Akrep Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Akrep burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Akrep burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Akrep burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir kariyer fırsatı oluşmaya başlayabilir. Akrep, sabrınız meyvesini veriyor.

Haftaya, sevdiğiniz insanlarla daha fazla zaman geçirerek sakin bir başlangıç ​​yapın. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Aile üyeleri, kaynakları paylaşmayı tartışmak için bir araya gelebilir. Vasiyetler, tröstler ve gelecek planlaması hakkında bir tartışma olabilir. Veya yatırım yapmak için kaynakları bir araya topluyor olabilirsiniz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru anlaşmalar evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, liderlik evinizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Amiriniz, bugün size açılan potansiyel bir rol hakkında sizinle konuşabilir. Akrep, bu bir ekibi veya hatta bir şirket bölümünü yönetmek anlamına gelebilir. Aynı zamanda, başka bir şirkete geçen bir iş arkadaşınız, oradaki açılışlar için sizi arayabilir. Bunların çoğu sadece konuşmak. Bugün bununla ilgili somut bir şey yok.


Akrep Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Kendinizi bu hafta başında Vegas’ta veya benzer bir yerde bulursanız, açık büfeye sadık kalın veya yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar bahse girin. Kaybeden bir galibiyet serisinde olmanız gerekmiyor, ancak ihtimaller size yardımcı olmuyor. Çarşamba günü geç saatlerde işler değişmeye başlayacak ve hayatınızın küçük detayları üzerindeki kontrolü bırakmak için ciddi bir çaba göstermelisiniz. Odağınızı değiştirirseniz çok daha derinden görebileceksiniz. Bu hafta sonu en zor partileri başkalarına bırakın, çünkü işleri fazla zorlamak sizin için normalden daha vahim sonuçlara yol açacaktır.


Akrep Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hayatınızdaki birkaç alanda kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz, bu hafta hızlı aramanızda kişisel bakım ve sağlık olmalıdır. Güneş Kova’dayken evren size mantıklı düşünmeyi öğretiyor. Bazı yeni meditasyonlar veya bir adım geri atmanın ve olaylara farklı bir bakış açısıyla bakmanın yollarını deneyin. Serin ve sakin kalın ve iğnenizi yüzeye bırakmaktan daha iyi bir yol elde edeceksiniz.

Jüpiter’in yirmi üçüncüde Plüton’a yarı kare açısıyla, alanınızda zirveye ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya yoğun bir şekilde hazır olacaksınız. Hızlıca zengin olma planlarına veya acımasız kararlılığa dahil olmamaya dikkat edin, çünkü bunların bir bedeli olabilir. Daha fazla içgörü ve bir profesyonelin bakış açısı kazanmak için bir kariyer koçuyla bir seansa yatırım yapın veya kendinize bir tarot okuması yapın. Kartlarınızı doğru oynarsanız, servetinizi artırmak şu anda mümkün. İzin verirseniz, ilişkileriniz biraz kayalık hissedebilir. Büyümek ve gelişmek için birbirinize meydan okumanın yollarını düşünün, ancak güç mücadelelerini evde bırakın. Gereksiz tartışmalara girmek yerine birlikte bir derse katılın veya masa oyunları oynayın. Can sıkıntısının, aksi halde iyi olan hislerinizi bozması gerekmez.


Akrep Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Akrep, hareketli, iletişimsel bir çalışma haftası geçirmeyi bekleyin!

23 Şubat Çarşamba günü Oğlak burcundaki Mars Neptün Balık burcundaki ile altmışlık açı yaptığında, şimdi konuşma zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Mars, konuşmalarınızı heyecanlandırıyor, ancak Neptün’ün bulanıklığı görüşünüzü bulandırıyor. İş yerinde konuşmak, hatta ele almak istediğiniz bir şey varsa, konuşmadan önce konuşmayı nasıl yapabileceğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Bunun dışında, satış veya müşteri hizmetleri pozisyonunda çalışıyorsanız harika bir geçiş olabilir. Yay burcundaki son çeyrek ay aynı gün parladığından, bir tasarruf hesabına bağlanmak veya hatta önemli bir satışın ayrıntılarını tamamlamak gibi herhangi bir finansal planı sağlamlaştırmak için harika bir zaman olabilir. Hatta bazıları için bir ödeme döneminin sonunu bile işaret edebilir! Ertesi gün, Oğlak burcundaki Venüs, Neptün Balık burcundaki sekstilleri ile iletişim tarzınıza karizmatik bir dokunuş katmak için mükemmel olabilir. Bir röportaj veya önemli bir toplantı için harika olabilir. Kova’daki Merkür, Boğa’daki Uranüs ile kare açı yaptığından, profesyonel konuşmalarınızı olumlu yönde etkileyebilecek son dakika atılımları bile yaşayabilirsiniz!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.