Akrep Burç Yorumları 13 Şubat 2022

Akrep burcunun 13 Şubat 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 13 Şubat 2022 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunun 13 Şubat 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 13 Şubat 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 13 Şubat 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 13 Şubat 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

13 Şubat 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Orada olmayan şeyler görüyorsunuz ama gülünecek bir şey yok. Hayal gücünüz şu anda biraz yaramaz hissediyor, bu yüzden buna katlanmanız veya arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmanız gerekecek. Ruh haliniz o kadar da kötü olmayabilir, ancak işleri bir ya da iki çentik yükseltmekten asla zarar gelmez.


13 Şubat 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sosyal hayatınızdaki aşırı davranışlar yanıltıcı bir mesaj yayınlayabilir.


13 Şubat 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün sezgileriniz sizi güçlendirecek, Yengeç ayı dokuzuncu evinizi ve üçüncü gözünüzü harekete geçirirken. Kalbinizin içindeki sesin size rehberlik ettiğine güvenin ve onun tavsiyelerini dinlemekten korkmayın. Bu öğleden sonra, Luna ruhsal Neptün’e bir öpücük üflerken yolunuza bol miktarda kozmik şifa getirecek. Bu terapötik titreşimlerin sizi etkisi altına almasına izin verin ve sizinle diğer taraf arasında var olan geniş açık kanaldan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olması için bir meditasyon seansı almaya çalışın. Sadece tüm cevapları alma görevine kapılma, yoksa akşamın ilerleyen saatlerinde ay Plüton’la karşı karşıya geldiğinde takıntılı hale gelebilirsin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.