Koç Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

Koç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası neler bekliyor? Koç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 14 Şubat – 20 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir yol ayrımındasınız. Koç, yeni bir yöne gitme fırsatın var.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, itibar evinizdeki Plüton Oğlak burcunda, öz-değer evinizde Boğa burcundaki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparken başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Koç, kabilenle bağlantı kurma fırsatın var. Duygusal veya ruhsal bir bağınız olan insanları bulabilirsiniz. Misyonu gerçekten yankı uyandıran bir grup bulabilirsin. Bu grubu çevrimiçi olarak sosyal medya veya bir video aracılığıyla duyabilirsiniz.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapar. Şimdi, büyük bir kararınız olabilir. Seçenek A, sizi neyden yapılmış olduğunuzu bulmanız için zorlayan bir şeye yönlendirebilir. Veya B’yi seçebilir ve aşina olduğunuz ve yapabileceğinizi bildiğiniz bir şeye geri dönebilirsiniz. Rahat ve sıkıcı olan her şeye sahiptir. A seçeneği daha uzak bir ihtimal ama kendinize bahse giriyorsunuz. Seçenek B, daha önce yaptığınız güvenli bahistir.


Koç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Koç, kalbin ve hedeflerin arasında bir savaş var. İkisini birleştirmeyi seçerseniz ne olabilir? Venüs Mars ile kavuşum, kişisel hırslarınızı ve onlara daha yakın bağlarınızı düşünmenizi sağlar. Hepsine sahip olabilirsin. Oturup geçmişten beslediğiniz beklentilerin geleceğinizi daha iyi bilgilendirebileceğini kabul etme şansınız var. Uranüs ve Jüpiter, sizin değerinize ve yeteneklerinize ilişkin fikirlerinize dayalı olarak realitenize değer katan yeni başa çıkma stratejileri oluşturduğunuzu görüyor. Harekete geçiren ruhunuzla iş yerinde gelişmek için her zaman daha fazla fırsat vardır. Rutininiz ne kadar tekdüze olursa, üstün olmaya devam etme olasılığınız o kadar artar. Kendinize nasıl zarar verdiğiniz konusunda net olun. Özellikle Merkür bu hafta Kova’ya yeniden girerken, yardıma ihtiyaç duymak ve bunu size getirmek için topluluk aramak sorun değil. Bu hafta çok fazla kontrolünüz var. Kendini bildiğin güç ol.


Koç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kariyer yolunda neyi başarmak istiyorsun Koç?

14 Şubat Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçtiğinde beyin fırtınası yapmaya hazır olun. Zippy Mercury, daha büyük topluluk, teknoloji, ağ oluşturma ve hayaller sektörünüzü aydınlatıyor. Artık Merkür imkansızı düşünmeye hazır olduğuna göre, kariyer yolunuzda başarmayı hayal edebileceğinizden daha büyük bir şeyin hayalini kurmayı düşünün. Hatta profesyonel ağınızda uzun süredir kayıp olan bazı bağlantılarla sohbet edin! Haftanın ilerleyen saatlerinde, dolunay ateşli Leo’da parlak bir şekilde yanarak yaratıcılık ve kendini ifade etme sektörünüzü kamaştırıyor. Audacious Luna, sıkı çalışmanızdan emin sonuçlar doğurabilecek profesyonel tutkuyla geçen altı aylık bir yolculuğu tamamlıyor. Ay enerjisi sıcaklığı çağrıştırdığı için, Mars aynı gün Oğlak burcundaki Venüs ile kavuşum yapacak. Dünyevi kavuşum, profesyonel yolculuğunuzda bir kilometre taşı gibidir. Kariyer yolunuzda diğer liderlerle birlikte yükselebilir veya 16 Şubat Çarşamba günü öncülük etme yetenekleriniz ile dikkat çekebilirsiniz. Kısa bir süre sonra, Jüpiter Balık’ta Uranüs’ün Boğa’da altmışlığı ile parasal meselelerinizle ilgili algınızda radikal ama umutlu bir değişiklik olabilir. 18 Şubat Cuma günü güneş Balık burcuna girdiğinde haftanızı çok ihtiyaç duyduğunuz dinlenme ile sonlandırın.


Koç Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi sizin için büyük bir gün olabilir, çünkü pozitif enerji ile aşılanacak ve bir sonraki büyük şeye öncülük etmeye hazır olacaksınız. Hafta ortası, biraz rahatlamanız ve harekete geçmek yerine içinde bulunduğunuz durum hakkında düşünmeniz için iyi bir zaman olacaktır. Perşembe ve Cuma günleri sosyal motorunuz devreye girecek ve kolayca hatırlayamayacağınız kadar çok insanla tanışabilirsiniz. Bu hafta sonu acele etmemeye özen gösterin yoksa tökezleyebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.