İkizler Haftalık Burç Yorumları (3 Ocak – 9 Ocak Haftası)

İkizler burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? İkizler burcunun 2022 yılı neler bekliyor? İkizler burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkizler, tünelin sonunda bir ışık var.

2 Ocak Pazar günü, güneş Oğlak burcunda, kaynaklar ve yatırımlar evinizde, bilgi evinizde Kova’da Satürn’e yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün, büyük bir yatırım gördüğünüz için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, ancak satın almak için sermayeniz yok. İkizler, başkalarının para kazandığını görebilirsiniz, ancak bu tür yatırımlara nasıl erişeceğinizi bilmiyorsunuz. Şu anda hayatınızdaki sınırlamalara kızabilirsiniz.

3 Ocak Pazartesi günü Balık burcundaki Jüpiter, önem ve nüfuz evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün tanıştığınız biri heyecan verici, prestijli bir fırsatın kapısını aralayabilir. Aynı zamanda, olduğunuz yerde, güvende ve gizli kalma fırsatı vardır. Artık maceraya atılmak ya da daha önce gittiğiniz bir yola geri dönmek arasında bir seçimle karşı karşıyasınız.


İkizler Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı sizin için hafif, kabarık ve önemsiz olacak, bu da işleri yüzeysel tutmaya hazırsanız çok eğlenceli olabilir. Durum hafta ortası daha ciddi hale gelmeye başladığında, şüphesiz iyi bir tavsiye almak isteyeceksiniz ve bunu şaşırtıcı birinden bulabileceksiniz. Hafta sonu güzel ve rahatlatıcı olacak ve kendinizi onlara açarsanız kafanızda dönüp duran birkaç yeni fikir bulabilirsiniz.


İkizler Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aman Tanrım, İkizler! Aşk ve ortaklıklar için önünüzde nasıl bir ay var! Büyümeniz ve kendi kişiliğinize dönüşmeniz için ekstra özel bir zaman olacak. Kanatlarını açarken ve sezgini takip ederken çiçek açıyorsun. Özellikle 1 Ocak'ta Merkür Kova'ya girdiğinde, zamanla büyüyen ve sizi titreşimlerin daha yüksek alemlerine bağlayan ruhsal bir aşk yolculuğundasınız. Meraklı hava burcunuz sabırsız olabileceğinden, herhangi bir gecikme hissettiğinizde bunu hatırlayın. Bırakın evren sizi yakalasın! 2 Ocak Oğlak burcundaki yeni ay, özellikle kişisel, yakın ilişkileriniz söz konusu olduğunda, sizi biraz tedirgin hissettirecek. Bu, kendinize konuşma ve duyulma fırsatı verirseniz, aniden ortaya çıkan sorunları ezebileceğiniz bir andır. İnsanlar, söyleyeceklerinizi dinlemeye istekli olmaları konusunda sizi şaşırtabilir, bu da ortaklıklardaki tüm sorunların sona ereceği ve size onlarla yeni bir başlangıç yaratma şansı vereceği anlamına gelir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.