Aslan Haftalık Burç Yorumları (31 Ocak – 6 Şubat Haftası)

Aslan burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Aslan burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Aslan burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşık olabilirsiniz. Leo, sevginizin nesnesine şaşırabilirsiniz.

Hafta, 30 Ocak Pazar günü Güneşin Kova burcunda, ilişkiler evinizde, haritanızın en üstünde Boğa burcundaki Uranüs’e kare yapmasıyla başlar. Leo, yerden iki santim kadar yüksekte süzüldüğünü hissederek aşık olabilirsin. Bu yepyeni bir ilişki olabilir, o kadar göz kamaştırıcı ve parlak ki ona bakmak zor. Uranüs işin içinde olduğu için, bu sıradan bir aşk ilişkisi olmayabilir. Bu, bir köpek yavrusuyla, yeni telefonunuzla veya yeni bir TV dizisinin yıldızıyla aşk olabilir. Ama genel olarak, duygu harika.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Leo, ilk günden itibaren çekişmeli enerjiyi hissedebilirsin. İnsanlar istediklerinin peşinden gitmeye hazırlar ve “hayır”ı cevap olarak kabul etmiyorlar. Bu yıl, enerjinizi hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir ekip oluşturmaya odaklayabilirsiniz.


Aslan Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Önem verdiğiniz kişilerden sakladığınız sırlar ve yalanlar, bilinçaltınızı kendinizden ve başkalarından sakladığınız bir rüyayla yeniden bağlantı kurmaya itebilir. İç arzularınız ortaya çıkıyor, bir zamanlar çok sevdiğiniz bir vizyona karşı şehvet duymanıza neden olurken, kendiniz için yarattığınız tüm yanılsamaları serbest bırakıyor. Gezegen yöneticiniz olan güneş, ilişkiler evinde 4 Şubat’ta güçlü Satürn ile bağlantı kurarken, iş ortaklıklar söz konusu olduğunda, geçmişteki idealize edilmiş hedefleri bırakmanız ve onların yerine yeni ulaşılabilir vizyonlar koymanız isteniyor. 31 Ocak senin için hayat değiştiren bir gün, Leo. Bazı ciddi duyguları serbest bırakıyorsunuz ve en gerçek hayatınızı kendi şartlarınıza göre yaşamayı öğreniyorsunuz. İstediğinizi düşündüğünüz hayallerin bugün olduğunuz kişiyle uyuşmadığını fark etmeye başlayabilirsiniz. Kişisel evrim yolunda, işiniz psikolojik engelleri yıkmaktır, bu da otuz birincide zorlayıcı olabilir, çünkü duygusal duygularınızı şımartmak ve eski bir sevgiliyle yüzleşmek sizi cezbedebilir. 31 Ocak’ta gerçekleşen yeni ay altında ilerlemek ve yüksek benliğinizi kucaklamak için içinizdeki gücü toplamaya çalışın ve her şey yoluna girecek, küçük Aslan.


Aslan Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Ocak ayı profesyonel olarak stresli olsa da, Şubat ayında işin biraz daha kolaylaştığını görebilirsin Leo.

30 Ocak Pazar günü Güneş Kova burcundaki Uranüs Boğa burcundayken, profesyonel anlaşmalarınızı ve ortaklıklarınızı kariyer yolunuz için yürütmek zor olabilir. Mesleki ilerlemenizde önemli bir değişiklik yapmak için uzlaşmanın gerekli olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle, ilişkinizin dinamiklerini veya bir anlaşmanın maddelerini ayarlamaya açık olmanın zamanı gelebilir. Kova burcundaki yeni ay, 1 Şubat Salı günü taahhütler sektörünüzde altı aylık yeni bir döngü başlattığından bu tür değişiklikleri kabul etmek daha kolay olabilir. Sizin gibi düşünen kişilerle veya benzersiz kariyer yolunuzu destekleyen projelerde çalışmayı hedeflemelisiniz! Merkür nihayet 3 Şubat Perşembe günü Oğlak burcunda doğrudan istasyona geçtiğinde, yeni aydan sonra kalemi kağıda dökmek daha kolay olabilir. Kariyerinizde neyi başarmak istediğinize dair hedeflerinizi veya bir oyun planını yazmayı düşünün.


Aslan Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi, geçen hafta sonu kadar harika olabilir, bu yüzden enerjinizi devam ettirin ve sizi nereye götüreceğini görün. Önümüzdeki yılı nasıl geçirmek istediğinizi yeniden düşünerek birkaç gün geçirin. Büyük, muhtemelen hayatınızı değiştirecek kararlar almak için doğru zihin çerçevesindesiniz. Hafta sonu, özellikle satın almalar olmak üzere kararlı adımlar atmak için iyidir. Dithering ile işiniz bitti, o yüzden devam edin. Pazar günü ailenizle görüşmeniz veya oda arkadaşlarınızla bir sorunu çözmeniz gerekebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.