Günlük Aşk Burç Yorumları 16 Ocak 2022

16 Ocak Günlük Aşk Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 16 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir şeyi belirli bir yöne gitmeye zorlamak asla iyi bitmez, Koç. Aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan güneş, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla güç merkezi Plüton ile güçlerini birleştireceğinden, bu zamanda akılda tutulması gereken bir şeydir. Dolayısıyla, şu anda bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, güç oyunlarına, davranışları kontrol etmeye ve manipülatif taktiklere daha yatkınsınız. Her ne kadar, bu çok iyi tersi olabilir. Neyse ki, duygusal Yengeç'te parıldayan ay ile birlikte, normalden daha sezgisel ve çevrenize karşı aşırı duyarlısınız.


Boğa Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Perspektif sonsuzdur, Boğa. Kabul, sabit bir dünya burcu olduğunuzda bunu kabul etmek yapmaktan daha kolaydır, ancak dar bir zihinle yaklaşıldığında başarı diye bir şey yoktur. Bunu söyledikten sonra, güneş, kararlı ortaklıklardan oluşan yedinci evinizin ve önemli diğer evinizin yöneticisi olan dönüştürücü Pluto ile bugün buluşacak ve dokuzuncu genişleme evinizi ve bilinmeyen bölgenizi harekete geçirecek. Aşk hayatınızın önüne geçen belirli bir inanç sistemi var mı? Luna'nın üçüncü iletişim, düşünce süreci ve anlık değiş tokuş eviniz aracılığıyla duygusal Yengeç'ten geçişi, sizi kalbinizi açmaya ve sevgilinizin bakış açısına yer açmaya teşvik eder.


İkizler Burcu

16 Ocak 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu anda bir sevgili hakkında önemli bir şey öğreniyorsun, İkizler. Bununla birlikte, özel birine açıkça bağlı değilse de, finansal veya romantik olarak konuşursak, enerjik bir tür değiş tokuşla çok iyi bir ilgisi olabilir. Örneğin, güneş, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Oğlak burcunda dönüştürücü Plüton ile buluşacak ve bu belirli bir bağlantıyla ilgili olarak derinden açığa vurabilir. Daha da önemlisi, ay doygunluğunun zirvesine yaklaşırken, istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinize duygusal bir vurgu getirecektir. Bu ilişki ve/veya durum, zamanınıza ve enerjinize değer mi?


Yengeç Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzdaki doluluk zirvesine yaklaşırken gerginlikler yükselmeye devam ediyor, bu yüzden bu zamanda kendinize karşı nazik davrandığınızdan emin olun, Yengeç. Ayrıca, ister romantik bir bağlantı, ister profesyonel bir işbirliği olsun, şu anda dikkatinize önemli bir şey getiriliyor. Aslında, tek başına ya da tek başına, belirli bir ortaklık söz konusu olduğunda, tabiri caizse, duygusal bir çekişme yaşayabilirsiniz. Neyse ki, ayın rüya gibi Neptün ile üçgen – macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölge dokuzuncu eviniz aracılığıyla – size sürece güvenmenizi ve her deneyimle gelen anı kucaklamanızı hatırlatır.


Aslan Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Odağınızı işle ilgili konulara ve genel refahınıza kaydırıyorsunuz, Leo. Bu, özellikle gezegensel yöneticiniz, güneş, güçlerini Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton ile birleştirme ve günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden sorumlu altıncı eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, kesin olan bir şey var: hayatınızın bu alanında, doğal olarak bire bir ortaklıklarınıza yansıyan derin değişimler yaşıyorsunuz. Günlük rutininiz son zamanlarda normalden daha mı zorlu oldu? Ay, on ikinci şifa evinizden doygunluğunun zirvesine ulaşıyor, bu yüzden kendinize karşı nazik olduğunuzdan emin olun.


Başak Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kişisel yaşamınızda bir dizi derin değişim yaşıyorsunuz, Başak. Ne de olsa, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizi bırakın, her gün güneşin Oğlak burcundaki güç merkezi Plüton ile güçlerini birleştirmesi her gün olmuyor. Haritanızın bu alanı, kalbinizin arzuları ve sevgi diliyle ilgili her şeye sahiptir. Ancak bunu daha da ilginç yapan şey, perde arkasındaki her şeyin gizli onikinci evini güneşin yönetmesidir, bu da romantik bir ilgi hakkında önemli bir şey keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bu arada, bazılarınız geniş ağınızdaki biri için aniden yoğun duygular hissetmeye başlayabilir.


