Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

İçerikler

Haftalık burç yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi,Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu

Koç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, olasılıklara bakıyorsunuz. Aries, başlangıç ​​bloğundasın.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, itibar evinizde, Balık’ta Neptün’e altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, ihtişamın tadını çıkarıyor olabilirsiniz. Verdiğiniz bir hediye veya yaptığınız mükemmel bir yemek için iltifatlar alabilirsiniz. Aries, ızgara kralı ya da Martha Stewart’a rakip olan hostes olabilirsin. Bugün, diğerleri yaptığınız iyi işi övüyor.

28 Aralık Salı günü seyahat evinizdeki Yay burcundaki Mars, harcama evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bir yerden başka bir yere gitmek günümüzde zorlu ve potansiyel olarak maliyetlidir. Bir taksi yolculuğunda para kazanmaya çalışmak veya bir havayolu bagaj ücretinden kurtulmaya çalışmak, size başka şekillerde mal olabilir. Bununla birlikte, bugün nereye giderseniz gidin indirim istemekte fayda var.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Eskiden canını sıkan şeyler artık kurs için eşit görünüyor. Bu hafta Boğa, kişisel gelişimi görüyorsun.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, seyahat evinizdeki Merkür Oğlak burcunda, arkadaşlık evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Bugün, gerçekten değer verdiğiniz insanlarla vakit geçiriyor olabilirsiniz. Boğa burcu, masa oyunu oynarken, sevdiğiniz bir komedyeni izlerken ya da bir tatlı ve bir şişe şarabı paylaşırken hem kahkahalar hem de eğlence var. Tüm sıkı çalışmanızı buna değer kılan, bunun gibi anlar.

28 Aralık Salı günü, yatırım evinizdeki Yay burcundaki Mars, kendi Boğa burcunuzda Uranüs ile kavuşum yapıyor. Piyasadaki döngüler çevrenizdeki insanları gerginleştirebilir. Hisse senetleriniz veya tahvilleriniz olmasa bile, finansı ve Wall Street’teki bozulmaların Main Street’e nasıl inebileceğini anlıyorsunuz. Aynı zamanda, bunun bir satın alma fırsatı olabileceğinin de farkındasınız. Yatırım dünyasında bazı pazarlıklar bulmak için bugün kendinize biraz zaman verin.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

İkizler, bu hafta başkalarını takip etme veya kalbinin sesini dinleme seçeneğine sahipsin.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, yatırım evinizde, popülerlik evinizde Balık’ta Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Bugün, bir yatırım ipucunun veya sıcak hisse senedinin peşinden koşmak için oldukça cazip bir durum var. Reddit’teki tüm havalı çocuklar yeni bir kaldıraçlı yatırımdan veya bazı belirsiz güvenliklerden bahsediyor olabilir. Şimdi çeteye katılmak için cazipsin. Ancak Neptün, her şeyi olduğundan daha çekici gösterebileceğinden, bugün akran baskısına dikkat edin.

28 Aralık Salı günü, Yay burcundaki Mars, ilişkiler evinizde, tehlikeli ilişkiler evinizde Uranüs ile kavuşum yapıyor. Beklenmedik ve muhtemelen yasak olan romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. İkizler, bu senin başlattığın bir şey olmayabilir ama vazgeçilemeyecek kadar heyecan verici geliyor. Eski bir sevgili çok güzel görünebilir ve ellerinde biraz zaman olabilir. Pied Piper’ı takip etmeden önce evde ne olduğunu bir düşünün.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ilginç bir ilgi görüyorsun. Yengeç, herkes neyin peşinde olduğunu bilmek istiyor gibi görünüyor.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, ilişkiler evinizdeki Merkür Oğlak burcunda, resmi taahhütler evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Artık sevgilinizi arkadaşlarınız ve ailenizle tanıştırdığınıza göre, gelecekle ilgili sorularınız olabilir. Birisi sosyal medyada ilişki durumunuzu ne zaman değiştireceğinizi sorabilir. Yengeç, büyükannen ne zaman düğün tarihi belirleyeceğini sormaktan çekinmeyebilir.

