Oğlak Aylık Burç Yorumları Neler? Oğlak Burç Yorumu Ocak 2022

Oğlak burcunun Ocak ayı için burç yorumları neler? Oğlak burcunun Ocak ayı neler bekliyor? Oğlak burcunun Ocak ayı aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun Ocak ayı iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun Ocak ayı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu Ocak ayı aylık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu Ocak Ayı Aylık Aşk Burç Yorumu

Yeni şeyler denemeye hazır mısınız? Belki de en deneysel sevgili değilsiniz, ancak yöneticiniz Satürn bu ay yenilikçi Kova burcunda zaman geçirdiğinde, romantik repertuarınızı genişletmeye açıksınız. Anahtar, egonuzun dahil olmasına izin vermemektir, Oğlak. Belki bir iki şey öğrenebileceğinizi kabul etmekte yanlış bir şey yok!

14 Ocak’ta başlayacak olan yılın ilk Merkür gerileme döngüsüne sahipsiniz ve Merkür’e teknoloji gurusu Kova eşlik ettiğinden, bu her zamanki kadar kötü olmayabilir. Telefonunuz ve mevcut ve/veya potansiyel ortaklarınızla iletişim kurmak için güvendiğiniz diğer teknoloji cihazlarınız arızalı olsa bile, bu hızlı zeka kombinasyonu, bu tür ikilemlere alternatif çözümler bulmanıza yardımcı olur.

Yoğun Mars, 24’ünde çalışkan burcunuzla bir araya geliyor, yani bir plana karar verdiğinizde başaramayacağınız çok az şey var. Şu anda tek sorun, aklınızdaki şeyle diğer herkesi gemiye almak olabilir. Kendi başınıza bir şeyler yapmaktan daha fazlasına sahip olsanız da, aşk söz konusu olduğunda, bir ekibin parçası olarak çalışmanız gerekir.


Oğlak Burcu Ocak Ayı Aylık İş Burç Yorumu

Güneşinizle bağlantı kuran Merkür ve Venüs retroları, Oğlak burcundaki yaratıcı kıvılcımı yeniden alevlendirmenizi sağlar. Bunu, yıllar önce başladığınız ve şimdi yeni bir projeye başlamanız için size ilham veren sanatsal bir projede bulabilirsiniz. Bu ay potansiyel olarak kazançlı bir profesyonel işbirliğine başlamak için yardım aramaya motive olabilirsiniz.

8 Ocak’ta Venüs retrosu ile burcunuzdaki güneş birleştiğinde, bir zamanlar birlikte çalıştığınız biriyle iletişime geçmenin çabaya değip değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Artık eski bir yaratıcı çabayı meyveye getirdiğinize göre, vizyonunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için yardım istemek için harika bir zaman. Ve bu, geçmişte birlikte çalıştığınız eski bir meslektaşınız veya ekiple bağlantı kurmayı gerektirebilir.

Onlarla tekrar çalışmaya karar vermeden önce, sözleşmenin her ikiniz için de adil ve elverişli olduğundan emin olun. Mümkünse, aksiliklerden, yanlış iletişimlerden veya gelecekte sorun haline gelebilecek ince baskıdaki öğelerden kaçınmak için Venüs yirmi dokuzuncu ayda doğrudan burcunuza döndüğünde sözleşmeyi imzalamaya çalışın.


Oğlak Burcu Ocak Ayı Aylık İlişki Burç Yorumu

Oğlak yeni bir yıl, ama henüz 1 Ocak’ta Merkür Kova’ya girerken kalbini ele verme. Yine de, ilk buluşmaya ikinci gün yeni ay burcunuzdayken gidin. Onların kalbini kazanmak için harika bir ilk izlenim bırakacaksınız.

14 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlarken, bitmeyen aşkları bir kenara bırakın. Sadece kendilerini güvende hissetmeleri, sizin için doğru oldukları anlamına gelmez. Neyse ki, on yedinci Yengeç dolunayı sırasında harika biriyle tanışabilirsiniz. Sıradan bir kaçış çok hızlı bir şekilde ciddileşebilir.

19 Ocak’ta Güneş Kova’ya girdiğinde kimin sevginize layık olduğuna karar verin, çünkü soğuk havada çok buharlı bir romantizm yaratan Mars’ın 24’ünde burcunuza girdiğinde aşk hayatınız ısınmak üzere.

