Haftalık Burç Yorumları (3 Ocak – 9 Ocak Haftası)

İçerikler

Haftalık burç yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi,Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu

Koç Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, konseptten tamamlamaya bir şeyler alabilirsiniz. Koç, tezahür ettirmeyi öğreniyorsun.

2 Ocak Pazar günü, kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki güneşle, özgürlük evinizde Kova burcundaki Satürn’e yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Koç, son zamanlarda yaşadığın bazı sorunlar nedeniyle işin için bir çıkış noktası arıyor olabilirsin. Ancak tembel iş arkadaşlarına, duyarsız yöneticilere veya kaba müşterilere kızmaktansa, bu bir plan yapmak için iyi bir gün.

3 Ocak Pazartesi günü Jüpiter Balık burcunda, maneviyat evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi kafan fikirlerle ve alınacak yollarla dolu bir yol ayrımındasın. Aniden, bir haritayı beğenmeden önce birçok seçeneğin ortaya çıktığını görürsünüz. Daha önce yaptığınız bir şeye geri dönebilir veya yeni bir yol seçebilirsiniz. Koç, bu seni ülkenin farklı bir yerinde (hatta dünyanın farklı bir yerinde) çalışarak eğitime götürebilir. Hayatınızın senaryosunu tamamen yeniden yazabilirsiniz. Bu nadir özellik size seçenekleri göstermek için burada.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, az miktarda rahatsızlık bir atılıma yol açabilir. Boğa, değişime hazırlanıyorsun.

2 Ocak Pazar günü, güneşin uyumlu Oğlak burcunda, bilgelik evinizde, kariyer evinizde Kova’da Satürn’e yarı seksen yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Muhtemelen şu anda büyümeye odaklanıyorsunuz. Dışarısı donmuş olabilir, ancak filizlenmeye hazırsınız. Sorun şu ki şu anda yaptığınız faaliyetler (özellikle işiniz) size büyüme fırsatları sunmayabilir. Bu bir tahriş kaynağı olabilir. Genel olarak, Boğa, kendinizi rahatsız hissetmekten gerçekten hoşlanmıyorsunuz. Ama şimdi bunu hissediyorsun çünkü değişimin eşiğindesin.

3 Ocak Pazartesi günü Balık burcundaki Jüpiter, dostluk evinizde, para evlerinde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün, bir arkadaşınız hem karlı hem de son derece uygulanabilir görünen olağanüstü bir fikirle size gelebilir. Boğa, bu seni heyecanlandırmak için yeterli olabilir. Zaman çizelgenize baktığınızda, geçmiş, biriktirdiğiniz deneyimi ve becerilerinizi bu yeni fikre nasıl uygulayabileceğinizi gösterir. Keşfedilmemiş sulara doğru ilerlemeyi düşünmenin zamanı geldi çünkü batık hazinenin bulunduğu yer orası.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkizler, tünelin sonunda bir ışık var.

2 Ocak Pazar günü, güneş Oğlak burcunda, kaynaklar ve yatırımlar evinizde, bilgi evinizde Kova’da Satürn’e yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün, büyük bir yatırım gördüğünüz için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, ancak satın almak için sermayeniz yok. İkizler, başkalarının para kazandığını görebilirsiniz, ancak bu tür yatırımlara nasıl erişeceğinizi bilmiyorsunuz. Şu anda hayatınızdaki sınırlamalara kızabilirsiniz.

3 Ocak Pazartesi günü Balık burcundaki Jüpiter, önem ve nüfuz evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün tanıştığınız biri heyecan verici, prestijli bir fırsatın kapısını aralayabilir. Aynı zamanda, olduğunuz yerde, güvende ve gizli kalma fırsatı vardır. Artık maceraya atılmak ya da daha önce gittiğiniz bir yola geri dönmek arasında bir seçimle karşı karşıyasınız.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir ilişkinin enerjisini yeniden dengeleyebilirsiniz. Kanser, sınırlarını buluyorsun.

