İkizler Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat – 6 Mart Haftası)

İkizler burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 28 Şubat – 6 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın birkaç gününü e-posta ve diğer mesajlarınıza yetişmeye ayırın. Cevabınızı bekleyen, tahmin edebileceğinizden daha fazla insan var. Düşündüğünüzden daha eğlenceli ve ilginç olacak. Perşembe ve Cuma günleri hayatınıza iyi bir enerji akacak, o kadar ki, her şeyden biraz bunalmış hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta sonu sakinleşin ve yavaşlayın, böylece Pazartesi’den önce toparlanıp yönünüzü geri almaya çalışabilirsiniz.


İkizler Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu yoğun hafta boyunca hokkabazlık alıştırması yapmanız gerekecek. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü Venüs ve Mars Oğlak’ta, gelir ve pasif gelir kaynakları evinizde, sezgi evinizde Boğa’da Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. İkizler, bir yatırım kategorisi hakkında güçlü bir his veya işiniz için bir yön hakkında bir önseziye sahip olabilirsiniz. Sanki tüm olasılıklar ve eğilimler tek bir olası sonuca işaret ediyor. Tıpkı bir satranç ustasının Benko Gambit’i veya Sicilya Savunmasını kullanması gibi, planlarınızı yapmak için iyi bir gün.

1 Mart Salı günü güneş, gizli ilişkiler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Planlanmış gizli bir toplantınız olabilir. Rakip bir şirketle röportaj yapmak için izin gününün bir bölümünü alabilirsin. Ya da siz ve bir iş arkadaşınız biraz sokulmak için açıklanmayan bir yere gizlice kaçabilirsiniz. İkizler, bölümler arası iletişimi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor olabilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü Kova burcundaki Merkür, yasalar ve kurallar evinizde Satürn ile kavuşuyor. Dur işareti “dur” dediğinde tam durun. Bugün yasalara aykırı davranmak çok kolay. İkizler, yanlış yere park etmek veya uygunsuz bir U dönüşü yapmak için pahalı bir bilet alabilirsin. Yasanın sağ tarafında kalın veya otobüse binin.


İkizler Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Tatil stresi ve yeni ay ile güneş arasındaki kare, duygularımızı ve ortaklıklarımızı dengelemeyi zorlaştırabileceğinden, bugün partnerinizle ukalalık yapmaktan kaçının. Son zamanlarda öz bakımımızın da durduğunu hissedebiliriz, bu yüzden nefesinizle bağlantı kurabileceğiniz ve zeninizi bulabileceğiniz küçük anlar bulmaya çalışın. Bu, özellikle tatil yemeklerini veya şenliklerini düzenlemekten sorumlu herkes için önemli olacaktır, bu nedenle ağır sorumluluklar taşıyorsanız kendinize karşı daha nazik olun.

Neyse ki, bu enerji öğleden sonra bu görünüm kaybolduğundan ve yerini yeni ay ile Jüpiter arasında destekleyici bir bağlantı aldığından dağılmaya başlayacak. Atmosfer daha az stresli ve rüya gibi olacak, bu yüzden rahatlamaktan ve biraz uzaklaşmaktan korkmayın. Tatilleri kutluyorsanız, bu, ailenizdeki herhangi bir çocukla bağlantı kurmak için harika bir zaman olacaktır, çünkü onların yaşadıkları tüm heyecanla çocuksu hissedebileceksiniz. Kendinizi biraz oyun zamanı ile şımartmaktan çekinmeyin ve neşeli enerjinin evinize yayılmasına izin verin. Son birkaç gün içinde almış olabileceğiniz herhangi bir nezaketi takdir etmek için bir dakikanızı ayırın ve diğer önemli kişilere verebileceğiniz kadar cömert olun.


İkizler Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Mart başladığı gibi, kariyer yolunuzda yeni bir döngü de başlıyor, İkizler!

Ancak yeni bir ay başlamadan önce, 28 Şubat Pazartesi günü Venüs ve Mars’ın Oğlak üçgeninde kuzey düğümüne geri gitmesiyle eskisi sona eriyor. Toprak üçgeni, fırsatlarınızı değerlendirebilmeniz için daha mali odaklı bir zihniyete sahip olmanızı teşvik ediyor. güvenliğinizi temelli bir yaklaşımla dönüştürmek için. Ancak mali arayışlarınızda daha güvende hissetmek için daha kararlı bir yaklaşıma ve olumlu bir zihniyete sahip olmanız gerekir. Bunu 2 Mart Çarşamba günü Balık burcundaki mistik yeni aya girerken düşünün! Yeni aylar, kariyer, başarı ve tanınma sektörünüzde gerçekleşen yeni bir döngüyü temsil eder. Yaratıcı yeni ayda ilerlerken, ne yapmak istediğinizi ve önümüzdeki altı ay boyunca kariyerinizin nereye gideceğini gözünüzde canlandırın. Hayallerinizi tezahür ettirmek için bir araç olarak kullanmak, takip edebileceğiniz kariyer yolunu yeni ay hedefiniz olarak tasavvur etmenize yardımcı olabilir! Güneş Balık burcunda aynı gün Uranüs’ü Boğa ile altmışlık açı yaptığından, yeni keşfettiğiniz umudunuzun algınızı kökten değiştirdiğini görebilirsiniz. Yeni profesyonel döngünüzün olanaklarını kucaklayın!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.