir fırsatı kendinize çekebilirsiniz. Ne istediğinize odaklanmak ve sonra birisine bir toplantı istediğinizi bildirmekle başlar. Bu aynı zamanda bir iş görüşmesi yapmak veya bir iş arama web sitesinde özgeçmişinizi yayınlamak için harika bir gün. Bunun üzerine atlayın çünkü böyle bir özellik her gün ortaya çıkmaz.

1 Mart Salı günü güneş, değerler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Artık kendinizi yeniden keşfetme fırsatınız var. Bu, yeni bölgeleri keşfetmek ve hareket etme, meslek değiştirme veya kişiliğinizin özü olan yönleri geliştirme olasılıklarını düşünmekle ilgilidir. Koç, çekmek istediğiniz ilişki türünü değiştirebilirsiniz. Bu, bir inanç veya din değişikliğinin başlangıcı olabilir. Ancak tüm bunlar, kişisel bir devrimi düşünmek için sadece bir fırsat ve zaman.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, teknoloji evinizdeki Satürn ile kavuşuyor. Bugün hiçbir şey çalışmıyor. Önünde bir tuğla duvar var. Bu, telefonla ulaşamayacağınız, arabanızın çalışmadığı veya kendinizi yataktan kaldıramayacağınız anlamına gelir. Bugün her şey yokuş yukarı bir tırmanış.


Koç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu yeni ay sizden derine inmenizi isteyecek, sevgili Kova. Haritanızın bilinçaltını yöneten bölgesinde kamp kuracak ve kalbin meseleleriyle ilgili bazı gölge çalışmaları yapmak için mükemmel bir zaman olacak. Bu ay tutulmasını geçmiş ortaklıkları incelemek için kullanın ve farkına vardığınız tüm ilişki kalıplarını zihinsel olarak not edin. Hafıza şeridinde duygusal bir gezinti yapmak acı verici olabilir, ancak gelecek için daha sağlıklı alışkanlıklar geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Bu yeni ayın arkadaşlıklarınız üzerinde ilginç bir etkisi olabilir, küçük Balık. Bekarsanız, çevrenizdeki insanlara potansiyel eş olarak bakmaya başlayabilir ve hatta kendinizi “faydalı arkadaşlar” durumunda bulabilirsiniz. Sadece sizin için önemli olan platonik ilişkilerden taviz vermediğinizden emin olun, özellikle de retrogradlar her zaman en iyi muhakememizi ortaya çıkarmadığından. Şu anda bir ilişkiniz varsa, bae ve arkadaşlarınızı yakınlaştırmak için iyi bir zaman, bu nedenle herkesin birbirini daha iyi tanımasına yardımcı olacak bazı grup etkinlikleri planlayın. Onlarla ne kadar çok zaman geçirirseniz, o kadar bağlı ve rahat hissedeceksiniz.


Koç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta işe koyulmaya hazır olun, Koç!

28 Şubat Pazartesi gününden itibaren Oğlak burcundaki Venüs ve Mars, Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümünü üçgen açı yapacak. Dünyevi üçgen, mali durumunuzda ve güvenlik duygunuzda ortaya çıkan mukadder profesyonel olayları ima eder. Venüs ve Mars profesyonel mükemmellik için çalışmakla meşgulken, geri giden kuzey düğümü mali kaderinizi yeniden tanımlıyor. Üç göksel cismin tümü birlikte, profesyonel başarılarınızın varlıklarınızı ve hatta finansal özgürlüğünüzü daha da güvence altına alacağını ima eder! Birkaç gün sonra, Balık burcundaki mistik yeni ay, önümüzdeki altı ay boyunca ortaya çıkacak yeni bir bölüm açıyor. Büyülü yeni ayın altında, kariyer yolunuzda daha umutlu ve sezgisel bir bakış açısı sergilemelisiniz. Hatta zamanla nereye gidebileceğini görmek için sanatsal hayal gücünüze körü körüne güvenme hedefini bile belirleyebilirsiniz! Merkür, 2 Mart Çarşamba günü Kova burcunda Satürn ile kavuşum yaptığından, düşünce süreçlerinizi buna göre yapılandırmanın zamanının geldiğini görebilirsiniz. Şimdi hangi hedeflerin, hayallerin ve toplulukların peşinden gitmeye değer olduğunu belirleme zamanı. Yardımcı olacaksa, Kova merceğine yaslanın ve kendinize kariyer yolunuzda hangi girişimlerin benzersiz kilometre taşları olacağını sorun.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.