Günlük Burç Yorumları 11 Ocak 2022

11 Ocak Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 11 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

11 Ocak 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa ayı, Merkür ile sert bir açı paylaşırken, öngörülemeyen Uranüs ile ittifak kurduğundan, bugün sallantılı bir başlangıç yapabilir. Bu kozmik iklim kesinlikle gününüzü alt üst edeceğinden trafik sıkışıklığına, bozuk internete ve duyulmamış çalar saatlere dikkat edin. Bu kayalık titreşimler, Luna ve Satürn arasındaki sert bağlantı nedeniyle öğleden sonraya kadar taşacak. Sınırlarınıza saygı duymayan arkadaşlarınızla sorunlarınız olabilir, bu da dikkatli olmazsanız çatışmalara neden olabilir. Neyse ki, enerji bu akşam aydınlanacak, ancak günü atlatmanıza yardımcı olacak bazı perakende terapilerine kendinizi kaptırmak için ilham alabilirsiniz.


Boğa Burcu

11 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, hem Uranüs hem de Merkür ile aynı açıları paylaştığından, işle ilgili sorunlar bu sabah ortaya çıkabilir. Bu titreşimler sizi ve iş arkadaşlarınızı oyundan atmakla tehdit ettiğinden günlük rutininiz biraz sarsılabilir. Herhangi bir sorun ortaya çıktıkça nefes almayı ve topraklamayı unutmayın, çünkü serin kalmak bu dalgalı akımlarda gezinmek için en iyi seçeneğinizdir. Neyse ki, bu akşam Luna yönetici gezegeniniz Venüs’e bir öpücük üflediğinde hava çok daha hafif olacak. Bu enerjiyi, seçtiğiniz bir ruhsal uygulama ile gevşemek için kullanın, ardından dış dünyadan bağlantınızı kesmek için kendinize izin verin.


İkizler Burcu

11 Ocak 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burcu Uranüs ve Merkür ile bağlantı kurduğundan, evren bugün size bazı sert dersler verebilir, tatlı İkizler. Sorumluluklarınızdan kaçıyorsanız veya sezgilerinizi görmezden geliyorsanız, bunun bedelini garip ve alışılmadık şekillerde ödeyebilirsiniz. Şu anda karmanıza göz kulak olun ve çok kolay gelmese bile sevgi ve iyi hisler yaymak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Akşam yaklaşırken, Luna ve Venüs arasındaki yumuşak bağlantı sayesinde rahatlama ve günün erken saatlerinden gelen tuhaf titreşimlerden kurtulma şansına sahip olacaksınız.


Yengeç Burcu

11 Ocak 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Luna, Uranüs ve Merkür arasındaki bir dizi sert açı sayesinde geçmişten gelen hayaletler bu sabah beklenmedik bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir. Duygusal yönünüze hitap etseler bile, ortaya çıkan yabancı arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmak için baskı hissetmeyin. Halihazırda belirlediğiniz sınırları korumakta sorun yaşıyorsanız, kişisel gücünüzden yararlanmanız ve bu kişiyle ilk etapta neden bağlarınızı kopardığınızı kendinize hatırlatmanız gerekebilir. Ayrıca gün boyunca enerjinizi nereye harcadığınıza dikkat etmeli ve sizi zihinsel, fiziksel veya duygusal olarak tüketebilecek birine kendinizden çok fazla vermekten kaçınmalısınız.


Aslan Burcu

11 Ocak 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Uranüs ve Merkür arasındaki bazı kozmik türbülanslar sayesinde ilişkinizdeki sorunlar bu sabah ortaya çıkabilir. Profesyonel görevlere odaklanma beceriniz üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğinden, bu sabah sevgilinizle herhangi bir tartışmaya girmemeye çalışın. Ayrıca, özellikle de mumu her iki taraftan da yakıyorsanız, genel olarak zihinsel berraklığınız söz konusu olduğunda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Neyse ki, bu akşam Ay, Tatlı Venüs’ü öptüğünde, atmosfer daha besleyici hissedecek. Kendinize bir iyilik yapın ve bu titreşimleri dünyadan bağlantıyı kesmek için kullanın, böylece ciddi bir öz bakımla kendinizi şımartabilirsiniz.


Başak Burcu

11 Ocak 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah nefes almak için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun, tatlı Başak, yoksa etrafınızdaki dünyayla bağlantınız kopabilir. Ay, Boğa burcunda yolculuğuna devam ederken, evren sizinle iletişim kurmanın yollarını arıyor olacak. Ne yazık ki, Merkür’ün sert bir yönü, özellikle yoğun programınıza aşırı derecede takılırsanız, üçüncü gözünüzü kesebilir. Bu sabah yapılacak çok şeyle dolu olsa da, görevler arasında zaman ayırmanız önemli olacak. Gün sona ererken, kendinizle ve diğer tarafla yeniden bağlantı kurmak için bir meditasyon seansına girmeye çalışın.


