Günlük Aşk Burç Yorumları 30 Aralık 2021

30 Aralık Günlük Aşk Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 30 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şanslı Jüpiter’in mistik Balık’a ve on ikinci rüyalar, fantezi ve kaçış evinize girmesi için tam zamanında, ay, maceralı dokuzuncu genişleme eviniz, inanç sistemleriniz ve bugün bilinmeyen bölge aracılığıyla Jüpiter tarafından yönetilen bir burç olan Yay’a kayacak. . Büyük hayaller kuruyorsun ve adım atmak için ilham alıyorsun, Koç. Bekar? Bu süre zarfında yeni bir şeye başlamak önerilmediğinden, Venüs geri hareketini düşünmek önemlidir. Bununla birlikte, kırmızı-sıcak gezegen yöneticiniz Mars, aynı zamanda maceracı dokuzuncu evinizde cızırdayarak, şansınızı test etmeye istekli olabilirsiniz. Ancak, Luna’nın Jüpiter ile karesi bu süreçte bazı karışıklık duygularını tetikleyebilir.


Boğa Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hatırlayabileceğiniz gibi, ay, iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevrenizle ilgili merak uyandıran üçüncü evinizi yönetir. Yine de, seks, paylaşılan kaynaklar, enerji alışverişi ve ruh bağlantılarıyla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla kızgın Mars’a katılarak maceracı Yay burcuna geçiş yapacak. Boğa, geri giden Venüs’ün inkar edilemez etkilerine rağmen, Jüpiter’in yakın zamanda Balık burcuna girişi – onbirinci eviniz, topluluklar ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla – belirli bir bağlantıyı derinleştirme çağrısını hissetmenizi önerebilir, belki de içinizdeki biriyle. sosyal ağ. Yakalayış? Luna, Jüpiter ile karşı karşıya gelecek, bu yüzden ayırt etme yeteneğinizi kullandığınızdan emin olun.


İkizler Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aklında biri mi var, İkizler? Ay’ın Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcuna geçişini ve taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi göz önünde bulundurduğunuzda mantıklıdır. Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bu, siz ve önemli bir kişi arasındaki kendiliğindenliği ve özgürlüğü – veya bunların eksikliğini – vurgular. Şanslı Jüpiter’in şu anda Balık burcundan ve onuncu otorite evinizden geçmekte olduğunu ve kişisel ve profesyonel yaşamınız arasında olası bir çatışmayı akla getirdiğini unutmayın. Ay, kariyerle ilgili onuncu evinizden Jüpiter ile kare açı yapacağından, bu özellikle şimdi geçerlidir. Dengeni koru.


Yengeç Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep ayı gökyüzünde ilerlerken, bir dizi destekleyici yön oluştururken, günün ilk bölümünde biraz ev temizliği ve organizasyonu yapmaya çalışın. Bu enerji, alanınızı boşaltmak için mükemmeldir ve tatil sezonundan kalan ambalaj kağıdı artıklarını, ambalajları veya artıkları atmanıza yardımcı olur. Alanınızı boşaltırken, kendinizi daha hafif ve duygusal olarak yükselmeye başlayacak ve size kutlayacak bir şeyler vereceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde Ay burcunu Yay burcuna çevirerek, önümüzdeki günlerde aşk hayatınızı ısıtırken odağı kalp meselelerine kaydırıyor.


Aslan Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İlerlemeye ve ödülünüzü talep etmeye hazırsınız, Leo. Cesaretin muhteşem bir şey ve inanılmaz derecede çekici. İster bekar, ister aşık olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın romantik beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade evinizden geçişi, kalbinizin arzularına ve aynı zamanda şehvetli içgüdülerinize daha fazla vurgu yapar. Luna, seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla bu ay tutulmasının göksel hükümdarı Jüpiter’e meydan okuyan bir meydanda otururken, kalbinizi dinlemek ve diğer taahhütlere sadık kalmak arasında parçalanmış hissedebilirsiniz. Bu kombinasyon tetikleyici olabilir, bu yüzden toprakta kalın.


Başak Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün maceracı Yay burcuna ve dördüncü evinize, aile meselelerinize ve duygusal temellerinize giriyor, en içteki duygularınızı çevreleyen temalara ve ayrıca istikrar arzunuza duygusal vurgu ve netlik getiriyor. Bekar veya zaten alınmış, bu ay tutulmasının göksel hükümdarı olan şanslı Jüpiter ile anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli yedinci evinizden geçerken, bu, aileleri birleştireceğiniz veya birlikte hareket etmek için adım atacağınız sağlam bir taahhüdün başlangıcı olabilir. . Başak, kalbini takip et ve kendine sadık kal. Merkür, beşinci aşk evinizde Plüton ile kavuşumdadır, bu da kalbinizin arzularının aşırı farkında olduğunuz anlamına gelir.


