Günlük Burç Yorumları 29 Aralık 2021

İçerikler

29 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 29 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Ram, Akrep ayı ciddi Satürn ve asi Uranüs ile sert bir t-kare oluşturduğundan, bu sabah hava yoğun olacak. Bu enerji, dikkatli olmazsanız bazı ciddi anlaşmazlıklara neden olabilecek, arkadaşlıklarınız içinde gerilimi artırma potansiyeline sahiptir. Günün ilk bölümünde çatışmalardan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve herhangi bir siyasi tartışmaya kapılmamaya çalışın. Bu arada, Merkür ve Venüs arasındaki bir ittifak, size profesyonel düzeyde haberler getirebilir ve önümüzdeki yılın kariyeriniz ve mali durumunuz için neler beklediğine dair size fikir verebilir.


Boğa Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah yatakta kalma cazibesi gerçek olacak, sevgili Boğa, çünkü evrendeki bir dizi sert yön geçit töreninizi yağmalamakla tehdit ediyor. Yaptığınız randevuları tutmak için baskı hissetmeyin ve işe gitmeye hazırsanız, kendinizi biraz kaosa hazırlayın. Neyse ki, bu enerji öğleden sonra daha sonra dağılacak ve işinizi topraklamanıza ve yönetmenize izin verecek. Cadı saati yaklaşırken Luna, rüya gibi Neptün’e bir öpücük göndererek günün erken saatlerinden gelen stresin kötü bir rüya gibi erimesine yardımcı olur.


İkizler Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, Satürn ve Uranüs ile acımasız bir t-karesine girerken, bu sabah muhtemelen duygusal ve fiziksel olarak bitkin hissedeceksiniz. Yoğun bir yılın ardından enerji seviyenizi yenilemek için zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun şu anda neye ihtiyacı olduğunu dinlemeniz önemli olacak. Öğleden sonra daha çok kendiniz gibi hissedeceksiniz ve yönetici gezegeniniz Merkür ve tatlı Venüs arasındaki faydalı bir bağlantı sizi şımartmaya ve kendinizi biraz tedavi etmeye teşvik edecek. Bu kozmik ittifak, bağları derinleştirmek için de harika, bu yüzden özel biri için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.


Yengeç Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünde sert bir t-kare oluşurken başkalarının şu anda ne düşündüğü hakkında endişelenme, küçük Yengeç. Bu titreşimler, özellikle yargılayıcı arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla mücadele etmek zorunda kalırsanız, sizin için güvensizlik yaratma tehdidinde bulunur. Kendinizi sıcak bir karışıklık gibi hissetseniz bile, şu anda gerçek benliğinizi tamamen kucaklamaya söz verin. Gün biraz kafa karıştırıcı olsa da, en azından kimsenin sizi yıkacak güce sahip olmadığı gerçeğiyle gurur duyabilirsiniz. Akşam yaklaşırken, günün erken saatlerinden kalan gerilimi kanalize etmenize yardımcı olacak sanatsal bir çıkış noktası benimsemeye çalışın.


Aslan Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle veya diğer önemli kişilerle yakın çevrede çok fazla zaman geçiriyorsanız, gökyüzündeki bir dizi sert yön sayesinde bu sabah işler biraz gergin olabilir. Eğer sallayabiliyorsanız, şikayetlerinizi iletebileceğiniz biriyle uzun bir yürüyüş veya brunch yapmak için evden çıkmaya çalışın. Neyse ki, bu enerji öğleden sonra ortaya çıkmaya başladığında dağılacak ve iletişimsel Merkür ile zarif Venüs arasındaki yardımcı bir ittifak, günün erken saatlerinde ilişkilerinizde ortaya çıkmış olabilecek tüm darbeleri yumuşatmanıza yardımcı olabilir.


Başak Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatillerin en iyimizi bile tipik yeme, uyku ve egzersiz programlarından uzaklaştırdığı bilinse de, bu sabah bu aksamaların normal rutininize olan etkilerini oldukça yoğun bir şekilde hissedeceksiniz. Kendinize bir iyilik yapın ve enerji seviyenizi yükseltecek sağlıklı besinler yerine kahvaltıda zengin yiyeceklerden vazgeçin. Fiziksel hareket de sizi bu korkaktan kurtarmaya yardımcı olacak, bu nedenle gün bitmeden aktif olmanın yollarını aramak isteyeceksiniz. Akşam yaklaşırken, etrafınızda romantik bir hava belirecek ve bu, sevgilinizle bağlantı kurmak veya ciddi bir kişisel bakım yapmak için mükemmel bir zaman!


