Günlük Burç Yorumları 30 Aralık 2021

30 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 30 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay, Akrep’teki yolculuğuna devam ederek Venüs, Plüton ve ardından Merkür ile tatlı açılar oluşturuyor. Bu kozmik iklim, kişisel gücünüze erişmenize ve özellikle finansal veya ticari konular söz konusu olduğunda kendinizi savunmanıza izin verecektir. Müzakere taktikleriniz bu titreşimlerden güzel bir destek alacak ve büyük alımlar yapılması gerekiyorsa fiyat üzerinde pazarlık yapmak için mükemmel bir zaman olacak. Öğleden sonra, ay burçları Yay’a çevirerek maneviyatınızı ve evrenle bağlantınızı yükseltir. Bu enerjiyi ciddi bir meditasyon seansı almak için bir bahane olarak kullanın ve etrafınızdaki işaretleri ve eşzamanlılıkları aradığınızdan emin olun.


Boğa Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, haritanızın aşkı yöneten bölümünü vurgularken, bu sabah ruh seviyesindeki o özel kişiyle bağlantı kurma fırsatınız olacak, küçük boğa. Gardını indirmen şu anda daha organik hissettirmeli. Genelde açılmakta zorluk çekiyorsanız, şimdi denemenin tam zamanı. Öğleden sonra Luna, Yay burcuna geçtiğinde kıvılcımlar uçmaya devam edecek. İster bekar, ister partner olun, bu enerjiyi değer verdiğiniz biriyle macera aramak için kullanmalısınız. Sadece kıskanç ya da kötü huyları olan kişilerden uzak durduğunuzdan emin olun.


İkizler Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı gökyüzünde ilerlerken, bir dizi destekleyici yön oluştururken, günün ilk bölümünde biraz ev temizliği ve organizasyonu yapmaya çalışın. Bu enerji, alanınızı boşaltmak için mükemmeldir ve tatil sezonundan kalan ambalaj kağıdı artıklarını, ambalajları veya artıkları atmanıza yardımcı olur. Alanınızı boşaltırken, kendinizi daha hafif ve duygusal olarak yükselmeye başlayacak ve size kutlayacak bir şeyler vereceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde Ay burcunu Yay burcuna çevirerek, önümüzdeki günlerde aşk hayatınızı ısıtırken odağı kalp meselelerine kaydırıyor.


Yengeç Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, haritanızın kişisel ifadeyi yöneten sektöründe bir ışık tutarken, küçük Yengeç, ilham sizi bugün bulacak. İster tam bir sanatçı olun, ister ara sıra yapılan zanaat oturumunun keyfini çıkarın, yaratıcı bir çıkışla etkileşime geçerek bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun. Bu kozmik iklim aynı zamanda romantizm ve arkadaşlar görmek için de mükemmeldir, bu yüzden iddialı olma havasında değilseniz, en azından sosyal olduğunuzdan emin olun. Öğleden sonra, ay Yay burcuna geçerken altıncı evinizi aktive ederken kendinizi organizasyon moduna girerken bulacaksınız.


Aslan Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük Aslan, bugün kişisel alanınızı toplamak için biraz zaman ayırın, çünkü Akrep ayı organize olmanız ve alanınızı boşaltmanız için size ilham veriyor. İstenmeyen eşyaları, neredeyse boş sabun şişelerini ve ömrünü doldurmuş yiyecekleri atarak evinizdeki her odayı süpürdüğünüzden emin olun. Alanınızdaki hava tatil stresinden biraz rahatsız olduysa, bu aynı zamanda bir duman temizleme ritüeli gerçekleştirirken siyah bir mum yakmak için de mükemmel bir zamandır. Öğleden sonra, ay eğlenceyi seven Yay burcuna geçtiğinde daha sosyal hissetmeye başlayacaksınız.


Başak Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı sizi sesinizi kullanmaya iterken, sevgili Başak, aklınızı şu anda konuşmaktan çekinmeyin. Çatılardan bağırmak için belirli bir mesajınız olmasa bile, bu kozmik iklimde sosyalleşmek size çok yakışacağından, en yakınınız ve en sevdiklerinizle bağlantı kurmanın yollarını aramalısınız. Öğleden sonra, Ay’ın Yay burcuna dönüşmesiyle evinizin konforuna daha çok çekileceksiniz. Ancak bu, keşiş moduna girmeniz gerekeceği anlamına gelmez; bazı arkadaşlarınızı tamamen davet edebilir ve partiyi size getirebilirsiniz.