Terazi Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegensel yöneticiniz Venüs, eviniz, aileniz ve en içteki duygularla ilgili dördüncü eviniz aracılığıyla Oğlak burcunda gerilemeye devam ediyor ve en içteki duygularınızı ve aile temellerinizi çevreleyen temalara daha fazla vurgu yapıyor. Terazi, bekar veya alınmış, kesin olan bir şey var: Bu hikayeyi yeniden yazmaya hazırsınız. Bu arada, üçüncü iletişim evinizden geçen ay ve kızıl-sıcak Mars ile, özellikle ilişkinizin istikrarı ile ilgili perspektifinizi ve uzun vadeli vizyonlarınızı genişletiyorsunuz. Ayın Jüpiter’e karesi, sonraki adımlarınızı yansıtmanız için sizi zorluyor. Aynı şekilde, sıkıcı olmasına rağmen büyük resme odaklanmayı seçiyorsunuz.


Akrep Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini hazırla, Akrep. Uyum arayan Venüs Oğlak burcunda geri giderken – meraklı üçüncü eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla – aniden eski bir sevgilinizden veya geçmişte flört ettiğiniz birinden bir mesaj alırsanız şaşırmayın. . Aşk gezegeni, modern yöneticiniz olan güç merkezi Pluto’nun yanında otururken, kesin olan bir şey var: Bu geçiş, kalpsizler için değil. Aklında kim var? Birinden kapanış mı arıyorsunuz? Ay ve Mars, Yay burcunda ve sizin istikrar arayan ikinci değerler evinizde eşleşiyor, bu yüzden önce kendinizi seçmekten çekinmeyin. Sınır koymak sizi bencil yapmaz.


Yay Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, samimi sekizinci seks evinizi, paylaşılan kaynakları ve ruh eşi bağlantılarınızı yönetiyor, ancak bugün burcunuzda kırmızı-sıcak Mars’a katılacak. Cızırtılı, ilham verici ve pervasızca spontane, bugün yolunuza çıkmanızı engelleyen hiçbir şey yok, Yay. (Ya da her zaman, bu konuda.) Her ne kadar Venüs Oğlak burcunda geri giderken – konfor arayan ikinci para, istikrar ve değer sistemleriniz aracılığıyla – romantik veya finansal olarak yatırımlarınızın bilincinde olmak önemlidir. Ayın gezegen cetveliniz Jüpiter ile karesi, deneyim özleminiz ile sezginizin size söyledikleri arasında sürtüşme yaratabilir.


Oğlak Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kaostan bir adım geri çekilin ve sevdikleriniz ile vakit geçirin Oğlak. Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi yönetir. Yine de, cüretkar Mars ile kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli onikinci evinizden geçiyor olacak. Bekar? Aniden, geniş ağınızdaki birinin, hatta belki de geçmişinizden birinin duygularını yakaladığını keşfedebilirsiniz. Ne de olsa Venüs, burcunuzda Plüton ile birlikte geri gidiyor. Ve şu anda yeni bir şeye başlamanız önerilmese de, özellikle aşk hayatınız ile ilgili değerlerinizi yansıtmanız isteniyor.


Kova Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Elinizde birkaç numaradan daha fazlası var, özellikle şu sıralar geçerli, Kova. Ne de olsa, Venüs’ün Oğlak burcundaki Plüton’la birlikte, kapalı on ikinci gizli eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla gerilemesi her gün değil. İster bekar olun, ister romantik bir ilişki kurun, aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, değer sistemlerinizden başa çıkma mekanizmalarınıza kadar her şeyi yansıtıyor olabilirsiniz. Üstüne üstlük, Merkür bugün haritanızın bu alanında Plüton ile kavuşum yapacak, bu yüzden önemli bilgiler için tetikte olun.


Balık Burcu

30 Aralık 2021 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün spontane Yay burcuna geçiyor ve dünyadaki hırslı onuncu kariyer, otorite ve itibar evinizi harekete geçiriyor. Ayın romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizi yönettiğini unutmayın; bu, iş yerinde romantik bir randevu etrafında dönebileceği anlamına gelir. Belki de, ister yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla, özel biri tarafından görülmeyi bilinçli olarak bir noktaya getiriyorsunuz. Bununla birlikte, burcunuzdaki Luna’nın Jüpiter ile karesi de işleri orantısız hale getirebilir, ancak dürüstlük ve bütünlük içinde hareket ederseniz değil. İlişkiye acele etmeyin, bu sizin lehinize sonuçlanacaktır, Balık.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.