Günlük Burç Yorumları 31 Aralık 2021

31 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 31 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah, Yay burcu, yönetici gezegeniniz Mars ile kozmik bir ittifak kurarak iyimser hissetmenizi ve yeni yılı fırtınalı bir şekilde geçirmeniz için motive olmanızı sağlıyor. Bu arada, pragmatik Satürn’ün yardım eli, bu tür hedefleri gerçekleştirmeniz için gereken esnekliği ve bağlılığı size verecektir, ancak önünüzdeki iş yükü konusunda pratik olmanız gerekecek. Bu akşam arkadaşlarınızla kutlamayı planlıyorsanız, yiyecek ve alkol tüketiminizle aşırıya kaçmamaya çalışın, yoksa Leydi Luna ve puslu Neptün arasındaki zorlu bir kare sayesinde yarın bunun bedelini ödeyebilirsiniz.


Boğa Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Yay burcunda seyahat ediyor ve haritanızın kişisel dönüşümü yöneten bölümünü yeni yıl için tam zamanında harekete geçiriyor. Bu titreşimler, önümüzdeki yıl en iyi benliğiniz olmanız için size ilham verecek, ancak kısıtlayıcı kararlar yerine başarıya ve büyüme odaklı kararlara odaklanmak isteyeceksiniz. Güneş, öngörülemeyen Uranüs ile faydalı bir bağlantı paylaşırken diğer tarafla olan bağlantınızı aydınlattığından, 2022’de tezahür ettirmek istediğiniz şeyi evrenle iletişim kurduğunuzdan emin olun. Bu akşam ve yeni yılda bol sürprizlere hazır olun, kendinize ve hedeflerinize inanmayı unutmayın.


İkizler Burcu

31 Aralık 2021 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni yıl kararlarınızdan herhangi biri kalp meselelerini içeriyorsa, şanslısınız, çünkü Yay burcu, haritanızın aşkı yöneten sektöründe bir ışık tutuyor. Bu titreşimler, sizin ve eşinizin birbirinize sahip olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu pekiştirecek ve bu da yeni taahhütlere kapı açmanıza yardımcı olabilir. Ancak, eğer bekarsanız ve gece yarısı öpüşecek birini arıyorsanız, evren dileğinizi yerine getirebilir. Güneş ve Uranüs arasındaki bağlantı sayesinde, bu akşam tesadüfi karşılaşmalar ortaya çıkabilir. Yani, saat gece yarısını vurmadan hemen önce biriyle tanışabilirsin.


Yengeç Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu, yeni yılı en sevdiklerinizle kutlamaya hazırlanırken, gün boyunca sizi dışa dönük ve yardımsever bir ruh haline sokacak, tatlı Yengeç. Bununla birlikte, zamanınızı sorumlu bir şekilde parti yapabilecek insanlarla geçirdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz ya da alkol tüketimi konusunda aşırıya kaçan herhangi biriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Güneş ve Uranüs arasındaki bağlantı sayesinde, beklenmedik bir şekilde aşık olduğunuz kişiyle veya çekici bir yabancıyla karşılaşma şansınız var. Bu yüzden, evrenin yolunuza biraz romantizm ve heyecan katmaya karar vermesi durumunda kendinizi hazırlamaya çalışın.


Aslan Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gece parti yapma havasında olacaksın, sevgili Aslan, Yay burcunun motorunu çalıştırırken arkadaşları ve eğlenceyi yöneten harita sektörünü aydınlatıyor! Bu titreşimler, kendinizi şekillendirmek için de mükemmeldir, bu yüzden Yılbaşı Gecesi görünümünüzle biraz daha fazlasını almaya karar verirseniz, kendinizi kötü hissetmeyin. 2022’de yeni bir iş arayışındaysanız, güneş ve Uranüs arasındaki destekleyici bir açı sayesinde yeni bir profesyonel bağlantıyla tanışabilirsiniz. Bu enerji sizi kariyerinizde yeni ve heyecan verici yerlere götürebileceğinden, dirseklerinizi ovuşturmaktan ve biraz ağ kurmaktan korkmayın.


Başak Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yılbaşı gecesinin parlak yanıp sönen ışıklarından ve kalabalığından bu gece kalmak lehinde kaçınmak istiyorsanız, kendinizi suçlu hissetmeyin. Ay Yay burcunda ilerlerken, yeni yılı evinizin rahatlığında kutlama konsepti sizi çok daha fazla heyecanlandıracak. En yakınlarınızı ve en sevdiklerinizi samimi bir toplantıya davet etmek, sizi kalabalıklar ve trafik arasında savaşmaktan daha fazla tatmin edecek ve arkadaşlarınız da aynı fikirde olacaktır. Parti bittiğinde temizlik konusunda biraz yardım aldığınızdan emin olun. Aksi takdirde, 2022 dirseğinin derinliklerine ev işleriyle başlayabilirsiniz!


