Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2022

28 Şubat Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 28 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, bu sabah telefonunuza kapılmaktan kaçının, yoksa Kova ayı ile kaotik Uranüs arasındaki sert bağlantı sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Neyse ki yıldızlar, Venüs, Mars ve kader düğümleri arasındaki bir dizi tatlı bağlantı sayesinde kariyerinize kozmik bir iyilik getirecek. Bu enerji, özellikle yaptığınız işe bir tutku ve buna göre ilerleme arzusu gösterebiliyorsanız, profesyonel ilerleme kaydetmek için mükemmeldir. Ay Merkür ile bağlantı kurarken, sizden aradığınız evrimi seslendirmenizi isterken, hedeflerinizi ifade etmek için sesinizi kullanmak da dikkate alınması gereken önemli bir faktör olacaktır.


Boğa Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova ayı şu anda burcunuzda kamp yapan vahşi Uranüs için sert bir açı oluşturduğundan, iş bu sabah kaotik bir yer gibi görünebilir. İş arkadaşlarınız arasında aklın sesi olarak hareket etmeniz gerekeceğinden, şu anda sakin ve temelli kalmaya çalışın. Neyse ki evren, Venüs, Mars ve kaderin düğümleri arasındaki kozmik ittifak sayesinde arkanızı kollamanın yollarını bulacaktır. Tuhaf bir şans dönüşü, vurduğunuz herhangi bir dalgalı sudan tezahür edebilir ve öğleden sonra sakinleştiğinde kalbinizi ve zihninizi stabilize etme şansı verir.


İkizler Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Kova burcundaki yolculuğuna bugün de devam ediyor, haritanızın kişisel felsefeleri ve maneviyatı yöneten bölümünü aydınlatıyor. Dünya, bu kozmik iklim altında, özellikle de Luna’nın iletişimsel Merkür’e uyum sağladığı öğleden sonra geç saatlerde, işaretler ve eşzamanlılıklarla canlanacak. Bu arada, Venüs ve Mars, kaderin düğümleriyle tatlı yönleri paylaşır, en yüksek ve en sağlıklı yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için ayarlanması gereken herhangi bir alışkanlık veya davranış kalıbını anlamanıza ve bunlarla uzlaşmanıza yardımcı olur. İleriye dönük yol konusunda emin değilseniz, netlik bulmak için bu akşam bir meditasyon seansına katılmaya çalışın.


Yengeç Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bu sabah kime güvendiğinize dikkat edin, çünkü Kova ayı kaotik Uranüs için sert bir açı oluşturuyor. Kesinlikle daha derin bir bağlantı havasında olacak olsanız da, bu kozmik iklim, sizi tam olarak güvenemeyeceğinizden emin olmadığınız birinin etrafında korumanıza izin vermemeniz konusunda sizi uyarıyor, çünkü o size musallat olmak için geri gelebilir. Neyse ki, bu titreşimler öğleden sonra gelirken dağılmaya ayarlandı ve birkaç saat sonra Luna ile Merkür arasındaki yararlı ittifak, istediğiniz kişiyle kalbinizin arzusuyla sohbet etmeniz için size yeşil ışık yakacak.


Aslan Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bu sabah Kova burcunun isyankar Uranüs ile kesiştiği yerde beklenmedik duvarlar ortaya çıkabilir. Partneriniz veya en iyi arkadaşınız sizden uzaklaşıyor gibi görünüyorsa, bunu kişisel olarak algılamamaya çalışın çünkü muhtemelen sizinle hiçbir ilgisi olmayan içsel düzeyde tahrişler veya hayal kırıklıkları ile uğraşıyorlar. Neyse ki, öğleden sonra Luna ve Merkür arasındaki kozmik bir ittifak, atasözü bulutları dağılırken günün erken saatlerinde ortaya çıkan sorunların temeline inmenize yardımcı olabilir ve açık ve dürüst iletişimin gerçekleşmesini kolaylaştırır.


Başak Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Kova burcunun kaotik Uranüs ile sert bir kare oluşturduğu ve sabahı beklenmedik şekillerde sarstığı için, tipik rutininize bağlı kalmak bu sabah boş bir rüya gibi gelebilir. Neyse ki, öğleden sonra yuvarlanırken bu titreşimler dağılacak ve Luna ile Merkür arasındaki faydalı bir ittifak size zihinsel berraklığınız ve organizasyonunuzla yeniden bağlantı kurma şansı verecek. Sorumlu Satürn’ün yardım eli sayesinde, kişisel yapılarınız akşam tezahür ederken istikrar kazanmaya devam edecek. Günün erken saatlerinde sizi bulan karışıklıklarla hala mücadele ediyorsanız, bu titreşimler düzeni yeniden sağlamanıza yardımcı olacaktır.


