Günlük Aşk Burç Yorumları 27 Şubat 2022

27 Şubat Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 27 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Derin bir nefes al, Koç. Bekar veya tek başına, bu zamanda yapılacak en önemli şey, özellikle bugün biraz fazla iddialı hissedenleriniz için bir ifade çıkışı bulmaktır. Elbette, gerçekten sizin için kastedilen kişi sizi tam olarak olduğunuz gibi kabul etmelidir, ancak bugünün astro-havasının yoğunluğunu inkar etmek mümkün değil. Örneğin, Oğlak burcunda parıldayan ayın ve prestijli onuncu otorite evinizin yanı sıra Luna, Mars, Venüs ve Plüton ile kavuşum yapacak. Daha basit bir ifadeyle, istediğinizi elde etmek için gerçek bir görevdesiniz ve bunun önünde hiçbir engel yok. Kişinizi hafife almayın.


Boğa Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şimdiki anı unutma, Boğa. Ay, macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizi tutuşturmaya devam edeceğinden, bu zamanda özellikle dikkate alınması önemlidir, ancak bir yakalama var. Üçüncü iletişim ve düşünce süreçlerinizin yöneticisi olan Ay, Oğlak burcunda Mars, Venüs ve Plüton’un yanında otururken, şu anda her şeyi halletmeniz gerekse de, sanki bir ayağınız kapıdan dışarı çıkmış gibi. Bekar? Her olası senaryoyu, bazı ayrıntıları kaçıracak kadar fazla düşünmekten sakının.


İkizler Burcu

27 Şubat 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yakınlık arzunuz şu anda bir sonraki seviyede hissediyor ve bu bir tesadüf değil, İkizler. Bu, elbette, şu an için işleri “kesinlikle ticari” tutmayı bilinçli olarak seçebileceğiniz anlamında her iki şekilde de olabilir. Örneğin, pragmatik Oğlak burcunda parıldayan ay ve karışıklıklar, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz ile, birleşmelerinizi ve işbirliklerinizi çevreleyen temalara daha fazla vurgu yapılır. Luna’nın, işlerin biraz baharatlı olabileceği Mars, Venüs ve Pluto’nun yanında oturacağını unutmayın.


Yengeç Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar ya da zaten bağlı, şu anda kesin sınırlar koymanız için çağrılıyorsunuz, Yengeç. Bu, özellikle gezegen yöneticinizin (ay) Oğlak burcundan geçişini ve taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmaları, uzlaşma ve önemli diğerlerini göz önünde bulundurduğunuzda doğrudur, ancak daha fazlası var. Aşkınız ve/veya sevgiliniz son zamanlarda daha talepkar mı oldu? Ay, pragmatik Oğlak burcunda Mars, Venüs ve Plüton’un yanında yer alacak ve karışıma baştan çıkarıcı bir katman ekleyecek. Ancak aynı şekilde, şu anda işler kesinlikle iş gibi görünebilir. Üstüne üstlük, Merkür samimi sekizinci evinizde seyahat edecek, bu yüzden konuşma zamanı gelebilir.


Aslan Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zamankinden daha meşgulsün ve bugün aşk hayatının önüne geçiyor olabilirsin, Leo. Örneğin, Ay’ın Oğlak burcundan geçişine ve sorumlu altıncı evinize ek olarak – günlük görevlerinizi ve çalışma rutinlerinizi çevreleyen temalara daha fazla vurgu yaparak – Luna, Mars, Venüs ve Plüton’un yanında oturacak. Sıkıcı yapılacaklar listenize aşırı derecede odaklandığınızı söylemeye gerek yok. Yine de, daha parlak bir notta, Merkür’ün Kova’daki yolculuğu – yedinci eviniz – anlaşmalar, sözleşmeler ve diğer önemli eviniz – bire bir ilişkilerinizde çok yardımcı olacaktır. Konuş ve işine dön.


Başak Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Strateji kurmayı ve fazla düşünmeyi bırak, Başak. Bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bilinmeyene girme konusundaki tereddütünüze rağmen kalbinizi dinlemeye başlamanın zamanı geldi. Bu, özellikle ayın Oğlak burcundaki yolculuğunu ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir, çünkü kalbinizin arzularından benzersiz aşk dilinize kadar her şeyi topraklamaya çağrılıyorsunuz. Bununla birlikte, duygularınızdan ve cinsel içgüdülerinizden mantığı sıkıştırmaya çalıştığınız için tam tersini yapıyor olabilirsiniz. Dengeni bul.