2 Ocak Pazar günü, güneş Oğlak burcunda, ilişkiler evinizde, mali kaynaklar evinizde Satürn’ün Kova burcunda yarı altmışlık yapmasıyla hafta başlıyor. Oğlak burcunda da yeni ay var. Siz ve eşiniz, para ve yükümlülüklerin nasıl bölündüğünü tartışabilirsiniz. Kendi muhasebenizi yapıyor ve gördüğünüz açığı beğenmemiş olabilirsiniz. İşleri tekrar dengeye getirmek istiyorsun. Yengeç, bu aynı zamanda sevgilinle aranda bir tür güç oyunu olduğunu da gösterebilir. Tüm vermeyi yapıyorsanız, dengeyi aramanın zamanı geldi.

3 Ocak Pazartesi günü Balık burcundaki Jüpiter, bilgelik ve ruhsal müdahale evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün, sahip olduğunuz iki seçeneğe ilişkin bir vizyon olan bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Daha önce yaptığınız bir şeye, tanıdık ve kolay ama belki de duygusal olarak tatmin edici olmayan bir yere dönebilirsiniz. Ya da ilerleyebilirsin. Bu, ihtiyaçlarınızı keşfetmek ve romantizmi yeniden bulmak için sadece ikinizle danışmanlık yapmak veya bir geri çekilme yapmak anlamına gelebilir. Bugün Evren size bir seçenek sunuyor.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, gizliden ilgi odağına gidebilirsiniz. Leo, diğerleri görülmene yardım etmek için harekete geçiyor.

2 Ocak Pazar günü güneş Oğlak burcundayken, günlük uğraşlar evinizde, ortaklıklar evinizde Satürn’ün Kova burcunda yarı altmışlık yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Leo, bugün iş arkadaşların ve hayatındaki insanlarla biraz hayal kırıklığına uğramış olabilirsin. Topu taşıyor gibisin. Aslında, tüm oyunu umursuyorsun gibi görünüyor. Etrafınızdaki herkes, onlar bankta otururken bile sizden amigoları olmanızı istiyor. Bugün, işler rahatsız edici ve adaletsiz görünüyor.

3 Ocak Pazartesi günü, Balık burcundaki Jüpiter, kaynak ve yatırım evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Emekliliğiniz veya uzun vadeli birikimleriniz söz konusu olduğunda bir yol ayrımında olabilirsiniz. Büyükbabanızın yüzünü güldürecek yatırım türüyle denenmiş ve gerçek, geleneksel bir yol var. Ya da bir arkadaşınızı takip ederek para kazanmanın alışılmadık yollarına gidebilirsiniz. Yenilik her zaman en iyi yol olmasa da seçeneklerinizi baştan sona keşfetmek her zaman iyi bir fikirdir. Araştırma zamanı.


Başak Burcu

Başak Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bazı aşk hayatı rahatsızlıkları tatlı mutluluğa dönüşebilir. Başak, romantizm ve mutluluk sizi bekliyor.

2 Ocak Pazar günü, güneşin Oğlak burcunda, romantizm ve macera dolu evinizde, iş evinizde Satürn’ün Kova burcunda yarı altmışlık yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün, işinize çağrıldığınız için bir tarihi iptal etmeniz gerekebilir. Ya da sevgiliniz, unuttuğu bir yükümlülük nedeniyle size bir yağmur çeki vermek zorundadır. Aşk hayatınızı bozan dış güçler gibi hissettiren şeylerden oldukça rahatsız olabilirsiniz. Ama bazen, enerji sadece sıraya girmez. Başak, hayal kırıklığına uğramak yerine, günün boşa gitmemesi için başka neler yapabileceğini düşün.

3 Ocak Pazartesi günü Jüpiter Balık burcunda, ortaklıklar evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Biri size olağanüstü bir kariyer teklifiyle gelebilir. Bu, farklı bir şirkette çalışmak, belki kendi ekibinizi yönetmek veya bir ofis açmak için bir fırsat olabilir. Veya sizinle tekrar çalışmak isteyen eski bir yöneticiden haber alabilirsiniz. Bu, benzer bir işe geri dönmek anlamına gelebilir, ancak belki de daha fazla para ve daha iyi bir sosyal yardım paketi için. Başak, tanıdık bir şeye geri dönme veya büyük bilinmeyene doğru ilerleme seçeneğine bakıyor olabilirsiniz. Seçeneklerinize bakmanın zamanı geldi.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni yollar keşfediyor olabilirsiniz. Terazi, bir dilek gerçekleşebilir.

