Boğa Yıllık Burç Yorumları 2022

Boğa burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Boğa burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Boğa burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 2022 Yılı Yıllık Burç Yorumu

Dikkat edersen bu yıl çok şey öğrenebilirsin Boğa. Sevgili yöneticiniz Venüs, olağanüstü aşk ve para tanrıçası, yılına retroda başlıyor ve diğer dünya burcu olan ciddi ve hırslı Oğlak ile ortaklık kuruyor. Bu içe dönük enerji, sizi hemen yukarı doğru hareketli bir arayışa gönderir ve ideal bir ilişki ve şişman bir banka hesabı arayışına girersiniz. Elbette sabırlı bir Boğa olarak, bu şeylerin zaman aldığını bilirsiniz, ancak ilk adımı atmazsanız asla oraya gidemezsiniz ve Keçi’nin odaklanmış doğasının – geri harekette bile olsa – size itici gücü verdiği yer burasıdır. 2022’de eninde sonunda o dağın zirvesine çıkmanız gerekiyor. Tekrar eden temalara ve bir süre ortadan kaybolduktan sonra hayatınızda yeniden ortaya çıkan insanlara çok dikkat edin. Geçmiş şimdi çaldığında, dinlemek en iyisidir.

Güneşe dönüşünüzü Nisan ortası ile Mayıs sonu arasında kutluyorsunuz, Boğa ve bu yıl kutlama büyük olacak! Doğum gününüz boyunca, hayatınıza bir enerji ve coşku patlaması getirecek 30 Nisan’daki güneş tutulması da dahil olmak üzere, dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var. Bu, halihazırda yaşadığınız kutlama hissini artıracak ve ufuktaki ilginç yeni şeylerin başlangıcı olacaktır. Hedeflerinizi bir sonraki seviyeye yükseltmenize yardımcı olabilecek bu güneş etkinliğiyle gelen artan güveni dört gözle bekleyin.

İsyan ve deney gezegeni Uranüs’ün, sizi daha az çekingen ve daha açık fikirli olmaya zorlayan sabit burcunuz boyunca yolculuğuna tüm yıl devam ettiğini unutmayın. Uranüs’ün bayıldığı ani değişiklikleri her zaman kabul etmez veya bundan hoşlanmazsınız, bu nedenle bu ortaklık kesinlikle sizin favoriniz değil. Bununla birlikte, hayatınızın çeşitli alanlarında istenmeyen değişikliklerden geçmek, büyümenize ve muhtemelen başka türlü olmayacak daha yüksek bir öz-farkındalığa ulaşmanıza neden olur ve herhangi bir tür büyüme asla kötü bir şey değildir.


Boğa Burcu 2022 Yılı Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk ilişkilerinizde istikrar ve güvenlik için can atıyorsunuz, Boğa ve belki de Venüs’ün Mayıs sonunda sabit, güvenli burcunuzla birleştiğinde bunu sonuna kadar hissediyorsunuz. Bu kesinlikle aşk hayatınız için yılın en iyi zamanlarından biri: Kendi elementinizdeyken, sevgiyi vermek ve almak sizin için çok kolay. Ayrıca kendinizi güzel hissedecek ve eşinizin fiziksel olarak güzel özelliklerinden etkileneceksiniz, bu nedenle çekiciliğinizi fotoğraflarda ve sosyal medya gönderilerinde göstermek artık favori bir eğlence olabilir.

Merkür, 22 Mayıs’ta burcunuza geri döndüğünde ve Haziran ortasına kadar orada kaldığında yılın ikinci geri gitme döngüsünü yaşıyor ve beraberinde olağan teknoloji arızalarını, endişeyi, seyahat gecikmelerini ve korkunç iletişimsizlikleri getiriyor. Bu, herhangi bir tatil planını veya hatta günlük olarak birbirinizle konuşma ve bağımlı olma şeklinizi ciddi şekilde bozabilir. Ayrıca, şimdi ilişkinizde sorunlara neden olmak isteyen hiçbir yerden ortaya çıkan eski sevgililere hazır olun. Mümkünse bu zaman diliminde gelecekle ilgili büyük kararlar vermekten kaçının.

