Günlük Burç Yorumları 17 Ocak 2022

17 Ocak Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 17 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcunun ruhsal Neptün ile tatlı bir yönü paylaştığı için bu sabah meditasyon yapmak için biraz zaman ayırın. Bu titreşimler hem uyanık hem de rüya dünyalarında perdenin ötesinden bilgi getirebilir, bu nedenle astral düzlemde seyahat ederken yaşadığınız tuhaf karşılaşmaları da not ettiğinizden emin olun. Bu akşam dolunay tezahür ediyor, sezginizi ve daha yumuşak tarafınızı güçlendiriyor. Enerjik atmosfer son derece duygusal olacaktır, özellikle de kendinizi artık sizin çıkarınıza hizmet etmeyen durumları ve insanları bırakırken bulursanız. Ufukta olabilecek herhangi bir drama kapılmaktan kaçının ve bunun yerine evde sakin bir akşam geçirmeyi tercih edin.


Boğa Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizden şüphe duyma eğilimindeyseniz, bu akşam Yengeç dolunayı ortaya çıktığından, bu tür alışkanlıkları bırakmaya yemin etmelisiniz. Bu ay olayı, bol miktarda enerji ortaya çıkararak, onunla birlikte enerjiyi serbest bırakarak dönüştürücü Plüton’a yön verecek. Gün boyunca üçüncü gözünüzle kontrol etmeye çalışın, özellikle de başkalarının düşüncelerini veya duygularını algılıyormuş gibi hissediyorsanız. Meditasyon, psişik yeteneklerinizi geliştirirken uzun bir yol kat edecek, ancak evrenle bağlantı kurmaya yönelik yeni yaklaşımınızda tutarlı ve disiplinli olmanız gerekecek.


İkizler Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yoğun bir gün olacak, tatlı İkizler, Yengeç dolunayı derinlere yerleşmiş duyguları ve belki de birkaç korkuyu toz haline getiren derin düşüncelere dalmış Plüton ile karşı karşıya gelecek. Bu titreşimlerin ilişkiniz üzerinde zararlı etkileri olabilir, özellikle de siz veya eşiniz sahiplenici veya kıskanç davranışların ortaya çıkmasına izin veriyorsa. Duygularınız sizi bir döngüye atıyor olsa bile, etkileşimlerinizde topraklanmış, sakin ve diplomatik kalmaya çalışın, aksi takdirde büyük patlamalar meydana gelebilir. Neyse ki, bu titreşimler aynı zamanda derin bir düzeyde bağlantı kurmak için mükemmeldir ve sorunlarınızı bir kez ve herkes için dinlendirirken çalışmanıza izin verir.


Yengeç Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolunay bu akşam burcunuzda belirirken, bugün derin duygular içinde olacaksınız, küçük Yengeç. Bu kozmik iklimde hem üçüncü gözünüz hem de sezginiz açılacak, ancak enerjinizi sağlıklı ve üretken bir şekilde yönlendirdiğinizden emin olmanız gerekecek. Bu ay olayındaki Plüton’un etkisi sayesinde, özellikle de iş ilişkileriniz söz konusu olduğunda, takıntılı bir eğilim sizi ele geçirebilir. Özellikle kendinizi şu anki aşkınızın veya daha da kötüsü eski partnerinizin sosyal medya profillerinde gizlenirken bulursanız, kalp meseleleri söz konusu olduğunda psişenizin sarsılmasına izin vermemeye çalışın.


Aslan Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gururlu ve güçlü bir işaretsin, sevgili Leo, ama eğer biri seni kusurlarından dolayı arayabilecekse, o sensin. Bu akşam altıncı evinizde Yengeç dolunayının tezahür etmesiyle, günlük yaşamınızda ve davranışlarınızda nelerin değişmesi gerektiği konusunda gerçek olma zamanı gelebilir. Neyse ki, dönüştürücü Pluto’nun yardım eli sayesinde, size hizmet etmeyen tüm kalıpları bırakmak artık kolayca gelebilir. Bu işe girerken, özellikle de kendinizi ayırmaya başlarsanız, kendinize karşı nazik olmayı unutmayın. Kendinize çok sert davranmaktan hiçbir fayda gelmez, bu nedenle bu tür değişikliklere iyimser bir yaklaşım getirmeye çalışın.


Başak Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, son altı ayda arkadaşlık çevrenizin değiştiğini muhtemelen fark etmişsinizdir. Yengeç dolunayı haritanızın topluluğu yöneten sektöründe kamp kurmuşken, bu değişimlerin devam etmesi muhtemeldir. Ne yazık ki, uzun süredir devam eden arkadaşlarınızla, özellikle de kurduğunuz yeni bağlantılardan dolayı kendilerini tehdit altında hissediyorlarsa veya kıskanıyorlarsa, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bugünkü ay olayı oldukça duygusal olacağından, gerilimler doruğa çıkarak sizi ciddi bir dramın ortasında bırakabilir. Kimsenin sizi itip kakmasına izin vermeyin, ama unutmayın ki çoğu arkadaşlık, özellikle de yıllardır yanınızda olan insanlarla, uğruna savaşmaya değer.


