Koç Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Koç burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Koç burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yardıma çağrıldınız. Aries, atlamaya hazırsın.

Tamamlamak yerine sürece odaklandıkça hafta yavaş başlar. 22 Şubat Salı günü finans evinizde Ay, Kuzey Düğümü ile karşıt konuma geliyor. Kendinizi bir rutinin içinde sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Eski evrak işlerini gözden geçiriyor, yatırımlarınıza bakıyor ve vergilerinizi ödemek için malzemeleri bir araya getirmeye başlıyorsunuz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, anlayış ve empati evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Şirketiniz hayır için bir şeyler yapıyor olabilir. Koç, bağış yapma veya zamanının bir kısmını iyi bir amaç için bağışlama fırsatın var. Bu, çalışmalarını topluluğunuza odaklayan ulusal veya uluslararası bir hayır kurumu için olabilir. Artık gerçekten bir şeylere katkıda bulunabilirsiniz.


Koç Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında dikkate alınması gereken bir güçsün, çünkü çekiciliğin derinlerde bir yerden yayılıyor ve senin ses tonunu duymak için tatlıları kendine çekiyor. Onunla eğlenin ve gelecek için endişelenmeyin. Kendi kendine ilgilenecek. Çarşamba öğleden sonra, evde veya ailenizle ilgili bir kriz, dikkatinizi gerektirebilir, ancak takviye çağırmanız o kadar kötü olmamalı. Hafta sonunu, bazı tuhaf enerjileri acilen çalıştırma ihtiyacı hissederek geçireceksiniz ve tam da bunu yapmak için birçok fırsat bulmalısınız.


Koç Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Koç, kartlarını doğru oynarsan bu hafta senin için sıcak ve ağır geçebilir. Enerjinizi üretken yollarla yönlendirmeye çalışın ve herhangi bir saldırganlığı egzersiz veya harika seks ile ortadan kaldırın. Odaklanmayı zor bulabilirsiniz, bu nedenle özellikle haftanın ilk yarısında enerjinizi topraklayın ve merkezde tutun. Yeni biriyle ortak olmak veya tutkulu bir gece geçirmek istiyorsanız, bu kesinlikle şanslı haftanız olabilir. Mars altmışlık Neptün ile yüksek düzeyde bir cazibe ortaya çıkaracaksınız.

Hatta hayalinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz. Uzun bir tarihe dönüşen doğaçlama bir toplantıya hazır olun. Bu tesadüfi toplantılar ayın yirmi birincisinde gerçekleşebilir. Bu aynı zamanda aşkını sormak için harika bir gün. Rekabetçi doğanız bu hafta yükselecek. Yirmi üçüncü ve yirmi dördüncü günde, bu enerjiyi fitness hedeflerinize ulaşmak veya ekibinizle eğlenceli bir oyun gecesi planlamak için kullanın. Her zamankinden daha meraklı hissedeceksiniz, bu yüzden zihinsel olarak sizi diken üstünde tutan yeni bir kitap arayın. Herhangi bir büyük iş anlaşmasını kapatmak ve iletişimin temellerine bağlı kalmak için haftanın sonunu bekleyin.


Koç Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Şubat ayının son haftası sona ererken, yeni bir ay başlamadan önce kariyerinizde son dakika hamleleri yapmak için ilham alabilirsiniz.

Koç, 23 Şubat Çarşamba günü, Mars Oğlak burcunda Neptün Balık’ta sekstildeyken, hırsın tarafından sezgisel olarak yönlendirildiğini hissedebilirsin. Uyumlu altmışlık, gelecekteki başarılarınızın ve başarılarınızın hayalleriyle motive olan olumlu bir zihniyete ilham verdi. Ancak, yanlış hesaplanmış eylemlerde bulunmamak için aklınızda net bir hedef veya oyun planınız olduğundan emin olun. Yay burcundaki son dördün ay aynı gün gerçekleştiğinden, eski hedefleri tamamlamaya hazır hissedebilirsiniz. Ateşli Luna, yeni bir hareket tarzına başlamadan önce başladığınız işi bitirmeniz için sizi motive edebilir. Ertesi gün, Oğlak burcundaki Venüs’ten Balık burcundaki Neptün’e kadar, oldukça sıkışık bir şekilde doludur. Yeni altmışlık, özellikle yaratıcı, çekici bir profesyonel olarak tanındığınızı gösterir. Sosyal imajınız patlıyor! Kova’daki Merkür, Koç’taki Kiron’a altmışlık ile başlayan ve ardından Boğa’daki Uranüs’e kare olan iki açı yapar. Sahip olabileceğiniz endişeleri dile getirerek profesyonel veya finansal güvenlik araçlarınızı sağlamlaştırmak için harika bir geçiş olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.