İkizler Haftalık Burç Yorumları (10 Ocak – 16 Ocak Haftası)

İkizler burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? İkizler burcunun 2022 yılı neler bekliyor? İkizler burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sağlam bir finansal plan yapabilirsiniz. İkizler, bu fırsatları beraberinde getirir.

9 Ocak Pazar günü, güneş Oğlak burcunda, yatırım ve borç evinizde, ilişkiler evinizde Yay burcunda Mars’a yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Bugün fonların tahsisi konusunda bir aile tartışması olabilir. İkizler, eşiniz evin borcunu ödemek isterken siz yatırım varlıklarını genişletmeye odaklanmış olabilirsiniz. Belki biraz Bitcoin almak yerine öğrenci kredisi borcuyla mücadele etmenin faydalarını tartıyorsunuz. Bu tartışmada açık olun; aksi takdirde bir tartışma çıkabilir.

10 Ocak Pazartesi günü güneş, kariyer evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapmak için ilerliyor. İşiniz aracılığıyla şaşırtıcı bir fırsat ortaya çıkıyor. Bölümünüzdeki bir açıklığın bazı avantajları olabilir. İkizler, şirketinizin bir 401(k) eşleşmesi sunduğunu keşfedebilir ve emeklilik tasarruflarınızı iki kat daha hızlı oluşturabilirsiniz. Bunların hepsi sizin için beklenmedik bir şey olabilir.


İkizler Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmak, eski anıları zihninizde ön plana çıkararak, son birkaç yılda verdiğiniz önemli yaşam kararlarını yeniden değerlendirmenize neden olabilir. Hafıza şeridinde gezinirken, geçmişe takılıp kalmak yerine deneyimlerinizden öğrenmeye odaklanın. İkizler, bildiğimiz kadarıyla 1000 mil hızla yaşamak ve hatırlamak yerine, neler olduğunu anlamak için kullanacağınız enerjileri uyumlu hale getirin ve yolculukta sonraki adımlarınızı planlayın. Özlem dolu çocukluk hayalleriniz hala içinizde. Küçükken yetişkin olacağınızı nasıl hayal ettiniz? Sekizinci ve on dördüncü günlerde, içinizdeki çocukla yeniden bağlantı kurun ve bu hayalleri gerçekleştirin. Bu bol zekanın bir kısmını fiziksel aktivitelere yönlendirmeyi deneyin. Yerel bir spor takımını deneyerek vücudunuzla tekrar temasa geçin. Oyun için seçmelere katılmak veya sanatınızı 8 Ocak’ta yerel bir galeriye göndermek size bir başarı duygusu ve birçok yeteneğinizin tanınmasını sağlayacak! On birincisinde, bu çabaların sonuçlarına hoş bir şekilde şaşıracaksınız. Her zaman olmayı hayal ettiğiniz kişiye dönüşerek harekete geçmeniz için size ilham veren partnerinize/sevgilinize teşekkür edin.


İkizler Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Profesyonel olarak zorlu ama ilham verici bir haftaya hazır olun, İkizler!

Koç burcundaki ilk dördün 9 Ocak Pazar günü gerçekleşecek ve sektörünüzde daha büyük topluluk, teknoloji ve hayaller için ilham verici bir hareket olacak. Ay tutulmasının ardından, Mars Neptün’le kare açı yaptığında kariyerinizi tasavvur etmekte zorlanabilirsiniz. Mars, profesyonel taahhütleriniz ve ortaklıklarınızla ilerlemek istiyor, ancak Neptün ilerlemeyi durdurabilir. Buradaki değişken enerji nedeniyle, planlarınıza bağlı kalmak zor olabilir. Güneş aynı zamanda Neptün’e altmışlık açı yaptığında, yaptığınız her profesyonel yoğun bağlılıkla kariyer yolunuzun nasıl değişebileceğini tasavvur etmek için bu hayalperest enerjiye yaslanın. Hafta devam ederken, Merkür 12 Ocak Çarşamba ile 15 Ocak Cumartesi arasında geri giden Uranüs ile açı yapacak. Yeni kare, kariyerinizin nereye götürebileceği ve en çok hangi öğrenme fırsatlarının olduğu konusunda özellikle stresli hissedebileceğiniz için, bilinçaltındaki gerilimi artırıyor. uğraşlarınız için değerli. 14 Ocak Cuma günü Merkür gerilemesi başladığında özellikle zorlaşıyor. Yılın ilk gerilemesi ile birlikte, büyümek ve genişlemek için tüm fırsatları değerlendirmeniz teşvik ediliyor, ancak gerileme sonrasına kadar taahhütte bulunmamanız konusunda uyarıldınız.


İkizler Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında normalden biraz daha hassas hissediyorsunuz ve yanlış zamanda yanlış kelimeyi söyleyen yanlış kişiye öfkelenebilirsiniz. Yine de, nerede olduğunuzu anlamaya başladığınızda ve hafta ortası işleri daha derine götürmeye karar verdiğinizde, her şey en iyisi için. Aşk ya da manevi bir şey olabilir, ama haklı olduğunu bileceksin. Yakın biri, bu hafta sonu siparişleri havlamaya başlamaya karar verebilir, ancak buna uymak zorunda değilsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.