Günlük Burç Yorumları 18 Aralık 2021

18 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 18 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabahları biraz beyin sisinden muzdarip olabilirsiniz. İkizler ayı, puslu Neptün ile sert bir kareyi paylaştığı için uyumanın cazibesi gerçek olacak. Zihninizin biraz aksama süresini kullanması mümkün olabileceğinden, gün boyunca işleri kolaylaştırmak için kendinize izin verin. Bu akşam İkizler dolunayı ortaya çıktığında işler yoluna girecek, bu da önemli konuşmaları ve haberleri yolunuza kesinlikle çıkacak. Hayırsever Jüpiter'in yardım eli sayesinde, bu gece yapacağınız tartışmalar kesinlikle moralinizi yükselteceğinden, şu anda kapatmamaya çalışın.


Boğa Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs, bugün İkizler burcuna dengesiz bir açı oluştururken geri gidiyor. Bu titreşimler biraz aldatıcı gelse de, evren başkalarının sizin hakkınızda söylediklerinin veya düşündüklerinin öz değerinizi nasıl etkilediğini incelemenizi isteyecektir. Bu gece, İkizler dolunayı tezahür ediyor ve size küçük dedikodu veya söylentilerle bağlantılı herhangi bir acı veya travmayı serbest bırakma fırsatı veriyor. Bu duygular, bu tür konulara katılımınız için geçerlidir, ancak bu tür davranışları aşmanıza izin verecektir. Kötü niyetli gevezelikten bir kez ve herkes için uzaklaşmak için kendinize izin verin ve arkanız döndüğünüzde, nefret edenlerin söylediklerini daha az önemsediğinizi fark edeceksiniz.


İkizler Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kiminle sır paylaştığınıza dikkat edin sevgili İkizler, yönetici gezegeniniz Merkür, şifalı asteroit Chiron ile kareye girerken. Güvenilmez bir kaynağa güvenirseniz, bu titreşimler başkalarına güvenme konusunda sert bir ders almanıza neden olabilir. Bu gece burcunuzda dolunay beliriyor ve size güven, enerji ve popülerlik artışı sağlıyor. Ayrıca ekstra sezgisel ve evrene bağlı hissedeceksiniz, bu da en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde nimet veya rehberlik istemek için mükemmel bir zaman. Yardımsever Jüpiter, haritanızın maneviyatı yöneten bölümünde aktif olacağından, karşı tarafın sizinle etkileşime girmeye istekli olacağından emin olabilirsiniz.


Yengeç Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler dolunayı bu gece kendini gösterecek, yüzeye yeni bilgiler ve sırlar getireceği kesin olan güneş on ikinci evinizi harekete geçirecek. Bu arada, Merkür ile şifa veren asteroit Chiron arasındaki sert bir açı sizi bazı sert ve beklenmedik haberlerle vurabilir. Birinin güveninize ihanet ettiğini fark ederseniz, bu ay olayını bu kişiyle bağlarınızı tamamen kesmek için bir fırsat olarak kullanmalısınız. Artık en yüksek benliğinize hizmet etmeyen davranışları, acıyı, travmayı veya insanları salıvermek için çok fazla potansiyel var, ancak ışığı elde etmek için böyle bir karanlıkta hareket etme konusunda rahat olmanız gerekecek.


Aslan Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün sosyal medya sayfalarınız ve çevrimiçi varlığınız yanacak, çünkü İkizler dolunayı on birinci evinizi aydınlatacak. Dünyanın en bilgisayar bilgili insanı olmasanız bile, bu ay etkinliği sırasında teknolojiye olan anlayışınız ve güveniniz yeni şekillerde artmaya başlayacak. Önümüzdeki yedi ay içinde nasıl büyümeyi umduğunuzu düşünün ve ardından sizi olmak istediğiniz yere getirmenize yardımcı olabilecek teknolojik gelişmeleri araştırın. Şu anda yeni bir ilişki arayışındaysanız, Jüpiter'den gelecek bir yardım eli kesinlikle aşk hayatınıza şans getireceğinden, en sevdiğiniz flört uygulamalarını incelemek için biraz zaman harcamalısınız.


Başak Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zodyak'ın en çalışkan üyelerinden birisin sevgili Başak, mesleki sorumlulukların ve kişisel yaşamında her zaman daha fazlasını yapmaya isteklisin. İster ofiste fazladan saatler geçiriyor olun, ister tüm boş zamanınızı ailenizin ihtiyaçlarını karşılayarak geçiriyor olun, genellikle gün içinde kendinize odaklanmak için yeterli saat yoktur. Bu gece İkizler dolunayı gerçekleşirken, iş/ev dengenizin etrafındaki temalar aydınlanacak. Son zamanlarda kendinizi çok ince yayıyorsanız, size yetişebilir. Kendinize bir iyilik yapın ve bu ay etkinliğini bir kez olsun kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir bahane olarak kullanın.


