İkizler Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

İkizler burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 14 Şubat – 20 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gerçek bir aşk öpücüğü alabilirsiniz. İkizler, özel bir şey oluyor.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, mahremiyet evinizde, sırlar evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri olmayan nadir bir durum. Bugün başka biriyle derin ve anlamlı bir bağ kurabilirsiniz. Potansiyel bir ortakla çok özel bir şey paylaşabilirsiniz. Bu, romantik bir bağlantıya dönüşen bir arkadaşlık olabilir. Yavaş yavaş alıyor olabilirsiniz, gerçekten birbirinizi keşfediyorsunuz. Ve bugün, ikiniz arasındaki bağı güçlendiren sırları ifşa ediyorsunuz.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş bilgi evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. İkizler, bugün büyük bir seçimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Okula geri dönüp dönmeyeceğinize karar veriyor olabilirsiniz. Derece, gelecekte daha iyi bir iş anlamına gelebilir, ancak günlük yaşamınızda büyük bir aksama olabilir. Belki okuldasınız ve şimdi işinize odaklanmak veya işinizi kurmak için bir yıl ara vermeyi düşünüyorsunuz. Bu kavşakta, bir yön tanıdık yoldur ve bir tanesi yeni bir yere götürür. Ve seçeneklerinizi tartmak size kalmış.


İkizler Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Ortaklığınızı çevreleyen içsel hedefleriniz, bu haftanın büyük bölümünde Ay Başak burcundayken gözden geçirilmek üzere geliyor. Şu anda ihtiyacınız olanı aldığınızı hissediyorsanız, bu, içsel yaşamınızdaki biriyle olan bağınızı yeniden doğrulamak için bir fırsattır, ancak daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bunu ele almanın zamanı geldi. Siz ve eşinizin kaynaklarla olan bağlantısı, yakın olmanız ve ortaklığınızda daha fazla derinlik kazanmanız üzerinde çok fazla etkiye sahip. Kendinizi ve tüm ortakları sorumlu tutmaya başlayabilmeniz için bağlantılarınız için ne gibi beklentilerinizin olduğunu kendiniz kontrol etmek için harika bir zaman. Ortaklıklarınızı yaşam hırsınızın tamamlayıcı bir yönü olarak gördüğünüzde, etrafınızdaki korkulardan kaynaklanan duvarları yıkmanın zamanı geldi. Ay, Plüton ile üçgen açı yapıyor ve yakınlığı çevreleyen uzun vadeli hedeflere kendinizi daha iyi bağlamanın yeni yollarını buluyorsunuz. Merkür’ün Kova’ya yeniden girmesiyle, çözüm, benlik ve kurtuluş yolculuğunuza uyan, aşkta daha alternatif bir bağlılık biçimi aramakta yatıyor olabilir.


İkizler Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Eğer hayal edebiliyorsan, buna inansan iyi olur, İkizler!

14 Şubat Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçtiğinde geleceğinizi düşünmenin zamanı geldi. Yenilikçi Merkür, kutunun dışında düşünmenize yardımcı olabilir; bu, kariyer yolunuzda genişlemek, öğrenmek ve gelişmek için yeni fırsatları değerlendirmek için mükemmeldir. Mesleki gelişiminizle alışılmadık bir yol izlemekten korkmayın! Daha sonra, 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcundaki cesur dolunay altında özellikle heyecanlı hissedeceksiniz. Sıcak ve arkadaş canlısı Luna, iş hakkında olumlu konuşmak için ilham veriyor. Konuşmaların sona ermesine veya işte ortaya çıkabilecek şeylere şaşırabilirsiniz! Aynı gün Mars, Oğlak burcundaki Venüs ile kavuşum yapıyor. Dünyevi kavuşum hırslıdır, kariyerinizde mali açıdan tatmin edici ortaklıklar aramaya hazırdır. Bir satış, satın alma veya birleşme başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz güven artışı da olabilir. Jüpiter ertesi gün Balık burcunda Uranüs Boğa burcunda altmışlık açı yaptığında, güçlü profesyonellerle eşleşme potansiyelini artıracak değerli fırsatlar bulma konusunda umutlu bir tutum sergileyin. Haftanın sonunda güneş Balık burcuna girerken, umudunuz kariyeriniz için hayal gücünüzü besliyor!


İkizler Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi sizin için aşırılıkların olduğu bir gün ve insanları normal bir ses seviyesinde konuştuklarında değil, bağırdıklarında veya fısıldadıklarında anlamayı daha kolay bulmalısınız. Haftanın ortası çılgınlık noktasına kadar alçakgönüllü olabilir ve diğer insanların size ne söylemeye çalıştığını anlamanız zor olacaktır. Perşembe ve Cuma, arkadaşlarınızla iletişim açısından sizi olmak istediğiniz yere geri getirecek, ancak birisine daha yakın olmaya çalışıyorsanız, hafta sonu oldukça inişli çıkışlı olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.