2 Ocak Pazar günü, ailenizin evinde güneşin Oğlak burcunda, çocuk ve küçük akrabalarınızın evinde Kova burcunda Satürn’e yarı-sekstil yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Terazi, daha önce gitmediğiniz yerleri ziyaret ederek çocuklarla birlikte bir geziye çıkabilir ve bir geziye çıkabilirsiniz. Ya da belki birlikte bir ev geliştirme projesi yaparak genç akrabalarınızla bağ kuruyorsunuz. Bugün havalimanına bir akrabanızla gidebilir ve yolda onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

3 Ocak Pazartesi günü Jüpiter Balık burcunda, iş evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Terazi, bir değişiklik arıyor olabilirsiniz ve bu nedenle yeni bir projede daha fazla sorumluluk veya liderlik rolü istemek için yöneticinizi bir kenara çekebilirsiniz. Veya kişisel bir hedefe odaklanma zamanının geldiğine karar verebilirsiniz. Bu yön, bir yol ayrımında olmakla ilgilidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı iki seçenek var. Kurumsal merdivende bir sonraki basamağı yakalayabilir veya 9’dan 5’e kurtulmaya odaklanabilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta A noktasından B noktasına nasıl gidileceğini görüyorsunuz. Akrep, yerlere gidiyorsunuz.

2 Ocak Pazar günü, iletişim evinizdeki Oğlak burcundaki güneş ile, aile evinizdeki Kova burcundaki Satürn’e yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün yanlış iletişimler meydana gelebilir. Akrep, çocuklarınızdan birinin alma koordinatlarını içeren önemli bir mesajı kaçırabilirsiniz, bir telefon görüşmesi, birini zamanında havaalanına götürmek için ihtiyacınız olan ayrıntıları içeren bir sesli mesaja gidebilir veya önemli bir konuda yanlış anlaşılmış olabilirsiniz. . Bu, diğer kişinin sizi anladığından emin olmak için kontrol etmek ve yeniden kontrol etmek için bir gün. Ayrıca, telefonunuzun bugün şarj olduğundan emin olun.

3 Ocak Pazartesi günü, Balık burcundaki Jüpiter, romantizm evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bir aşk ilişkisi söz konusu olduğunda önünüzde büyük bir karar olabilir. Akrep, geri çekilip ortalığı sakinleştirmeye mi yoksa eğilip bunun ne kadar ileri gidebileceğini görmeye karar veriyor olabilirsiniz. Çok meşgul olabilirsiniz, artıları ve eksileri gerçekten tartmak için zamanınız yok. Öte yandan, bu durumu aklınızdan çıkaramıyor gibisiniz. İyi bir çözüm elde etmek için bir kuralı çiğnemeyi düşünün. Bugün normalde yapacağınızın tam tersini yapmak için iyi bir gün.


Yay Burcu

Yay Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta size önemli bir mesaj var. Yay, iletişim hatlarını açık tutmak önemlidir.

2 Ocak Pazar günü, güneşin Oğlak burcunda, para evinizde, iletişim evinizde Kova’da Satürn’e yarı altmışlık yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün, size bir satışa mal olabilecek önemli bir mesajı kaçırabilirsiniz. Yay burcu, sizi yeni bir iş için görüşmeye davet eden bir e-postayı gözden kaçırabilirsiniz. Bugünlerde var olan tüm farklı iletişim yöntemlerinden rahatsız olabilirsiniz ve şimdi e-posta gelen kutunuzu düzenlemeye ve sesli posta kutunuzu temizlemeye odaklanıyorsunuz.

3 Ocak Pazartesi günü, Jüpiter Balık burcunda, ailenizin evinde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün aileniz hakkında çok fazla düşünüyor olabilirsiniz. Kardeşleri veya kuzenleri içeren bir aile durumundan geri adım atıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda, daha yaşlı bir aile üyesinin bilgisayarında gezinmesine veya yaşayacak yeni bir yer bulmasına yardımcı olmak için bir adım öne çıkıyor olabilirsiniz. Bugün, aile içindeki rolünüz değişiyor olabilir.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta içsel çalışma yapmak olumlu sonuçlar getiriyor. Oğlak, bir atılım gerçekleştiriyorsun.