28 Aralık Salı günü, iş evinizde Yay burcundaki Mars, teknoloji evinizdeki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün, çalışmanızı kaydetmeyi unutmayın. Yeni dizüstü bilgisayarınızın yanında açık bir fincan kahveniz varsa dikkatli olun. Köpeğin kablolara dolanıp monitörünüzü masanızdan çekebileceğini unutmayın. Bugün, özellikle teknoloji konusunda aksiliklerle dolu bir gün olabilir. Yengeç, her şeyin güvenli olduğundan emin olmak için iki kez kontrol etmek için iyi bir zaman.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, günaha karşı karşıya kalabilirsiniz. Leo, önünde tatlı seçenekler var.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, rutinler evinizdeki Merkür Oğlak burcunda, takıntı evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Şekersiz olabilirsiniz, ancak o See’s Candy kutusu, annenizin gönderdiği süslü şekerli kurabiye tabağını bitirdikten hemen sonra sizi arıyor gibi görünüyor. Bugün Leo, ayartmadan kaçınmak zor olabilir.

28 Aralık Salı günü, Yay burcundaki Mars, romantizm evinizde, iş sorumluluklarınız evinizde Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün sevgilin oynamak isteyebilir ama senin yapman gereken işler var. Bir son dakika vardiyası için çağrılabilirsiniz veya izinde olan birinin yerini dolduruyor olabilirsiniz. Sonuç olarak, eğlence planlarınızın suya düşmesi gerekebilir. Leo, bugün yapılacak en iyi şey esnek olmaya çalışmak ve ayarlamalar yapmak.


Başak Burcu

Başak Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta romantizm tatlı ve muhtemelen biraz yaramaz olabilir. Başak, iyi vakit geçirebilirsin.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, romantizm evinizde, ilişkiler evinizde Balık’ta Neptün ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Sevgilinizin kulağına tatlı seksi şiirler fısıldıyor olabilirsiniz. Ve bu size romantik bir macera yaşatmak için istenen etkiye sahip olabilir. Başak, bu öğleden sonra tatlı bir zevk olabilir.

28 Aralık Salı günü, konutlarınızda Yay burcundaki Mars, sözleşmeler ve anlaşmalar evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün bir şey imzalamanızı gerektiren bir satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu, bir daire kiralaması veya ev için büyük bir satın alma olabilir. Başak, bir satış elemanı sözleşmelerle hazır olduğu için küçük bir evi gezebilirsin. Biraz pazarlık yapmaya hazır olun. Bugün, her şey müzakere ile ilgili.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta neyin kalacağına ve neyin gideceğine siz karar vereceksiniz. Terazi, ayırt edicisin.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, ev ve aile evinizde, rutin evinizde Balık’ta Neptün ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Terazi, evinizde çok fazla eşya olduğuna karar verebilirsiniz. Artık kullanmadığınız şeyleri Facebook pazaryerinde satmak veya bir yardım mağazasına göndermek için toplayabilirsiniz. Eskiyi temizliyor ve hayatınızda daha fazla yer açıyorsunuz.

28 Aralık Salı günü iletişim evinizdeki Yay burcundaki Mars, bankacılık ve borç evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün, telgraflarınızı aşmak oldukça kolaydır ve yanlışlıkla asgariyi ödemek yerine “ödeme bakiyesine” çarpabilirsiniz. Bu, çek hesabınızda gerçek bir göçük bırakabilir. Veya bir ödemeyi tamamen kaçırmış olabilirsiniz. Terazi, bir borcun kapatıldığından emin olmak için çabalıyor olabilir veya başka birinin borcunu kapatmasına yardım ediyor olabilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, seçenekleri ailenizle birlikte değerlendiriyorsunuz. Akrep, çekmek için kaynaklarınız var.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, iletişim evinizdeki Merkür Oğlak burcunda, çocuk evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Çocuklarınızla uzun bir tartışma için oturabilirsiniz. Küçük çocuklarla birlikte oyun oynuyor, seçimlerle nasıl başa çıktıklarını görüyor olabilirsiniz. Daha büyük çocuklar size kariyerleri için gelecek planlarını ve nerede yaşamak istediklerini anlatıyor olabilir. Akrep, bu senin için ufuk açıcı bir gün olabilir.

28 Aralık Salı günü para evinizdeki Yay burcundaki Mars, ortaklık evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Siz ve sevgiliniz, büyük bir satın alma veya bir aile üyesine borç para verip vermeme konusunda aynı fikirde olmayabilirsiniz. Her birinizin görüşlerinizin dinlendiğini ve saygı duyulduğunu hissetmeniz için bazı tavizler vermeniz gerekecek. Bugün dirençle karşılaşırsanız, yavaş gidin. Akrep, bir anlaşmayı müzakere edebileceksiniz.