Terazi Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Ay, Akrep üzerinden yolculuğuna devam ediyor ve haritanızın yuvayı yöneten sektöründe şu anda kamp kurmuş bir dizi gezegenin tatlı görünümlerini oluşturuyor. Bu enerji, biraz para harcadığınız için sizi utandırmaz. İstediğiniz ancak tatil sezonunda alamadığınız herhangi bir ev eşyası varsa, devam edin ve satın alın. Bu öğleden sonra Ay ateşli Yay burcuna geçtiğinde sosyal hayatınız büyük bir ivme kazanacak. Arkadaşınızla metin veya sosyal medya aracılığıyla bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın, ancak geceyi iyi bir kitapla kapattığınızdan emin olun.


Akrep Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk diliniz bugün tüm hızıyla devam edecek, tatlı akrep, ay burcunuzda seyahat etmeye devam ederken, iletişim evinizde kamp kurmuş bir dizi gezegene destekleyici yönler paylaşacak. En yakınlarınızı ve sevdiklerinizi tatlı duygular ve jestlerle boğma havasında olacaksınız, ancak çabalarınızı sevgi dolu eğiliminize açık olmayan hiç kimse için boşa harcamamaya çalışın. Ay, şanslı Yay burcuna geçtiğinde, bu akşam haritanızın finansı yöneten bölümünü harekete geçirerek servetiniz değişecek. Önümüzdeki iki gün içinde servetinizi büyütmenin sorumlu yollarını arayın ve yeni yıla yüzünüzde bir gülümsemeyle gireceğinizden emin olun.


Yay Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, dün senin için zor olmuş olsa da, Akrep ayı gökyüzünde bir dizi tatlı açıyı paylaştığı için bugün daha rahat hissetmeye başlamalısın. Bu kozmik iklim, zihninizde, bedeninizde ve ruhunuzda daha istikrarlı hissetmenize yardımcı olarak, ruhunuza bir güvenlik duygusu kazandıracaktır. Öğleden sonra, ay burcunuza girerken kozmik bir hareket hissedeceksiniz. Bu ay yerleşimi, enerji seviyenizi ve popülerliğinizi artırarak sizi kutsayacak, bu yüzden yeni yılı gerçek bir Yay burcunun yapacağı gibi kutlayabilmeniz için bolca dinlenin!


Oğlak Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Manyetik Akrep ayı, burcunuzda kamp yapan bir gezegen kümesinden enerji sektirirken, bugün nereye giderseniz gidin ilgi odağı gibi hissedeceksiniz, küçük keçi. Bu titreşimler sizi şu anda sosyal bir ruh haline sokacak ve arkadaş çevrenizle bağlantı kurarken topluluğunuzu keşfetmeniz için size ilham verecek. Özellikle öğleden sonra Ay Yay burcuna geçtiğinde aşırıya kaçmamaya çalışın. Bu ay yerleşimi altında sosyal olarak aşırı uyarılmış olabilirsiniz. Ve eğer dikkatli olmazsanız, enerji seviyenizi tüketebilirsiniz. Gün içinde eğlenmekten çekinmeyin, ancak evde sakin bir akşam geçirmeye çalışın.


Kova Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Akrep ayı, özellikle kariyer meseleleri söz konusu olduğunda, sevgili Kova, stres ve endişeleri serbest bırakma fırsatı ile sizi kutsayacak. Kişisel gücünüze dokunmak ve koşullarınızın kontrolünü ele almayı seçmek size çok fazla şifa getirecektir, bu yüzden garantiliyse kilonuzu biraz vermek konusunda kendinizi kötü hissetmeyin. Öğleden sonra ay, Yay burcuna geçerek haritanızın sosyal bilinci yöneten bölümünü harekete geçirir. Önümüzdeki günlerde sizi ilgilendiren bir davaya dahil olmanın yollarını arayın, ancak sizi politik olarak yanlış yönlendiren kişilerden kaçının.


Balık Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, haritanızın kişisel felsefeleri yöneten bölümünü harekete geçirirken, tatlı Balık, bugün ruhsal topluluğunuza dahil olmaya çalışın. Onbirinci evinizin bir dizi faydalı yönü, benzer düşünen bireylerle ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir, ancak bağlantı aramaya yönelik proaktif bir yaklaşım izlemeniz gerekecek. Öğleden sonra Leydi Luna Yay burcuna geçip profesyonel hedeflerinize odaklanmanızı isterken bir değişim yaşayacaksınız. 2022’de kariyerinizi nasıl geliştirmek istediğinizi düşünmek için bu enerjiyi kullanın ve oraya ulaşmanıza yardımcı olacak bazı niyetler belirlediğinizden emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.