Asteroit Juno bağlılığı, evliliği, ihaneti ve aldatmayı temsil eder ve Nisan ayı sonlarında yılın geri kalanında kalacağı sulu Balık burcuna geçer. Şu anda ideal ortaklığın hayalini kuruyorsunuz ve bir hikaye kitabının sonundan daha az bir şey son derece hayal kırıklığı yaratabilir. Bu etki altında eşinizi memnun etmek için her şeyi ve her şeyi yapma dürtüsüne direnin, Boğa. Mükemmellik elde edilemez ve onun peşinde koşmanız yılın ikinci yarısında gerçekten zarar verebilir.


Boğa Burcu 2022 Yılı Yıllık Aşk Burç Yorumu

Hiç etrafınızda sevgi olduğu hissine kapıldınız mı, ama onu bir türlü yakalayamıyorsunuz? Şanslısınız ki Boğa, yöneticiniz Venüs yıla Oğlak burcunda geri gidiyor, bu da geçmişteki bazı aşk hedeflerinizle ikinci bir şansa bakmanız gerektiği anlamına geliyor. Eski bir sevgili yeniden ortaya çıkabilir veya sizi “kaçan kişiyi” aramaya gönderen çok güçlü anıları tekrar ziyaret edebilirsiniz. Pek çok insan, sonuçları bildikten sonra neden kafanı duvara vurduğunu sorabilir, ancak inatçılığın henüz bundan vazgeçmene izin vermiyor. Azmin, aşkta ikinci bir şansla ödüllendirilebilir veya sonunda dersini bir kez ve herkes için öğrenebilirsin. Her iki durumda da, bu bir kazançtır.

11 Ağustos’ta deneysel Kova burcunda sizi her zamanki tipinizi unutup yeni şeyler denemeye çağıran bir dolunay var. Sabit bir burç ve zodyakın daha muhafazakar ve geleneksel burçlarından biri olarak, bu büyük bir soru olabilir, ama ne kaybedersiniz? Aktif olarak aşkı arıyorsanız, işleri değiştirmek, mümkün olan en iyi şekilde gerçek bir oyun değiştirici olabilir.

Ve Venüs, Kasım ortasından 9 Aralık’a kadar maceracı Yay ile ortak olup, aşk hayatınıza gerçek bir cıvıltı katıyor. Bu ateş burcundan çıkan iyimserlik enerji veriyor ve sonunda bunun bir ortak bulmak için sizin yılınız olabileceğini hissediyorsunuz. Romantik maceralara atılmak isteyen ve ilgilenmiyorlarsa sizi yönlendirmeyecek birini arayın. Dürüstlük talep et ve karşılığında ver.


Boğa Burcu 2022 Yılı Yıllık İş Burç Yorumu

Paran için çok çalışıyorsun Boğa ve 2022 de farklı değil. Ancak hırslı Satürn yılı deneysel Kova burcunda geçirir ve bu da kariyerinize ve iş hayatınıza bambaşka bir hava katar. Değişiklikler bu ortaklığın sevgilisidir, bu nedenle bu yıl kariyer ve parayla ilgili olarak sizin için dalgalarla birlikte çok fazla yuvarlanma olacak. Evet, değil mi? Ama endişelenme. Kaygı ile birlikte büyüme için bazı gerçek fırsatlar gelir, bu nedenle açık fikirli olmaya çalışın ve işinize ve finansmanınıza normalden biraz daha alışılmadık bir şekilde yaklaşmaya istekli olun.

Yenilikçi Kova burcunun hükümdarı Uranüs’ün bu yıl hem bir nimet hem de bir lanet olabilecek sabit dünya burcunuzla eşleştiğini zaten biliyorsunuz. Yeni durumlara açılma fırsatı kazançlı ve prestijli olabilir, ancak ticari marka tereddütünüz size pahalıya mal olabilir. Finansal istikrar, en önemli hedeflerinizden biri olduğu için, ağaçtaki en olgun meyve olsa bile, bir dalda fazla ileri gitmeyeceksiniz.

Ayrıca, Uranüs’ün size her şeyden bir mola verecek iki gerileme dönemi olduğunu unutmayın (yılın başında Ocak ayının sonunda biten kısa ve Eylül ayının başında başlayan ve 2022’nin sonuna kadar süren ikincisi). size fırlatılan değişiklikler. Acele ettiğinizi düşündüğünüz bazı yatırımları gözden geçirme şansınız olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.