Aslan Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat – 6 Mart Haftası)

Aslan burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 28 Şubat – 6 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında yansıtıcı bir ruh halinde olacaksınız, bu yüzden önce dalın ve tüm büyük fikirlerinizi ve planlarınızı düşünün. Neyi takip etmeye karar verdiğiniz ve neyi bırakacağınız konusunda kendinizi şaşırtabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri eğlenceli olmalı, özellikle de henüz o kadar iyi tanımadığınız insanlarla karıştıracak bir konumdaysanız. Bir tür toplanma mükemmel olacak. Bu hafta sonu tamamen seninle ilgili olacak, o yüzden o randevuları iptal et ve eğer ararlarsa arkadaşlarına hayır de.


Aslan Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Şansın, fırsatın hazırlıkla buluştuğu yerde olduğu söylenir. Bu hafta planlarınızı uygulama zamanı. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, günlük rutinler evinizde, Venüs ve Mars Oğlak burcunda, kariyer evinizde Boğa burcunda Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Leo, başarının sırrına rastlayabilirsin. Bu, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak, tek bir hedefe odaklanmak veya kurbağayı yeme felsefesini benimsemek (yani önce zor olanı yapmak) olabilir. Bugün hepsi, üzerinde bir fiyonk bulunan zarif bir pakette bir araya geliyor. Ve şimdi hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz.

1 Mart Salı günü, kaynaklar evinizdeki güneş, şöhret evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Bugün, ihtiyacınız olanı size vermeleri için insanları cezbedebilirsiniz. İyi itibarınızı, karizmanızı ve çekiciliğinizi fon kazanmak, bilgili başkalarından destek almak veya CEO ile bir toplantı yapmak için kullanabilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, ilişkiler evinizde Satürn ile kavuşuyor. Hayatınızdaki özel bir kişi sizden bir plandan vazgeçmenizi ve bir fikri rafa kaldırmanızı istiyor. Leo, yolunuzdaki ani engel karşısında inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Ama kükremeden önce, bunun geçici bir enerji olduğunu anlayın. Yarın daha güzel bir gün olacak.


Aslan Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta meydana gelen yeni ay, sizin için bazı ciddi ruh eşi enerjisini açığa çıkarıyor, çünkü ay, haritanızın maneviyatı ve yakınlığı, ayrıca sezgiyi ve sihri yöneten alanına çarpıyor. Başkalarıyla hızlı bir şekilde bağlantı kurduğunuzu fark edebilirsiniz; bu, bir ilişkiniz varsa sorun yaratabilir. İster bekar, ister partner olun, hepimizin birden fazla ruh eşi olduğunu unutmayın. Birisi bize derin bir seviyede bir ders verme potansiyeline sahip olduğunda ruh eşleri ortaya çıkar.

Biriyle romantik bir ilişki kurmadan önce, kendinize bunun öğrenmek istediğiniz bir ders olup olmadığını sorun. Yüzey düzeyinde etkileşimler şu anda sizin için kesmez. Derin sohbetler ve yakınlık arzusuyla, o özel kişiyle kendinizi tamamen paylaşma havasında olacaksınız. Bununla birlikte, herkesin duygusal olarak ruhlarını açığa çıkarmaya hazır olmadığını ve bu da sizin kapanmanıza neden olabileceğini görebilirsiniz. Kalbinizin arzusuyla içten sohbetlere girmenin yollarını arayın. Ardından, daha yoğun şeylere geçişinizi kolaylaştırın. Herkesin konfor seviyesinin farklı olduğunu unutmayın ve birlikte olduğunuz birinin kendi alanına ihtiyacı varsa bunu kişisel algılamamaya çalışın.


Aslan Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İş yerinizde büyümek ve finansal özgürlüğü ortaya çıkarmak için yeni fırsatlar bu hafta mümkün, Leo!

Kader ve kader, 28 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Mars ve Venüs Boğa burcundaki kuzey ay düğümü ile üçgen açı yaptığında, kader ve kader profesyonel olarak hizalanır. Dünyevi üçgen, iş hayatınızda daha çok topraklanmış hissetmeyi ima eder ve mevcut pozisyonunuzda yaptığınız şeyin bir rol oynayabileceğini gösterir. uzun vadeli kariyer yolundaki rolü. Şimdi nerede olduğunuzu ve gelecekte nerede olmak istediğinizi düşünün. Bu zihniyete sahip olmak, Pazartesi gününden itibaren kariyerinizin nereye gidebileceğini düşünmenizi sağlayabilir! Paylaşılan varlıklar, kaynaklar ve yatırımda yeni bir mali döngü, sadece birkaç gün sonra Balık burcunda yeni ayın altında başlar. Lovely Luna, paylaşılan kaynakları güvence altına alma becerinizde sezgisel olarak yeni bir döngü başlatır, bu nedenle önümüzdeki altı ay, başka bir tarafla yatırım yapmak veya iş kurmak için harika bir zaman olabilir. Ardından Mars ve Venüs, 3 Mart Perşembe günü Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. Kavuşma, özellikle ekip ve yönetim arasında başa baş bazı güç mücadeleleri gerektirebilir. Hatta belirli projelerden uzaklaşmaya veya hedeflerinizi tamamen dönüştürmeye hazır hissedebilirsiniz!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.