Yay Burcu

Yay Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Yay, her zaman yeni fikirlere açıksın.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, para evinizde, vakıflar evinizde Balık’ta Neptün’e altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Getirdiğiniz para miktarı, özellikle erken yaşta oluşturduğunuz inançlara bağlıdır. Üst sınırınıza ulaşmaya devam ederseniz, bir atılım gereklidir. Bu, para ve kazanç potansiyeli hakkındaki fikirlerinizi incelemek için iyi bir gün. Yay burcu, sınırlamaları kaldırabilirsiniz.

28 Aralık Salı günü kendi burcunuzda ve güven evinizdeki Mars, iş evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. İşinizde konfor alanınızın dışında kalan, ancak ilerlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz zorluğu ve görünürlüğü sağlayan bir fırsat olabilir. Bu, eğilmek ve patronunuza dizginleri alacağınızı bildirmek için iyi bir zaman. Yay burcu, patronunuzu bu fikir üzerine satmanız gerekebilir, ancak buna değer.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başarıya doğru tırmanıyorsunuz. Oğlak, yeni zirvelere ulaşıyorsun.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, kendi Oğlak burcunuzda ve oluşum evinizdeki Merkür ile hareket evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlar. Oğlak, yürüyüş yapıyor, tırmanıyor veya bisiklet sürüyor olabilirsiniz. Spor salonunda tırmanma duvarı üzerinde veya zamana karşı yarışan spin sınıfında olabilirsiniz. Bugün enerjiniz ve ter atma şansınız var.

28 Aralık Salı günü, sırlar evinizdeki Yay burcundaki Mars, romantizm evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Biri size aşık olduğunu açıklayabilir. Şimdi onların yanında oldukça garip hissedebilirsiniz. Oğlak, onları oturup gelecek hakkında bir tartışma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ama önce, bu potansiyel ilişkiyi sürdürmek isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.


Kova Burcu

Kova Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başkalarına yardım ediyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Kova, değişimi kucaklıyorsun.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür Oğlak burcunda, dinlenme ve iyileşme evinizde, konfor evinizde Balık burcunda Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Kova, bugün uyuyor olabilirsin. Günü tatil pijamalarınızla ve kız kardeşinizin size verdiği yeni terliklerle geçirebilirsiniz. Bugün rahat olma günü. Telefonunuzu kapatın, e-posta bildirimlerini kapatın ve Evrenin söyleyeceklerini dinleyin.

28 Aralık Salı günü topluluk evinizdeki Yay burcundaki Mars, yetiştirme evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Başkalarına yardım etmek için soğuğa cesaret ediyor olabilirsiniz. Muhtemelen bugün biraz çaba harcayacaksınız. Kova, hava veya lojistik nedeniyle sınırlamalar olabilir. Ve yaptığınız her şey beklediğinizden daha uzun sürer. Ancak günün sonunda, kendinizi tatmin olmuş ve derin bir ruhsal düzeyde başkalarına bağlı hissedersiniz.


Balık Burcu

Balık Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta insanlar seni gördüğüne sevindi. Balık, nereye gidersen git neşe getirirsin.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, dostluk evinizde, Balık burcunuzda Neptün’e altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün arkadaşlarınızı görmek için birkaç davetiyeniz olabilir. Bir yerden bir yere seyahat ediyor ve sarılmalar, beşlik çakma ve dirsek darbeleriyle karşılanıyor olabilirsiniz. Siz kapıdan girerken biri adınızı bağırarak size, Balık, ziyaretinizin gerçekten ne kadar hoş karşılandığını hatırlatıyor.

28 Aralık Salı günü, kariyer evinizdeki Yay burcundaki Mars, evrak ve iletişim evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Dolu bir e-posta gelen kutusuyla tıkanmış olabilirsiniz. Balık, okunacak sonsuz sayıda e-posta zinciri var. Tüm yığın için silme tuşuna basabilmeyi dilerdiniz. Gelen e-postaları yönetmenin ve gelen kutunuzu temizlemenin yollarını bulmak için iyi bir gün.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.