Balık Burç Yorumları 15 Şubat 2022

Balık burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Balık burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü neler bekliyor? Balık burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 15 Şubat 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Şubat 2022 Salı Balık Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün dil ve kalem kısıtlaması uygulayın. Özellikle işte veya okulda çok fazla konuşmamak için dudağınızı bir veya iki kez ısırmanız gerekebilir. Böylesi gerçekten daha iyi — sessizlik başınızı belaya sokmaktan alıkoyacaktır.


15 Şubat 2022 Salı Balık Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Geçmişi bir kenara bırakın ve anı yaşamaya geri dönün. Gelecek için planlar yapın.


15 Şubat 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, hem bilinçli hem de bilinçaltı zihniniz günün kozmik ikliminden etkilendiği için bugün zihniniz süper aktif olacak. Ne yazık ki, bu titreşimler birkaç dezavantajla gelecek ve sizi potansiyel olarak paranoyak veya beyin boşluğuna sokacak. Bu kadar meşgul bir beyne sahip olmak, özellikle bu öğleden sonra Ay Satürn ile karşı karşıya geldiğinde işinize odaklanmanızı zorlaştırabilir. Kendinizi işe atmanın cazibesi gerçek olsa da, psişenizi susturmakta etkisiz olduğunu göreceksiniz. Şu anda duygularınızla savaşmamaya çalışın ve ihtiyacınız olan her şeyi düşünmek ve hissetmek için kendinize bolca alan ayırdığınızdan emin olun.


15 Şubat 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinizi nerelerde abartıyorsunuz, Balık? Mevcut ilişkinizde ve/veya durumunuzda karşılıklı bir “alışveriş” var mı? Aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, sorumlu hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinizin üzerinde gezinirken, bu zamanda, özellikle de aşk söz konusu olduğunda, kalbinizi kolunuza takıyor olabilirsiniz. seçim ilgi. Bununla birlikte, kişisel yaşamınızda sıkı sınırlar koymanız için sizi teşvik etmeye devam ederken, görev yöneticisi Satürn, doğuştan gelen özverililiğinize meydan okuyor. Her şey başarısız olduğunda, destek için en iyi arkadaşlarınıza yaslanın, Balık.


15 Şubat 2022 Salı Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Balık, pozisyonunuzda güvende hissetmek için zihniyetinizi ve algınızı nasıl ayarlayabilirsiniz? Merkür Kova’da, Pallas’ın Koç’ta altmışlığı ile, altta yatan bilinçaltı değerlendirmenizin, mali güvenliğiniz ve öz-değer duygunuz üzerinde daha önce fark ettiğinizden çok daha büyük bir rol oynadığını fark edebilirsiniz. Bu nedenle, daha güvende hissetmek için bilinçaltınızı nasıl ayarlayabileceğinizi düşünün. Güvenliğinizden emin hissetmek için finansal kaynaklarınızı içgüdüsel olarak strateji oluşturmak için Pallas’ı kullanmakla başlayabilir veya sahip olabileceğiniz herhangi bir şüpheye meydan okumakla başlayabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.