Yengeç Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

İçerikler

Yengeç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 27 Aralık – 2 Ocak haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ilginç bir ilgi görüyorsun. Yengeç, herkes neyin peşinde olduğunu bilmek istiyor gibi görünüyor.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, ilişkiler evinizdeki Merkür Oğlak burcunda, resmi taahhütler evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Artık sevgilinizi arkadaşlarınız ve ailenizle tanıştırdığınıza göre, gelecekle ilgili sorularınız olabilir. Birisi sosyal medyada ilişki durumunuzu ne zaman değiştireceğinizi sorabilir. Yengeç, büyükannen ne zaman düğün tarihi belirleyeceğini sormaktan çekinmeyebilir.

28 Aralık Salı günü, iş evinizde Yay burcundaki Mars, teknoloji evinizdeki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün, çalışmanızı kaydetmeyi unutmayın. Yeni dizüstü bilgisayarınızın yanında açık bir fincan kahveniz varsa dikkatli olun. Köpeğin kablolara dolanıp monitörünüzü masanızdan çekebileceğini unutmayın. Bugün, özellikle teknoloji konusunda aksiliklerle dolu bir gün olabilir. Yengeç, her şeyin güvenli olduğundan emin olmak için iki kez kontrol etmek için iyi bir zaman.


Yengeç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

26 Aralık akşamı Terazi ayı ve Oğlak güneşi kozmosta çatışırken romantik ilerlemeleriniz gerçekleşmeyebilir. Bu titreşimler ayrıca sizi aşka daha az açık hale getirebilir ve romantik duvarlar örmenin cazibesi gerçek olacaktır. Bu günde kimseyi içeri alma veya onları dışarıda tutma konusunda stres yapmamaya çalışın ve bunun yerine yeni yıldan önce evde dinlenmenin yollarını arayın. Ancak, aşık olduğunuz kişiye ulaşma ihtiyacı hissediyorsanız, kozmosun sizin lehinize çalışmak için daha çok çalışacağı yirmi sekizinci öğleden sonra için plan yapmaya çalışın.

Görünümünüzü yenilemek istiyorsanız, ay Akrep’ten geçerken hafta ortasında bunu yapmak için adımlar atın. Bu ay yerleşimi kişisel dönüşüm için mükemmeldir ve gün boyunca Venüs, Plüton ve Merkür ile bağlantı bu yeni trendleri kusursuz bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacaktır.

Yeni Yıl Arifesini alçakgönüllü bir şekilde kutlamayı düşünün, böylece yeni yılda başarmayı umduğunuz şeye odaklanabilirsiniz. Ayrıca, Oğlak ayı haritanızın romantizmi yöneten bölümünü harekete geçirdiğinde, ilk seferde kendinizi taze hissetmek isteyeceksiniz!


Yengeç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

2021’in son haftası geldi ve sizi “yeni yıl, yeni siz” anını yaşamak için geçişlerinizden en iyi şekilde yararlanmaya teşvik ediyor, Yengeç!

31 Aralık Cuma gününe kadar Satürn, karesini resmi olarak geri giden Uranüs’ten ayıracak ve bu da sonunda gizli yatırım sektörünüz, birleştirilmiş varlıklar ve dönüşüm ile topluluk, teknoloji ve hayal sektörünüz arasındaki gerilimi azaltacaktır. İleriye dönük olarak, özellikle kariyerinizle ilgili ortak varlıklar veya yatırımlar varsa, işinizi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak nasıl yürütmek istediğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olabilir. Ardından 28 Aralık Salı günü Jüpiter Balık burcuna girerek seyahat ve genişleme arzunuzu besleyecek! İşinizi yola çıkarmaya daha yatkın olabilirsiniz; bu, uzaktan çalışabiliyorsanız veya işiniz devredilebilirse harikadır. Jüpiter’in etkisi, özellikle profesyonel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek bir kurs veya atölye varsa, kitaplara basmanız için sizi teşvik edebilir. Daha sonra Merkür, taahhütler sektörünüzde önümüzdeki iki gün boyunca geri giden Venüs ile kavuşum yapacak. Kendinizi iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle sohbet etmeye ve hatta pazarlık etmeye hazır bulabilirsiniz. Bu geçiş sırasında yeni sözleşmeler veya anlaşmalar bile yapılabilir.


Yengeç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı, sizi mümkün olan en iyi şekilde ön plana çıkaracak. Doğal çekiciliğiniz, bazı tatlıları eylemi bırakıp takip etmeye teşvik edecek. Kendinizi yeniden tanımlayana ve birkaç yeni hayran yaratana kadar hafta boyunca engelleri aşmaya, hız kazanmaya devam edeceksiniz. Hafta sonu tamamen seninle ilgili, bu yüzden kimsenin sana aksini söylemesine izin verme. Gündemi sen belirle ve kuralları koy. Pazar günü işler senin için daha iyi olmaya devam edecek, ama şaşırmış gibi davranmaya çalış.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.