29 Ocak’ta Venüs doğrudan burcunuza geçtiğinde flört fırsatları artar. Kahve dükkanındaki o tatlı kıza sorun. Evet diyeceklerinden eminler. Son olarak, otuz birinci Kova yeni ayı sırasında süslü bir randevuya çıkın. Herhangi bir büyük taahhütte bulunmadan önce birinin size nasıl şarap içip yemek yediğini görün.


1 Ocak 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün, ilk iş olarak kendinize en önemli olanı yaptırın. Özellikle ezici bir şekilde pozitif enerjiniz nedeniyle o kadar da zor olmayacak – ama buna dikkat etmezseniz, erteleyebilirsiniz.


1 Ocak 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Enerjiniz yüksek – kollarınızı sıvamanın ve yeni bir şeye başlamanın zamanı geldi.


1 Ocak 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Yay burcunun bilinçaltını yöneten bölümünde iyi bir neşe bahşettiği için, belirgin bir neden olmaksızın moraliniz yüksek olacak. Mutluluğunuzu hemen sorgulamayın ve her yeni yılın başında gelen huzuru kucaklayın. Akşam tezahür etmeye başladığında, Luna zaten hissettiğiniz neşe ve minnettarlığı ekleyerek burcunuza geçecek. Bu ay yerleşimi, özellikle 2022 için hedeflerinizi sıralarken netlik bulmanıza yardımcı olacaktır. Önümüzdeki 12 ay boyunca, özellikle de hayallerinizi gerçekleştirme söz konusu olduğunda, kendinizi ilk sıraya koyma konusunda kendinizi kötü hissetmeyin.


Oğlak Burcu Ocak Ayı Aylık Burç Yorumu

İşaretinizi Oluşturmak

Oğlak burcu, bu ay boyunca burcunuza yapılan vurgu, kendinizi ifade etmeye ve sizinle rezonansa giren tüm plan ve projelere odaklanıyor. 19 Ocak’a kadar burada güneş, elementinizde olacağınız ve doğal olarak organize olmaya meyilli olacağınız anlamına geliyor. 2022’nin mümkün olan en iyi başlangıcı yapmasını istiyorsanız, hedeflerinizi belirlemek ve planlar yapmak için iyi bir zaman olabilir. Altı ay sonra nerede olmak istiyorsun? bir yıl? Bunu yazmak, oraya ulaşmayı kolaylaştırabilir.

Saniyede burcunuzda yeni ay varken hemen bir fikir üzerinde harekete geçerek koşarak yere inebilirsiniz. Bir strateji tasarlamak ve onu yönetilebilir parçalara bölmek, onu çok daha kolay hale getirecektir. Ancak dikkatli olun, çünkü bu ay evresi huzursuz Uranüs ile aynı hizadadır, bu nedenle dürtüsel davranmaya cazip gelebilirsiniz, bu da işleri engebeli bir başlangıca götürebilir.

Merkür’ün 14 Ocak’ta geri hareket edeceğini düşünürken, üstesinden gelinmesi gereken birkaç engelle karşılaşabilirsiniz. Bu, para bölgenizde meydana gelir, bu nedenle tüm alışverişlerinizde ekstra dikkatli olmakta fayda var. Herhangi bir büyük bilet ürünü satın almayı planlıyor musunuz? Tüm makbuzları ve evrakları sakladığınızdan emin olun.

17’sinde, ilişki sektörünüzdeki dolunay sizi hassas bir ruh hali içinde bulabilir. Özellikle halının altına süpürdüyseniz, bir sorunla ilgili duyguları ortaya çıkarabilir. Kendinizi savunmasız veya duygusal hissediyorsanız, birine ulaşın ve kendinizi rahatlatın.

Güneşin 19 Ocak’ta finans sektörünüze geçişi, mevcut durumunuzu gözden geçirmeniz ve birkaç iyileştirme yapmanız için size ilham verebilir. Bütçenizi yeniden yazmanın, harcamalarınızı düzenlemenin ve belki de gereksiz harcamaları azaltmanın zamanı gelmiş olabilir.

Ek olarak, ayın ikinci yeni ayı, otuz birincideki mavi ay, ek bir koşuşturma başlatmak veya gelirinizi artırmanın yeni yollarını aramak için mükemmel bir zaman olabilir. Bazı parlak fikirleriniz olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.