Terazi Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Kova ayı asi Uranüs ile sert bir kare açı oluşturduğundan, egonuz bu sabah hafif bir darbe alabilir. Kendinizi evren tarafından alçaltıldığınızı fark ederseniz, yumruklarla yuvarlanmaya çalışın, çünkü bu titreşimler öğleden sonra gelmeden önce ortadan kalkacaktır. Neyse ki, yönetici gezegeniniz Venüs, kaderin düğümlerine açı verirken tutkulu Mars’a rahatlayacak. Bu kozmik iklim, sizi tüm engelleri aşmaya motive edecek ve önünüzdeki yola odaklanabilmeniz için tezahür etmiş olabilecek tüm rahatsızlıklardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.


Akrep Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah sevgili Akrep, Kova burcu Uranüs için zorlu bir açı oluşturduğundan ev hayatınızda gerilimler artabilir. Her zamankinden daha gergin görünen ev arkadaşlarını meşgul etmemeye veya tetiklememeye çalışın, öğleden sonra gelene kadar onlara yer verin ve bu korkak titreşimlerin dağılma şansı oldu. Günün ilerleyen saatlerinde Luna ve Merkür arasında faydalı bir ittifak, özellikle son zamanlarda işleriniz birikiyorsa, alanınızı düzenlemeniz için size ilham verecek. Luna sorumlu Satürn’e uyum sağladığında, düzen yeniden sağlandığında bir memnuniyet duygusu sizi bulacaktır ve bugün verdiğiniz tüm sıkı çalışmadan memnun hissetmenize yardımcı olacaktır.


Yay Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

En iyi niyetli tavsiye bile istenmeden verilirse geri tepebilir sevgili Okçu, bu sabahın kozmik iklimi size zor bir dersi hatırlatabilir. Zor bir dönemden geçen arkadaşlarınıza veya ailenize iki sentinizi vermekten kaçının ve bunun yerine onlara yardım etmek için yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını sorun. Sözlerinizin gerçekten bir fark yaratabileceğini düşünüyorsanız, öğleden sonra ay ve Merkür arasındaki kozmik bir ittifak, bilginizi bahşetmek için en uygun zaman olacaktır. Bunu herhangi bir sınırı aşmadan yapmayı unutmayın ve amacınızı zarafet ve klasla anlatabilmelisiniz.


Oğlak Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Baştan çıkarıcı olsa da, Kova ayı Uranüs joker karakterine karşı sert bir görünüm oluşturduğundan, bu sabah dürtüsel harcamalardan kaçınmaya çalışın. Ne yazık ki, bu titreşimler beklenmedik masraflara da neden olabilir, bu da önemli veya hassas elektroniklerle çalışırken dikkatli olmanızı zorunlu kılar. Neyse ki, öğleden sonra ayın Merkür ile kozmik bir ittifak oluşturduğunda düzen yeniden sağlanacak ve bu da mali durumunuz ve düşünceleriniz konusunda daha toplanmış ve organize hissetmenize yardımcı olacak. Maddi alemler, gece yuvarlandıkça ve Lady Luna’nın düzenli Satürn ile yolları kesiştiğinde, bu tür bir istikrarı yakalamaya başlayacak.


Kova Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Kova ayı asi Uranüs’e kare açıyla yaklaşırken, bu sabah evde kaos ortaya çıkabilir. Gününüz zorlu bir başlangıç ​​yapsa bile, iş gününe hazırlanmaya hazırlanırken sakin ve topraklanmış kalmaya çalışın. Neyse ki, bu enerji uzun süre oyalanmayacak. Ve burcunuzda kamp kurduğunuzda, olumlu bir eğilimi korumak kolay olacaktır. Öğleden sonra sizi daha sonra bir sohbet havası bulacak ve telefonunuzun en yakınınızdan ve en sevdiklerinizden gelen mesajlar ve aramalarla aydınlanmasına neden olacak. Bununla birlikte, sosyalleşme arzusunun sizi görevlerinizden çok fazla alıkoymasına izin vermemeye çalışın, aksi takdirde akşamın ilerleyen saatlerinde arayı kapatabilirsiniz.


Balık Burcu

28 Şubat 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, Kova ayı ile kaotik Uranüs arasındaki sert bağlantı sayesinde bu sabah yutması zor olan bazı gerçekleri zihniniz aydınlatabilir. Atmosfer kesinlikle bir funk taşıyacak olsa da, kendinizi veya çevrenizdeki insanları aşırı derecede eleştirmemeye çalışın. Öğleden sonra Luna, Merkür’e uyum sağladığında, ruhunuzu organize ve sağlıklı bir şekilde düzenlemenize izin veren bir değişim fark edeceksiniz. Öğleden sonra, ay pragmatik Satürn’ün üzerinden geçtiğinde, daha fazla kozmik yardım yolunuza gelecek ve zihninizi ve onun içinden geçen düşünceleri stabilize etmenize yardımcı olacak.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.