Terazi Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün çalışma alanınızda derinlemesine bir temizlik yapmak için biraz zaman ayırın, çünkü Yengeç dolunayı haritanızın kariyeri yöneten sektörüne ışık tutar. Bu ay olayı, gereksiz olanı dışarı atmaktan başka hiçbir şeyi sevmeyen dönüştürücü Plüton’un açılarını oluşturacak. Uzaktan çalışıyorsanız, bu enerji işle ilgili edindiğiniz kötü alışkanlıkları bırakmak için mükemmeldir, özellikle de profesyonel yaşamınızın kişisel zamanınıza aktığını fark ederseniz. Bu alemlerde neyin değişmesi gerektiğine karar vermek için birkaç dakikanızı ayırın, ardından ilerlemek için daha iyisini yapmaya yemin edin.


Akrep Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Luna, haritanızın modern hükümdarınız Pluto’ya açı verirken maneviyatı yöneten bölümünde kamp kurarken, bu dolunay sizin için çok önemli olacak, küçük Akrep. Bu titreşimler, kendinizi daha derin bir düzeyde ifade etmenize izin vererek, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında konuşmanızı teşvik edecektir. Ne yazık ki, bu kozmik iklim, özellikle de birisinin sizinle aynı dalga boyunda çalışmadığını düşünüyorsanız, ilişkilerinizdeki sorunları da alevlendirebilir. Felsefi ve ruhsal bağlantılar şu anda son derece tatmin edici olacak ve bu da bakış açınıza ayak uyduramayan herkese olan ilginizi kaybetmenize neden olabilir.


Yay Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, bugünü boş yere harcamaktan kaçının, özellikle de kendinizi duygusal olarak doluyken alışveriş yaparken bulursanız. Bugünün Yengeç dolunayı mali durumunuza ve yatırımlarınıza ışık tutacak ve sizden her ay paranızın nereye gittiğine bir göz atmanızı isteyecek. Son birkaç yıldır paranızı biriktirme konusunda başarısız olduysanız, ileriye doğru mali durumunuzu nasıl oluşturabileceğiniz konusunda ciddi olmak isteyebilirsiniz. Elbette kendinizi ve arkadaşlarınızı şımartmak sorumlu olmaktan daha eğlencelidir ancak kendinize maddi güvence sağlayabilecek tek kişinin siz olduğunuzu unutmamalısınız.


Oğlak Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs burcunuzdan geriye doğru yolculuğuna devam ederken, sevgili Oğlak burcunuz, son zamanlarda kişisel bakım oyununuzla büyük olasılıkla topu düşürüyorsunuz. Ancak, bugünün Yengeç dolunayının haritanızın aşkı yöneten sektöründe tezahür etmesiyle, kendinize ciddi bir TLC vermenin zamanı gelmiş olabilir. Arkadaşlarınız sizi heyecan verici bir akşama davet etse bile, romantik partnerinizi içermeyen sosyal ortamlardan vazgeçmek isteyeceksiniz. Bu kozmik iklim duygusal olarak yıpratıcı olabilir ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu besleyebilmeniz için düşük bir profil tutmanız önemli olacaktır.


Kova Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün döngüleri kırmak için mükemmel, çünkü Yengeç dolunayı bu akşam dönüştürücü Plüton’a açı yaparken kendini gösteriyor. Bununla birlikte, bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmak için, kendinize ciddi bir şekilde bakmanız, hangi alışkanlıkların en yüksek potansiyelinize uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekir. Yeni rutinleri uyarlamak genellikle mevcut rutinleri bozmaktan daha kolaydır, ancak yeni modeller oluşturmadan önce ikincisini ele almanız gerekir. Çabalarınızın sonuçlarını görmek için istekli olsanız bile, bu değişiklikleri bir kerede yapmak için kendinize çok fazla baskı yapmamaya çalışın.


Balık Burcu

17 Ocak 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir hobi veya sanatsal uygulama benimsemek istiyorsanız, bugün, Yengeç dolunayı haritanızın yaratıcı ifadeyi yöneten sektöründe tezahür ettiği gün olabilir. Özellikle yerel bir sınıfa kaydolmayı içeriyorsa, yeni bir beceriyi benimseme konusunda heyecanlanmanın yollarını arayın. Topluluğunuza sanat yoluyla dahil olmak, arkadaşlık çevrenizi büyük ölçüde değiştirecek ve genişletecek, yeni bağlantılara yol açacaktır. Ayrıca, bu yeni yolculuktaki rolünüzden güzel bir ego artışı elde edeceksiniz, küçük Balık, adınız ve işiniz yeni kulaklara çarpmaya başladıkça.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.