Terazi Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendiniz için hak ettiğiniz zamanı ayırın, Terazi. Eviniz, aileniz ve en içteki hislerinizden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton ile güneşin tek başına veya zaten romantik bir şekilde bağlı olmasıyla yeniden birleşmesi, duygusal dünyanıza bir yoğunluk katmanı ekler, bu da katartik olduğu kadar açıklayıcı da olabilir. Bunu söyledikten sonra, özellikle korkudan veya bir kontrol aracından bilerek kendinizi uzak tutuyorsanız, duygusal bir duruma nasıl tepki verdiğinizi düşünmek önemlidir. Başka bir notta, ayın anlaşılması zor Neptün ile üçgen açı yapması, kendinize şefkat geliştirmenizi ve lojistiği kontrol etme ihtiyacından vazgeçmenizi hatırlatır.


Akrep Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Güneş, bugün modern yöneticiniz Pluto ile güçlerini birleştirecek, iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevreyle ilgili merak uyandıran üçüncü evinizi harekete geçirecek, bu nedenle ya açıklayıcı haberlerin ya da önemli bir kapanışın yolunuza çıkmasını bekleyin. Umutsuzluğa kapılmayın, Akrep. Doğru, Venüs haritanızın bu bölgesinde zaten geri hareket ediyor, bu da geçmişin ikinci bir bakış için geri gelmek zorunda olduğu anlamına geliyor. Her iki durumda da, hemen sonuçlara varmaya ve sonunda pişman olacağınız bir şey yapmaya gerek yok. Bunun yerine, ayırt etme yeteneğinizi kullanın ve topraklanmış kalın. Önemli bir şey dikkatinize sunuluyor ve büyük olasılıkla bunun geldiğini hissediyorsunuz.


Yay Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bugünün astro-havası sizi bir adım geri atmaya ve önceliklerinizi düşünmeye teşvik ediyor, Yay. Örneğin, sonraki adımlarınızı düşünüyor veya aşk için bir inanç sıçraması yapıp yapmayacağınızı merak ediyorsanız, bugünün güneş-Plüton birleşimi belirli bir duruma, yani öz-değer ve genel güvenlik duygunuzla ilgili bir duruma ışık tutabilir. . Bu arada, ay birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruhlar arası bağlantılardan oluşan sekizinci evinizin üzerinde gezinirken, aynı anda belirli bir ortaklıktan kaynaklanan duygusal bir çekim hissediyorsunuz. Amacınız, istikrar duygunuz ile önemli bir bağlantının temeli arasında bir denge duygusu yaratmaktır.


Oğlak Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizin göksel hükümdarı olan güneş, bugün burcunuzda dönüştürücü Plüton'a katılıyor ve bu da, ilk izleniminizden her şeye bir yoğunluk katmanı ekleyen, romantik bir ilgiyle. kontrol altında olma arzusu. Daha da önemlisi, bugünün astro-hava durumu sizi bir adım geri atmaya ve ilişkilerinizin ve etkileşimlerinizin arkasındaki motivasyonları yansıtmaya teşvik ediyor. Gücünüzü nerede aşırı kullandınız? Ay, ilişki sektörünüzde doygunluğunun zirvesine ulaşmaya başladığında, sevgili tarafında duygular yeniden yüzeye çıkmaya başlayabilir. Kendinize ve kişiliğinize şefkat gösterin, Oğlak.


Kova Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, özel hayatında bir şey sana şüpheli geliyorsa, bil ki o sadece sen değilsin. Örneğin, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evinizin göksel hükümdarı olan güneş, gizli onikinci kapanış eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Oğlak burcundaki için için yanan Plüton ile güçlerini birleştirecek. İster bekar, ister romantik bir ilişki içinde olun, aniden romantik bir partner hakkında bazı önemli bilgiler keşfedebilir veya bu ilişki boyunca yaptığınız fedakarlıklar söz konusu olduğunda, belki de kendinizle görüşebilirsiniz. Sezginizi kullanın ve kendinize karşı dürüst olun.


Balık Burcu

16 Ocak 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İş yerinde birine aşık olmak mı, Balık? Güneş, bugün Oğlak burcunda gölgeli Plüton ile güçlerini birleştirecek, onbirinci evinizi, dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzu harekete geçirecek, ancak dahası var. Son derece dönüştürücü ve aydınlatıcı, şu anda ister yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla olsun, belirli bir durum hakkında önemli bilgiler ediniyor olabilirsiniz. Özellikle aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Yengeç burcunda yükselen ay ile birlikte, bugünün astro-hava durumu sizi sosyal ağınızın temeli üzerinde düşünmeye teşvik ediyor, özellikle de mutluluğunuzu ve kalbinizin arzularını boğuyorsa. .


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.