Terazi Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün sizin için özellikle ilham verici bir gün olacak, çünkü İkizler dolunayı felsefi zihninize ışık tutuyor. Çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmak için doğuştan gelen bir yetenekle, etrafınızdaki dünyayı daha net bir şekilde anlayacaksınız. Sakinleştirici auranız, etrafınızda acı çekenler için bir ışık feneri görevi görecek, ancak kimsenin sizi onlarla birlikte aşağı çekmeye çalışmamasına dikkat etmeniz gerekecek. Yalnızca sizi yükseltmek isteyen insanları kucaklayın ve sürekli parlayan ışığınızı söndürmenin yollarını arayanlardan kaçının.


Akrep Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, şu anda evinizde nasıl yatırım yapacağınızı düşünün, özellikle de yaşam durumunuzda para kazanma veya biriktirme fırsatları varsa. Şans gezegeni Jüpiter, bu akşam İkizler dolunayı ile aktive olacak ve sizi servetinizi yerel düzeyde büyütmeye zorlayacak. Partnerinizle birlikte yaşamayı düşünüyorsanız, bu titreşimler özellikle bir sonraki adımı atmanız için faydalıdır. Ancak, Venüs bugün başlayan ve 28 Ocak'ta sona erecek olan retrograd yolculuğunu bitirene kadar herhangi bir gerçek hamleyi zorlamak isteyebilirsiniz. Evinizin dışında küçük bir işletmeye başlamak da bu kozmik iklimde işe yarayacaktır, bu yüzden devam edin ve en sevdiğiniz hobilerden yararlanmanın yollarını düşünün.


Yay Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, bugün evren sana seslenecek, bir eş bulup macera araman için sana ilham verecek. Bu geceki İkizler dolunayı, yeni bilgi ve deneyimler arayışınızda yalnız başına gitme havasında olmayacak olsanız da, içinizde bir merak uyandıracak. Bu gece çevreni sardığın kişiyle bağın gelişeceğini unutma, bu yüzden akıllıca seçim yap. Romantik bir ilişki kurmayı umuyorsanız, bu titreşimler sizi entelektüel ve duygusal düzeyde bağlamak için mükemmeldir. Aklınızı kullanarak ve değer verdiğiniz biriyle zekanızı paylaşarak ruhunuzu besleyin.


Oğlak Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, yalnız zaman ve mahremiyet senin için hayati öneme sahip olsa da, duvarlarına dikkat etmen ve aileni ve arkadaşlarını uzaklaştırmaman önemli olacak. Aşk gezegeni Venüs, bugün burcunuzda geri gidiyor, bu da başkalarını farkında olmadan kol mesafesine koymanıza neden olabilir. Romantik ilişkilerinize özellikle dikkat edin ve partnerinizden uzaklaşıyormuş gibi hissediyorsanız, yeniden bağlantı kurmanın yollarını bulmanız gerekecek. Önümüzdeki haftalarda duygularınızı açıkça ve diplomatik bir şekilde ifade etmeye özen gösterin ve bu tür konuşmalardan kaçınmak için kendinizi işinize gömmeyin.


Kova Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bağımsız ve benzersiz olduğun için, çevrendeki insanların ifadelerini ve davranışlarını da yansıtma eğilimindesin. Bu geceki İkizler burcundaki dolunay, bu duyguları vurgulayacak ve kimliğinizi en yakın arkadaşlarınızdan ayırmanızı isteyecek. Açıkçası, en iyilerinizle bazı benzerlikleri paylaşmanız tamamen doğaldır, ancak kesinlikle size ait bir çıkışı benimsemezseniz potansiyel olarak bu dinamiklerde kendinizi kaybedebilirsiniz. Hangi hobilerin, ilgi alanlarının veya niteliklerin sizi diğerlerinden ayırdığını düşünmek için biraz zaman ayırın, ardından onları beslemek için adımlar atın.


Balık Burcu

18 Aralık 2021 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bu sabah kendine fazla yüklenmemeye çalış, çünkü İkizler ayı yönetici gezegeniniz Neptün ile aynı kareyi paylaşıyor. Bu kozmik akımın altında öz-farkındalık kapıdan dışarı çıkar, bu da şu anda kendinizi nasıl yargıladığınızın, kim olduğunuz gerçeğine önemli gerçeklikler getirmediği anlamına gelir. Bu akşam dolunay kendini gösterirken enerji seviyeleriniz bir darbe alabilir. Bu ay etkinliğini evde kalmak ve alanınızda rahat etmek için bir bahane olarak kullanın, ancak özgüveninizi artırmaya yardımcı olacak yaratıcı veya sanatsal bir çıkış bulduğunuzdan emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.