Terazi Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatil sonrası satışlar tüm hızıyla devam ederken, şu anda harcamalarınızda aşırıya kaçmak bir hata olur tatlı Terazi. Günün ilk yarısında kozmik ortam kayalık olacak ve öğle yemeği gelmeden harcamaya başlarsanız bütçenize bağlı kalmakta zorlanabilirsiniz. Yine de sabahınızı e-postaları takip etmek veya kişisel işlerinizi halletmek için kullanmayı deneyin. Bu dalgalı suların yatıştığı günün ilerleyen saatlerinde kesinlikle kendinizi şımartabilirsiniz. Akşam yaklaşırken, tatil mevsimi boyunca ortaya çıkan stresin fiziksel belirtilerini gevşetmenin ve serbest bırakmanın yollarını arayın.


Akrep Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah burcunuzda süzülüyor, küçük Akrep, sezgilerinizi ve duygusal hassasiyetlerinizi artırıyor. Ne yazık ki, kozmostaki bir dizi sert yön, özellikle kişisel bakım rutininizde gevşeklik gösteriyorsanız, sizin için sorun yaratabilir. Yorgun hissetmek, yakın ilişkilerinizin gerginleşmesine neden olacak ve kafanızı boşaltmak ve yeniden şarj olmak için biraz yalnız kalmanızı zorunlu hale getirecektir. Sabahı yalnızlık içinde geçirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, ancak öğleden sonra sevdiklerinizle tekrar bağlantı kurduğunuzdan emin olun. Gece yatmaya giderken, ay ve Neptün arasındaki tatlı bağlantının yolunuza psişik uyku getirmesi muhtemel olduğundan, komodinin üzerine bir rüya günlüğü koyun.


Yay Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah, Akrep ayı, Satürn ve Uranüs ile sert bir t-karesine girerken, tatlı Okçu, sizi garip bir kafa boşluğuna sokabilir. Kontrolden çıkmış hissetmek bu kozmik iklimin bir yan etkisi olabilir, ancak aklınızın size oyunlar oynamaya başlamaması için topraklanmış kalmanın yollarını aramanız önemli olacaktır. Neyse ki, vibe öğleden sonra daha yumuşak olacak ve duygularınızı sağlıklı bir şekilde işlemenize yardımcı olacak. Luna ve Neptün arasındaki tatlı bağlantının yolunuza bol bol şifa getireceğinden emin olduğunuzdan, bu gece evde kalmayı ve kişisel bakım yapmayı planlayın.


Oğlak Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu sabah Akrep ayı gökyüzünde bazı dalgalar yaratırken, başkalarının size söylediklerini adım adım almaya çalışın. İnsanlar şu anda güvensizliklerini veya kişisel sorunlarını size yansıtabilir ve onların kötü hislerinin sizi yıkmasına izin vermediğinizden emin olmanız gerekir. Merkür ve Venüs arasındaki bir ittifak, arkadaşlarınızın destek ve tavsiye için size dönmesini de sağlayacak, ancak tüm enerjinizi diğer insanların sorunlarını çözmek için harcamamaya dikkat etmelisiniz. Akşam karanlığı çöktüğünde, devam edin ve sosyal medya mesajlarınızı ve gönderilerinizi, günün yorgunluğunu atmak için takip edin.


Kova Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, bu sabah yönetici gezegenleriniz Satürn ve Uranüs ile t-karesine giriyor ve bu, evinizde ve profesyonel yaşamınızda hayal kırıklıklarına neden olabilir. Kendinizi ev işlerine ve çalışmaya çok fazla adadığınızı, tutku projeleri peşinde koşmaya ve hatta öz bakıma zaman ayırmadığınızı hissedebilirsiniz. Şu anda ele alınması gereken sorumlulukların üstesinden gelmek için elinizden gelenin en iyisini yapın – ancak acil olmayan görevleri başka bir güne zorlamak için kendinize izin verin. Neyse ki, Merkür ve Venüs arasında yararlı bir bağlantı, ihtiyaç duyulan yerlerde sınırları belirlemenize yardımcı olabilir, bu nedenle üstlenmeye hazır olmadığınız herhangi bir ek işe “hayır” demekten kendinizi kötü hissetmeyin.


Balık Burcu

29 Aralık 2021 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hepimiz zaman zaman ruhsal olarak biraz kopuk hissediyoruz, küçük Balık ve günümüzün ay, Satürn ve Uranüs arasındaki kozmik t-kare, sezgisel olarak kendinizi farklı hissetmenize neden olabilir. İçgüdülerinize güvenmek şu anda kolay olmayacak. Dürüst olmak gerekirse, mantıklı bir yaklaşım size üçüncü gözünüzden daha iyi hizmet edebilir. Neyse ki, bu enerji öğle yemeğini geçmeyecek ve gün gelişmeye devam ederken evrenle bağlantınızı bir kez daha hissetmeye başlayacaksınız. Hâlâ biraz kaybolmuş hissediyorsanız, Luna rüya gibi Neptün’ü öperken bu akşamı kendinize bir günlük tutmak veya tarot kartları çekmek için bir fırsat olarak kullanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.