Günlük Aşk Burç Yorumları 26 Ocak 2022

26 Ocak Günlük Aşk Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 26 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, gizemli Akrep ve cinsel kimya, işbirlikleri ve samimi birlikteliklerden oluşan sekizinci erotik evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, bilinçsiz kalıpların ve sahne arkasındaki her şeyin gizli on ikinci evi aracılığıyla Balıktaki Neptün’ü büyüleyen uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Sevgiliniz Koç ile telepatik olarak temas halinde misiniz? Kulağa çok uzak geliyor, ancak Jüpiter muazzam Balıkların derinliklerinde yüzerken bırakın Merkür geri giderken o kadar da değil. Güç merkezi Plüton ile uyum içinde, sezgileriniz şu anda hızla yükseliyor, ancak durumu kontrol etme ihtiyacınızın farkında olmanız önemlidir.


Boğa Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna, dönüştürücü Akrep ve taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz arasında gezinmeye devam ederek, bire bir bağlantılarınızın yanı sıra siz ve sevgilinizin uzlaşma yeteneğine de odaklanıyor. Boğa, gizlice birine takıntılı mıydın? Belki de kendinize saklamayı tercih ettiğiniz bir aşk ilgisidir. Durum ne olursa olsun, Luna’nın on birinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile yaptığı üçgen açı sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya ve belki de size sunulan seçenekleri keşfetmeye teşvik ediyor.


İkizler Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, ezik veya zaten romantik bir taahhütte, günlük görevlerinize ve sıkıcı yapılacaklar listenize odaklanıyor olabilirsiniz, İkizler. Bu, özellikle için için yanan Akrep ve günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla ayın geçişi için geçerlidir, ancak dahası var. Ay, otoriter onuncu eviniz, kamusal kişiliğiniz ve dünyadaki itibarınız aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyumlu bir üçgen oluşturacak, bu nedenle kişisel ve profesyonel yaşamınız arasında gerekli sınırları belirlemeniz çok önemlidir. İş, aşk hayatınızın önüne mi geçiyor?


Yengeç Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Biri senin kalbinin anahtarına sahip, Yengeç. Örneğin, ay, aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili aşk dolu beşinci evinizde gezinmeye devam eder, kalbinizin arzularından romantik ilgi(ler)inize kadar her şeyi çevreleyen temalara vurgu ve sezgisel netlik getirir. Luna, macera dolu dokuzuncu eviniz, yüksek öğreniminiz ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla Balık’taki rüya gibi Neptün ile sezgisel bir üçgende otururken, ideal romantizminiz hakkında hayaller kuruyor olabilirsiniz. Ayın, ilişki sektörünüzde güç merkezi Pluto ile buluşacağını ve karışıma bir yoğunluk katmanı ekleyeceğini unutmayın.


Aslan Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İçeri girerken acele etme, Leo. Ay – kapalı onikinci evinizin, rüyaların ve perde arkasındaki her şeyin göksel yöneticisi – dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla için için yanan Akrep’ten geçiş yapacak. Yani, şu anda derin bir iç gözlem içinde olma ihtimaliniz var. Tek, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan ayın Jüpiter’le üçgen açı – aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi – sizi daha fazla öz-sevgi pratiği yapmaya ve gerekirse enerjinizi yeniden doldurmaya teşvik eder. Halihazırda eşleşmiş olsanız bile, içe doğru gitmeniz için yönlendiriliyorsunuz.


Başak Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Dönüştürücü Akrep burcunda parıldayan ay ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreden oluşan çok görevli üçüncü eviniz ile, her şeyi normalden çok daha fazla düşünüyor olabilirsiniz, Başak. Bekar, ezici veya tatlı arkadaşınıza zaten aşık olmuşsanız, kalbinizin anahtarını elinde tutan birine aşırı derecede odaklanmış olabilirsiniz. Her ne kadar taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla Ay’ın Balık’taki şanslı Jüpiter ile üçgen açı yapmasına rağmen, olası bir aşk teklifiyle ilgili olarak önemli bir atılım yaşamak üzeresiniz. Gerçek şu ki, bu kişiye yaklaşan kişi siz olabilirsiniz ve belki de akıllıca bir planla.


