Günlük Aşk Burç Yorumları 23 Şubat 2022

23 Şubat Günlük Aşk Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 23 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün partnerinize ulaşmanız gerekiyor. Gezegensel açı, bunu yapmak istemeyebileceğinizi gösterir. Ancak, çaba sarf etmek ikinizin de birbirinizi biraz daha iyi anlamanıza gerçekten yardımcı olacaktır. Yabancılaşmanın nedeni ne olursa olsun, takip edilmesi daha zor olan yol olsa da, kapalı olmak yerine açık olmak daha iyi bir tepki olacaktır.


Boğa Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Konuşmak, özellikle en yakın ilişkileriniz söz konusu olduğunda, bugün biraz daha zor görünebilir. Göklerde oluşan gezegensel konfigürasyon bir yabancılaşma duygusu getiriyor. Bunun nedeni, birlikte daha az zaman paylaşmak anlamına gelen çok fazla işiniz veya başka sorumluluklarınız ve taahhütleriniz olabilir. Bazı incinmiş duygular olsa da, onlarla birlikte olmak için zaman ayırın ve onlara nasıl hissettiğinizi söyleyin.


İkizler Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün havada yakın ilişkilerle ilgili garip bir his var. Susmak ve bir şeyleri düşünmek ve düşünmek için yalnız kalmak istiyorsun. Gezegensel yön, ortaklığınızdaki bazı kusurları ortaya çıkarıyor olabilir, ancak bunu kabul etmek zorunda değilsiniz. Nasıl hissettiğinizi değiştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Tek gereken, yürekten konuşmak için biraz cesaret.


Yengeç Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünkü gezegensel konfigürasyon, ilişkileriniz ve kendinizi ifade etme yeteneğiniz hakkında daha ciddi bir bakış açısı getiriyor. Görünüşün ve birine karşı hislerin hakkında alışılmadık bir şekilde güvensiz hissedebilirsin. Yine de saklanmak değil, nasıl hissettiğiniz hakkında konuşmak en iyisidir. Sevdiğiniz kişinin sizi gerçekten nasıl gördüğünü öğrenin. Gerçek muhtemelen sizi sonsuza kadar neşelendirecek.


Aslan Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Genel olarak ilişkiler açısından bugün havada biraz soğuk bir hava var. İnsanlar kendilerini çok kaptırmış görünüyorlar ve başkaları için çok az zamanları var. Günün gezegensel konfigürasyonu geçmeyi zorlaştırıyor. Gerçek bir sohbet için zamanınız olması için, mümkünse sevdiklerinize yemeğe çıkmak isteyip istemediklerini sormayı deneyin.


Başak Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün göksel konfigürasyonu sizin için biraz rahatsız edici olabilir, çünkü kimse oynamak istemiyor gibi görünebilir. Herkes kendi kişisel acı ve endişe dramlarına kapılmış durumda. İlişkilerde açıklık ve akış konusunda başarılı oldukça, bununla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Ruh hali geçeceği için bunu kişisel algılamayın; Örnek ol ve gülümsemeye devam et.


Terazi Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün, muhtemelen mevcut göksel konfigürasyondan gelen enerjinin neden olduğu, kara kara düşündüren bir atmosfer var. Bu ruh haline katılabilir ve olabildiğince kasvetli ve sefil olmaya kararlı bir gün geçirebilirsiniz. Ya da olumlu bir şey yapabilir ve en yakın arkadaşınızı bir yemek ve kalpten kalbe konuşma için dışarı çıkarmak için düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu sonsuz derecede daha iyi olurdu.


Akrep Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün gezegensel konfigürasyonu biraz moralinizi bozabilir. Partnerinizden belirli bir nedenle uzaklaştıysanız, başlangıçtaki korkularınızın üstesinden gelmek ve neyin yanlış gittiğini anlamaya çalışma sürecini başlatmak iyi bir fikir olabilir. Bu, yangına daha fazla yakıt eklemek gibi görünse de, tüm engelleri kaydırmaya ve havayı temizlemeye yardımcı olacaktır.


Yay Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün kişisel ilişkileriniz konusunda kendinizi çok yalnız hissedebilirsiniz. Gezegensel yön, başkalarıyla ilişki kurma yeteneğinizi anlamanıza yardımcı oluyor. Bunda sizin de payınız olsa bile, belirli kusurlar olarak gördüğünüz şeyler konusunda çok eleştirel hissediyor olabilirsiniz. Belki de günü farklı bir perspektiften görebilmeniz için sessizce düşünerek geçirmek daha iyi olur.


Oğlak Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün gezegensel konfigürasyonu ile çoğu insandan daha iyi başa çıkabilirsiniz. Size gerçekte neler olup bittiğine dair bir fikir veren ilişkilere karşı doğal olarak bağımsız bir tavrınız var. Bu sizin için doğal olarak gerçekleştiğinden, düşünmek için zaman harcamanıza gerek yoktur. Yine de, özellikle neşeli bir zaman olmayabilir. Fırsatınız varken gidip yalnız vakit geçirmek daha iyi olur.


Kova Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günün gezegensel konfigürasyonu, sizi yakın bir ilişki veya ilişki açısından oldukça büyük bir çarpma ile Dünya’ya indirebilir. Sevdiğinizi bir kaide üzerine koyup ona tapıyor olabilirsiniz. Tamamen insan oldukları ve ayaklarının kilden olduğu gerçeğiyle bir anda karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu bir şok gibi gelse de, gerçekçi bir bakış açısına sahip olmak daha iyidir.


Balık Burcu

23 Şubat 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu, partnerinizden biraz kopuk ve izole hissedebileceğiniz bir gün. Gezegensel diziliş, bir düzeyde sevimsiz olduğunuz fikrini ortaya çıkarır. Uzun sürmeyebilir, ancak yine de sahip olabileceğiniz bir tutum sorununun altını çiziyor. Saklanmak isteyebilirsin, ama nasıl hissettiğin hakkında konuşsan daha iyi olur. Bu, açığı kapatacaktır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.