Terazi Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, bugün bencil görünmekten sakının. Sevgiliniz kraliyet muamelesini veya bunun gibi bir şeyi hak ediyor değil, ancak şu anda diğer insanların arzularını reddetme olasılığınız daha yüksek. Örneğin, dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla Oğlak burcunda parıldayan ayın yanı sıra, Luna Mars, Venüs ve Plüton’un yanında oturuyor olacak. Bunu söyledikten sonra, bazılarınız evinizin güzel evini yeniden şekillendirirken, kişisel meselelerle normalden daha meşgul olabilirsiniz. Bu arada, Merkür aşk ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizi aktive ederken, boğazınızda da bir mikrofon olma ihtimaliniz var. Kibar ol.


Akrep Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün hiçbir şeyi fazla düşünmemek, söylemek yapmaktan çok daha kolay, bu yüzden kendine bu kadar yüklenme, Akrep. Daha da önemlisi, iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevreyle ilgili merak uyandıran üçüncü evinize bu kadar çok çekim dokunurken, teslimatınız konusunda daha acımasız olmaya da eğilimlisiniz. Bu, elbette, ayın Mars, Venüs ve Oğlak burcundaki Plüton’a yakınlığı sayesinde, bu seferki kadar pragmatik olduğunuz kadar katısınız. Özel birine aşık olmak? Ayrıca şu anda kişinize aşırı sabitlenmiş olabilirsiniz. Aşırı bir şey yapmaktan kaçının.


Yay Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İşi yapıyorsun ve kendini daha çok seviyorsun, Yay. Devam eden bir süreç olduğu için sırtınızı sıvazlayın. Bekar? Kesin sınırlar koymak ile aşk hayatınızdaki potansiyel beklentilere tamamen kayıtsız olmak arasında bir fark var. Bu, özellikle ayın Oğlak burcundan geçişi ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değerler eviniz düşünüldüğünde doğrudur, ancak daha fazlası var. Luna, Mars, Venüs ve Plüton’un yanında oturacak ve güvenlik duygunuzu çevreleyen temaları besleyecek ve yoğunlaştıracak. Elbette, ördeklerinizi sıraya koyun, ancak önünüzde ne olduğunu gözden kaçırmayın.


Oğlak Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Herkes senin ciddi olduğunu biliyor, ama arada sırada biraz eğlenmekten zarar gelmez, Oğlak. Hatırlayabileceğiniz gibi, ay taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinizi yönetir. Yine de burcunuzda parlamaya devam edecek, bu yüzden bugün kendinizi ifade etmekten korkmayın. Yakalayış? Ay, Mars, Venüs ve Plüton’un yanında oturacak, bu nedenle duygularınızı temellendirme ihtiyacını bulmanın yanı sıra, muhtemelen pratik ve uzun vadeli bir şeye yatırım yapmak isteyeceksiniz. Ancak, “eğer”ler üzerinde durmak yerine, o anda var olmaya çalışın.


Kova Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Enerjinizi şarj etmek için hak ettiğiniz zamanı ayırın, Kova. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, on ikinci evinizi harekete geçiren gezegenlerin stelyumu, büyük olasılıkla aşk hayatınızda bir şeyleri geri çekme veya teslim etme ihtiyacına ilham verecek, böylece henüz başlamadıysanız iyileşme sürecinize başlayabilirsiniz. Ayın altıncı sağlık evinizi, günlük ritüellerinizi ve durum tespiti yönettiğini unutmayın, bu nedenle işi yapmak için bilinçli olarak içe doğru gidiyorsunuzdur. Oğlak burcunda Mars, Venüs ve Plüton’un yanında otururken, ne kadar çok arınır ve arınırsanız, aşk hayatınızda o kadar başarılı olursunuz.


Balık Burcu

27 Şubat 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Karışıyorsun, ağ kuruyorsun ve flört ediyorsun, Balık. Ayın aynı zamanda aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizi de yönettiği düşünülürse, sosyal olarak bilinçli onbirinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzdan geçen ayın geçişi düşünüldüğünde bu özellikle doğrudur. Arkadaşlarla yetişmek? İster yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla olsun, ayın Mars, Venüs ve Plüton’a olan yakınlığı, muhtemelen sosyal hayatınızdaki şeyleri, belki de beklediğinizden daha fazla canlandıracaktır. Fırsatlar kaçınılmazdır, ancak karışımda gölgeli Pluto ile sezginizi kullanmak önemlidir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.