Terazi Burcu

11 Ocak 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Her sabah aynı programa bağlı kalarak bir alışkanlık yaratığı olma eğiliminde olsanız da, şu anda otomatik pilotta çalışmadığınızdan emin olmaya çalışın. Aksiyon odaklı Mars ve puslu Neptün arasındaki sert bir bağlantı, gün boyunca gerçekten orada olmadan süzülmenize neden olabilir. Etrafınızdaki ayrıntıları ve güzelliği bulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, sizi içine düştüğünüz uykulu durumdan kurtarmaya yardımcı olun. Gün sona erdiğinde, günün erken saatlerinde ortaya çıkmış olabilecek örümcek ağlarını temizlemeye yardımcı olması için bir temizlik banyosu veya duşu kullanmaya çalışın.


Akrep Burcu

11 Ocak 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün harcamalarınıza dikkat edin, özellikle de egonuzu güçlendirme arzusuyla yapılan alışverişler söz konusu olduğunda. Arada bir güveninizi artırmak için kıyafet, aksesuar ve benzerlerini satın almak sorun değilken, şimdi öz değerinizi materyalist yollarla beslemenin zamanı değil. Cüzdanınıza uzanmak yerine, kendinizi derin ve içsel bir düzeyde takdir etmek ve sevmek için biraz zaman ayırın. Yaratıcı yönünüzü benimsemenin yollarını arayın ve sizi yıkmaya çalışabilecek kişilerden uzak durun.


Yay Burcu

11 Ocak 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, özellikle de uzaktan çalışıyorsan, bugün evden çıktığına emin ol. Şu anda burcunuzda kamp yapan Mars, gün boyunca puslu Neptün ile sert bir açıyı paylaşacak ve bu da sizi evinizden ayrılmak için bulutlu ve huzursuz hissetmenize neden olabilir. Ev içi görevlerinizi aksattıysanız, yığınlar size bunaltıcı gelse bile bu tür işleri yapmaya çalışmalısınız. Akşam yaklaşırken, bugün verdiğiniz tüm zor işler için kendinizi en sevdiğiniz yiyeceklerin ve belki de güzel bir kadeh şarabın şımartılmasıyla ödüllendirdiğinizden emin olun.


Oğlak Burcu

11 Ocak 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah görünüşün hakkında çok fazla endişelenme, küçük Keçi, gitmen gereken yerler ve görmen gereken insanlar olsa bile. Boğa ayı, gününüze hazırlanırken Merkür ile sert bir görünüm paylaşacak, bu da sizi ne giyeceğiniz veya saçınızı nasıl düzelteceğiniz konusunda düzensiz ve stresli hissetmenize neden olabilir. Neyse ki, bu enerji akşam ilerledikçe dağılacak ve Luna tatlı Venüs’e bir öpücük gönderecek. Bu titreşimler, AM’de oyununuzu kaybetmiş olsanız bile, size dış ve iç güzelliğinizi hatırlatarak öz değerinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.


Kova Burcu

11 Ocak 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, ay, Uranüs ve Merkür arasındaki bir dizi sert açı sayesinde bu sabah işler biraz karışık gelebilir. Bu titreşimler ev hayatınıza önemli ölçüde zarar verecek ve bu da anahtarlarınızı, telefonunuzu ve diğer önemli eşyalarınızı bulmak için çabalamanıza neden olabilir. Vücudunuza ve nefesinize bağlı kalmayı unutmayın, aksi takdirde kendinizi oldukça beceriksiz hissetmeye, mobilyalara takılmaya veya yıllardır evinizde olan eşyaları devirmeye başlayabilirsiniz. Akşam yaklaşırken, bu stresli titreşimlerden kurtulmak için bir şansınız olacak – ancak yalnızca kendinize rahatlama ve gevşeme izni verirseniz.


Balık Burcu

11 Ocak 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Tutkulu Mars ve uykulu Neptün arasındaki sert açı sayesinde, sevgili Balık, işyeri yorgunluğu bugün size gelebilir. Son zamanlarda mesleğinizden ilham almıyorsanız, bir değişiklik yapmayı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Patronunuzla rutininizi veya yeni fırsatlarınızı karıştırmak hakkında konuşmayı düşünün, ancak konuyu günün ilerleyen saatlerine kadar bozmamaya çalışın. Akşam yaklaşırken, yeni bilgiler veya sanatla zihninizi canlandırmayı bir noktaya getirin ve anlaşmayı lezzetli yemekler, rahat giysiler ve en sevdiğiniz çaydan bir fincan sıcakla tatlandırdığınızdan emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.