Akrep Burç Yorumları 28 Şubat 2022

Akrep burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 28 Şubat 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Şubat 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün konuşabilir, konuşabilir ve konuşabilirsiniz. Öyle bir enerjin var. Tutkulu bir tartışmayı seviyorsunuz. Romantizm açısından, konuşmayı sonuna kadar sürdürebilecek birini bulmak önemli olacak. Değilse, devam etmeyi düşünsen iyi olur.


28 Şubat 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün büyük eylem zamanı değil; işleri biraz daha uzun süre düşük anahtarda tutun.


28 Şubat 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah sevgili Akrep, Kova burcu Uranüs için zorlu bir açı oluşturduğundan ev hayatınızda gerilimler artabilir. Her zamankinden daha gergin görünen ev arkadaşlarını meşgul etmemeye veya tetiklememeye çalışın, öğleden sonra gelene kadar onlara yer verin ve bu korkak titreşimlerin dağılma şansı oldu. Günün ilerleyen saatlerinde Luna ve Merkür arasında faydalı bir ittifak, özellikle son zamanlarda işleriniz birikiyorsa, alanınızı düzenlemeniz için size ilham verecek. Luna sorumlu Satürn’e uyum sağladığında, düzen yeniden sağlandığında bir memnuniyet duygusu sizi bulacaktır ve bugün verdiğiniz tüm sıkı çalışmadan memnun hissetmenize yardımcı olacaktır.


28 Şubat 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yerel işbirliklerinden ve topluluk işlerinden faydalanıyorsun, Akrep. İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, geleneksel yöneticiniz Mars ve Oğlak burcundaki Venüs’ün yardımına sahipsiniz, çünkü onlar meraklı üçüncü iletişim evinizin gözünü kamaştırmaya devam ediyorlar. Her zaman konuşmadan önce düşünün ama elbette kelimelerinizi kullanın. Üstelik, Kova burcunda parıldayan ay ve Merkür ile ve en içteki dördüncü eviniz ile sezginizi takip etmek de lehinize çalışacaktır. İnternette birine aşık olmak? Metinlerinizi kontrol edin ama içsel bilginize güvenin. Ayrıca ailen onaylıyorsa bu her zaman bir artıdır.


28 Şubat 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, bugün önemli konuşmalar olabilir. Hem Mars hem de Venüs Oğlak burcunda çalışırken iletişim sektörünüzü harekete geçiren sesinizi bulmuş olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız sizi kolayca dinleyebilir ve hatta liderliğinizi takip edebilir. Bu iki gezegen Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümü ile üçgen açı yaptığından, profesyonel taahhütlerinizde daha fazla liderlik sorumluluğu üstlenmenin zamanının geldiğini görebilirsiniz. Ciddiye alınmak istiyorsanız, bu konuşmaya bugün yaklaşın. Gözünüze kestirdiğiniz projeden veya doğru olduğunu düşündüğünüz pozisyon hakkında konuşun!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.