Terazi Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün telefonunuzdan birkaç mola vermeniz gerekebilir, tatlı Terazi, ay Yay burcunda hareket ederken, haritanızın iletişimi yöneten bölümünü harekete geçirir. Sizinle olmayan sevdikleriniz 2022’de size iyi dileklerde bulunmak için can atacaklar, ancak telefonunuzu sürekli kontrol etmek, birlikte olduğunuz insanlardan gerçekten keyif alma yeteneğinizi ortadan kaldırabilir. Akşam için şenliklerinize başlamadan önce ilgilenmeniz gereken mesajları gönderin, ardından telefonunuzu “rahatsız etmeyin” moduna alın ve anı yaşamaya, en azından bu gece için bir karar verin.


Akrep Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu, bu sabah pragmatik Satürn ile tatlı bir bağlantı paylaşıyor ve bu akşamı kutlamak için dışarı çıkmadan önce yığılmış ev işlerini halletmenizi istiyor. Ay ve yönetici gezegeniniz Mars arasındaki kozmik bir ittifak, sizi önümüzdeki yıl refaha odaklanmaya motive edecek ve 2022 için finansal hedefler belirlemek için mükemmel bir zaman olacak. Aşk hayatınızdaki sürprizler bugün merkez sahnede olabilir. Güneş, şu anda haritanızın aşkı yöneten sektöründe kamp kurmuş olan Uranüs ile faydalı bir bağlantı paylaşıyor. Akşama açık bir kalple gidin ve saat gece yarısını vurmadan önce dolu olacaktır.


Yay Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ay burcunuzdan geçerek size büyük dozda güven, enerji ve karizma getiriyor! Yılbaşı planlarınız sizi nereye götürürse götürsün, kesinlikle partinin can damarı olacaksınız, sevgili okçu. Olumlu eğiliminiz şu anda bulaşıcı olacak. Bu nedenle, kozmik olarak olası görünmeyen birkaç üzüntüyle karşılaşsanız bile, eğlenmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız önemlidir, böylece etrafınızdaki insanlar da eğlenebilir! Gece yarısı yaklaşırken, önümüzdeki yıl neyi başarmayı umduğunuzu gerçekten düşünmek için biraz zaman ayırın ve bu noktaya kadar aldığınız tüm nimetler için evrene teşekkür ettiğinizden emin olun.


Oğlak Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zodyakın daha çekingen ve sakin üyelerinden biri olarak bilinmekle birlikte, şu anda biraz çıldırmak ve biraz stres atmak için kendinize izin verin, tatlı Deniz keçisi. Eğlenceyi seven Yay burcu, bugün bilinçaltınızı yöneten haritanızın sektöründe seyahat edecek, bu da eski moda bir partinin içgüdüsel düzeyde sizin için iyi olabileceği anlamına geliyor. Ufukta bekleyen herhangi bir proje veya sorumluluk üzerinde stres yapmamaya çalışın ve sağlam bir Yılbaşı kutlamasını kucaklarken evrenin size gardınızı düşürmeniz için yeşil ışık verdiğine güvenin.


Kova Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, arkadaşlarını toplama ve Yılbaşı planları yapma sorumluluğu bugün sana düşebilir, çünkü Yay burcunda şu anda senin burcunda kamp kuran sorumlu Satürn ile bir bağlantı var. Evinizde ağırlamayı planlıyorsanız, konuklarınızla günün erken saatlerinde check-in yapın, böylece kimi bekleyeceğinizi ve misafir getirip getirmediklerini tam olarak öğrenebilirsiniz. Dışarıda bir gece geçirmeyi planlıyorsanız, ulaşım lojistiğinizi önceden planlayın, böylece yoğun seyahat zamanlarında sizi ve arkadaşlarınızı almak için taksi veya yolculuk hizmeti beklemek zorunda kalmazsınız.


Balık Burcu

31 Aralık 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruptaki en hassas burçlardan birisiniz sevgili Pises, bu da büyük kalabalıklar tarafından sık sık bunaldığınız veya enerjik olarak tükendiğiniz anlamına gelir. Sen ve arkadaşların bu gece kasabaya gitmeyi planlıyorsanız, bir grup yabancıyla çevrili olma fikri oldukça yıldırıcı olabilir. Neyse ki, Yay burcu bu sabah Satürn ile bir bağlantı kuracak ve parti başlamadan önce duygusal ve enerjik sınırlar belirlemenize yardımcı olacak. Bir meditasyon seansı alarak, eğlenceli bir gece için dışarı çıkarken auranızı koruma niyetini belirleyerek bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.