Terazi Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegensel yöneticiniz Venüs, Oğlak ve dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla gerilemeye devam ediyor, bu da bu zamanda derin bir iç gözlemde olabileceğiniz anlamına geliyor Terazi. Ayrıca, ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla için için yanan Akrep'in üzerinde duran ay ile şu anda bilinçli olarak kendinize bir öncelik vermeyi seçiyor olabilirsiniz. Bu, özellikle ayın Jüpiter ile Balık burcundaki üçgen açısını göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, çünkü sağlık, günlük görevler ve iş rutini ile ilgili altıncı evinize yansıyacaktır. Luna, romantizmle ilgili beşinci evinizde Satürn ile aranızdayken, sevgilinizle yağmur kontrolü yapmaktan korkmayın.


Akrep Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, sabit sularınız boyunca dönüştürücü yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna, romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk yoluyla uyumlu bir üçgende şanslı Jüpiter ile buluşacak. Akrep, gözlerini özel birine dikmişsin ve arkana bakmıyorsun. Bu, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü eviniz aracılığıyla Oğlak burcundaki ay sekstiling santrali Plüton ile şu anda özellikle önemlidir. Telepatik olarak iletişim kurmuyorsanız, sosyal medya aracılığıyla belirli şarkı sözleri yayınlamak anlamına gelse bile, ince ipuçlarını ve ipuçlarını bırakıyor olabilirsiniz.


Yay Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Rüyalarına dikkat et, Yay. Psişik radarınız şu anda hiperaktif ve bu, aşk hayatınız söz konusu olduğunda sizin için inanılmaz derecede faydalı olabilir. Örneğin, seks, birleşmeler, işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, dönüştürücü Akrep ve bilinçsiz on ikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla parıldamaya devam ediyor. Yine, örümcek duyularınız yüksek alarmda, ancak burada bitmiyor. Ay, yalnızca içsel bilginizi büyütecek olan gezegen yöneticiniz Jüpiter ile uyum içinde olacak. Onu takip et.


Oğlak Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birini yakından takip etmek mi, Oğlak? Tabii ki, hem Merkür hem de Venüs burcunuzda geri gidiyorken, ilerlemeden önce gerekli gerçekleri toplamak için bilerek bir adım geri atıyor olabilirsiniz. Sonra tekrar, taahhütlü yedinci evinizin, anlaşmaların, uzlaşmanın ve önemli diğer evinizin göksel yöneticisi olan ay, için için yanan Akrep ve dünyadaki dernekler, topluluk ve aidiyet hissinden oluşan onbirinci eviniz aracılığıyla parlıyor. Yani, aşkını takip etmemek, söylenenden daha kolay. Luna, üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla Neptün ile üçgen açıda otururken, gerçeği görmek yerine fanteziye aşırı düşkün olmaya dikkat edin.


Kova Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir tavır alıyorsun, Kova. Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan ayın, için için yanan Akrep'ten geçişi – hırs, kariyer, itibar ve otorite duygusundan oluşan onuncu eviniz aracılığıyla – iş demektir ve hiçbir şey veya hiç kimse için geri adım atmak üzere değilsiniz. Bunu söyledikten sonra, önemli bir diğerinin dikkatini çekmek için savaşıyorsanız veya belki de tamamen kendinizi belirli bir şekilde tasvir etmeye adanmışsanız, Luna'nın Neptün ile şefkatli üçgeni – istikrar arayan ikinci eviniz, konfor, finans ve değer sistemleri aracılığıyla – size şunu hatırlatır: anlayışını kullan. Zamanınızı, enerjinizi ve sevginizi fazlasıyla telafi etmeye eğilimlisiniz.


Balık Burcu

26 Ocak 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir dilek tut, Balık. Ay, Akrep ve macera, bilgelik ve inanç sistemlerinden oluşan geniş dokuzuncu evinizdeki mistik yolculuğunu tamamlamadan önce, bulunması zor gezegensel hükümdarınız Neptün ile buluşacak. Bekar, aşık veya zaten özel birine aşıkken, aşk hayatınızda yön duygusundan yoksunmuş gibi hissedebilirsiniz. Tabii ki, hem Merkür hem de Venüs geri giderken – sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla – size bir dizi fırsat ve önemli içgörü sunuluyor. Ancak bu arada, içsel bilginize güvenmeniz ve bir inanç sıçraması yapmanız için yönlendiriliyorsunuz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.