Hafta 2 Ocak Pazar günü, güneşin Oğlak burcunda (doğum günün kutlu olsun!) öz güven evinde, öz-değer evinde Kova’da Satürn’e yarı seksen yapmasıyla başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Kendine güvenmek için her nedenin var. Çok çalışıyorsunuz ve güçlü bir beceri seti geliştirdiniz. Ancak bazen kendinize karşı çok sert olursunuz ve bu, öz-değer alanında size meydan okuyabilir. Bazen faydaları hak etmediğinizi hissedersiniz ve sonra Evren buna uyar ve bu faydaları (para, iş fırsatları, aşk) elde etmeyi zorlaştırır. Bugün, neyi hak ettiğinize dair düşüncelerinizi değiştirin ve fırsatların aktığını izleyin.

3 Ocak Pazartesi günü, Balık burcundaki Jüpiter, fikir evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün Oğlak, zaman çizelgenizi kolayca görebilirsiniz. Geçmişte yaptıklarınızın bugüne nasıl yol açtığını ve bugün yaptıklarınızın geleceğe nasıl yol açtığını görebilirsiniz. Hedefleriniz için tutarlı adımlar atmazsanız, başarı her zaman ulaşılmaz kalır. Roman yazmak istiyorsanız ama vaktiniz kısıtlıysa bir cümle yazın. Piyano çalmak istiyorsan ama gerçekten meşgulsen, bir şarkı çal. YouTube yıldızı olmak istiyor ama vaktiniz yoksa, bir dakikalığına kamerayı açın ve YouTube kısası yapın.


Kova Burcu

Kova Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, daha yüksek bir kaynaktan cevaplar alıyorsunuz. Kova, evrensel bilgiye erişiyorsun.

2 Ocak Pazar günü, güneş Oğlak burcunda, dinlenme ve iyileşme evinizde, kendi Kova burcunuzda ve genel sağlık evinizde Satürn’e yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün bir molaya ihtiyacınız olabilir. Elinizde bir kase mısır gevreği ile terliklerinizle evin etrafında dolaştığınız ve dışarıda yağan karın tadını çıkaracağınız tam bir “pijama günü”ne ihtiyacınız olabilir. Kova, bugün çocuklarınızla video oyunları veya masa oyunları oynayabilirsiniz. Bu kesinlikle hiçbir şey yapmamak için iyi bir gün.

3 Ocak Pazartesi günü, Balık burcundaki Jüpiter, para evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün, para kazanma fırsatlarına bakıyor olabilirsiniz. Bir finansal etkileyiciyle tanışmış olabilirsiniz ve şimdi bir iş planına kafa yormayı düşünüyorsunuz. Kova, bugün gidebileceğin iki yön var. Biri, daha önce yaptığınız bir şeyi yeniden canlandırmak. Denenmiş ve doğru ve işe yaradığını biliyorsunuz, ancak geçmiş sonuçlar o kadar iyi değildi. Veya daha önce hiç yapmadığınız bir şeye doğru ilerleyebilirsiniz, öğrenme eğrisinin üstesinden gelebilir ve deneyim kazanmak için eğilebilirsiniz. Bugün, tanıdık ve macera arasında bir seçim yapıyorsunuz.


Balık Burcu

Balık Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, hayatınızda gerçek bir fark yaratan biriyle tanışabilirsiniz. Balık, önemli bir bağlantı kurabilirsiniz.

2 Ocak Pazar günü, teknoloji evinizdeki Oğlak burcundaki güneş ile, gremlin evinizdeki Kova’daki Satürn’e yarı altmışlık yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün teknoloji size çok fazla sorun verebilir. Perili, ele geçirilmiş veya en azından gerçekten titiz olduğunu düşünebilirsiniz. Balık, takvim 2022 diyebilir, ancak özellikle bir fırtına gücünüzü tamamen keserse, 1822 gibi hissedilebilir. Bugün mum ışığında bir kitap okuyabilirsin.

3 Ocak Pazartesi günü, Jüpiter, kendi burcunuzdaki Balık’ta, Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. Kuzey Düğüm/Güney Düğüm çizgisi, insanları geçmiş yaşamlardan ve karmik bağlantılardan getirir. Bu enerjiyi yaparken, tanışmak istediğiniz herkese ulaşmak iyi bir fikirdir. Bazı Yeni Yıl selamlarını içeren bir doğrudan mesaj gönderin, onlara kahve randevusu isteyen bir telefon mesajı bırakın veya tebrik kartı ekli bir e-posta gönderin. Bugün, size gerçekten yardım etmek isteyen biriyle bağlantı kurabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.