Aslan Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Aslan burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinize iyi bakmanız için ilham aldınız. Leo, daha fazla dinlenmekle başlar.

Hafta yavaş ve dolambaçlı bir başlangıç ​​yapıyor. Kendinizi sosyal medyada kaydırma, kaydırma ve kaydırma yaparken bulabilirsiniz. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Bu, kariyeriniz hakkında düşünmeniz gereken bir gün. Zihninizin geleceğe, teknoloji ve yapay zekanın sektörünüzü ne kadar etkileyeceğine doğru dolaşmasına izin verin. Şu anda işinizde oldukça rahat olabilirsiniz, ancak ileride ne olacağını düşünmek akıllıca olacaktır.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru sağlık ve esenlik evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, güç evinizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Leo, bedenin, zihnin ve ruhun için pek çok iyilik yapma gücüne sahipsin. İyi bir gece uykusu almakla başlar. Bugün sekiz saat dinlenmek için yatak odanızda bazı ayarlamalar yapmayı düşünün. Bu, yeni bir yatma zamanı rutini oluşturmak, yatak odasının sıcaklığını düşürmek veya beyaz gürültü makinesi almak anlamına gelebilir.


Aslan Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Hızlı zekanız ve kelimelerle konuşma tarzınız sayesinde, bu haftanın başlarında tanıştığınız hemen hemen herkes üzerinde inanılmaz derecede iyi bir izlenim bırakacaksınız. Sizin için biraz fazla havalı oynuyor gibi görünseler bile, tüm hafta boyunca o tatlı kızla ilerlemeye devam edin. Azim meyvesini verecek ve bu hafta sonu enerji patlaması, baştan beri bildiklerinizi doğrulayacak. Şaşırtıcı bir yönden gelen güçlü bir sıcaklık bulacaksınız.


Aslan Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Artık güneş ve Jüpiter Balık’ta olduğuna göre, yaratıcı becerileriniz son derece arttı. Halihazırda yaratıcı bir çıkışınız yoksa, yeni bir hobi edinmek veya kendinizi ifade etmenin tam zamanı. Şimdi tezahür etmek ve sizi en çok heyecanlandıran şeylere bolluk getirmek için iyi bir zaman. 21’inde, kozmosta çok fazla dramatik enerji vardır, bu nedenle herhangi bir teatral çok iyi gitmeyebilir.

İletişim aksiliklerine izin verirseniz verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu süre zarfında ortaklıklarınızda büyüyebilirsiniz, ancak yol boyunca birkaç rahatsız edici atılım yapmanız gerekecek. 26’sında, kendinize olan güveniniz azalabilir, bu nedenle kendinizi şımartmak ve belki de ağzınızdan akan o kıyafeti satın almak için iyi bir gün olabilir. Aşk hayatınız hafta ortası beklenmedik ve heyecan verici bir döneme girebilir. O tatlı kız sana cilveli bir sevgi bakışı attığında utanma; Tutkulu bir aşk ilişkisine dalmaya hazır olun. Dürüstlüğünüzü koruyun ve düzenli tutun, çünkü yirmi dördüncü gün sırlar bilinecek.


Aslan Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Haftanın ortasında, işte ne kadar çok işe yaradığına şaşıracaksın Leo!

23 Şubat Çarşamba, Oğlak burcundaki Mars, Balık burcundaki Neptün, çalışma ortamınızı dönüştürme arzunuzu heyecanlandırıyor. Altmışlık, yeni yöntemleri, süreçleri ve rutinleri görselleştirmek için mükemmel olabilir. Neyi başarmak istediğinize dair net bir vizyona sahip olana kadar bunları uygulamaktan kaçının. Aynı gün, Yay burcundaki cesur son çeyrek ay iyimserlikle parlıyor! Şimdi işinizde bir sonraki en iyi şeye odaklanmak için yapılacaklar listenizi tamamlama zamanı. Daha sonra Mars, Oğlak burcunda sekstilleri, ertesi gün Neptün Balık’ta, mali fırsatlarınızı heyecanlandırıyor. İkinci altmışlık, bir “rüya satışı” veya bir yatırımın yükselişini izlemek gibi para kazanmanın yollarını hayal etmek için mükemmeldir. Ancak Kova burcundaki Uranüs ile Boğa burcundaki Merkür sayesinde fikir ayrılığı olabilir. Yararlanacak çok şey varmış gibi hissedebilirsiniz, ancak öngörülemeyen bir madde veya bir meslektaşınızla aynı fikirde olmama gibi bir engel nedeniyle kısa durun. Ancak Kova’daki Merkür, savunmasız olmak için ideal olan Koç’taki Chiron’a 60’lık açı yapar.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.