Günlük İş Burç Yorumları 2 Kasım 2021

2 Kasım Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Salı günü için 2 Kasım Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Kasım 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bir ampul anının eşiğinde olabileceğiniz gibi, aklınız durur. Bugün itibariyle, Merkür gergin bir şekilde Plüton ile kare açı yapıyor ve taahhüt sektörünüzü kariyer yolunuza karşı konumlandırıyor. Koç, kariyerinizde size kimin ve neyin başarı getireceğini merak edebilirsiniz. Sonuçta, taahhütlerinizin kariyer yolunuzu daha iyi hale getirmeye yardımcı olacağından şüphe duyabileceğiniz için kare potansiyel gerilimi gösterir. Neyse ki, kareler çatışma çözme potansiyeline sahiptir. Profesyonel ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için bir taahhüdü yeniden işlemeniz gerekebilir!


Boğa Burcu
2 Kasım 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

İş yerinde bir atılımın eşiğinde olsanız da, Merkür Plüton ile kare açı yaptığı için artık durmuş olabilirsiniz. Boğa, sabit bir burç olarak mesleki inançlarınızdan veya tutarlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşmak oldukça zor olabilir. İşyerinde yolunuza koyulmuş hissedebilirsiniz, ancak meydan, kesinliğinize meydan okuyor. İkiniz de aynı fikirde olmayabileceğiniz için, bir iş arkadaşınızla konuşmak bugün size bir meydan okuma gibi gelebilir. İnatla topuklarınızı kazmak yerine, farklı bir bakış açısı düşünün. Değerli bir şey öğrenebilirsin!


İkizler Burcu
2 Kasım 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Merkür Pluto ile bir karede buluştuğunda bugün yaratıcı bir blok olmasını bekleyin! İkizler, Merkür, özellikle tutkularınızdan para kazanmayı planlıyorsanız, aklınızı fikirlerle meşgul etti. Bir hobiyi yan konsere dönüştürmek, beklediğinizden daha zor olabilir. Merkür, Plüton ile kare açı yaptığından, işte yatırım yaptığınız şeyle ilgili bir anlaşmazlık var. Zaman, para veya enerji olsun, başkalarının tutku projelerinize yatırım yapmasını sağlamakta zorluk çekebilirsiniz. Hatta herhangi bir tutku projesini nasıl finanse edeceğinizden bile emin olamazsınız.


Yengeç Burcu
2 Kasım 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Kanser, profesyonel sözleşmelerinizi ve ilişkilerinizi fazla düşünüyor olabilirsiniz. Zihinsel Merkür bugün dönüştürücü Plüton ile kare açı yaptığından, profesyonel taahhütler üzerinde kafa yoruyor olabilirsiniz. Profesyonel anlaşmalarınızdaki kıvrımları veya gri alanları düşündüğünüz için kare stresli olabilir. Bir iş ortaklığında değiş tokuş edilen kısa bir kelime bile olabilir. Neyse ki, meydanın huzursuz aşırı düşünmesi size bir taahhüt hakkında yeni bir fikir verebilir. Taahhütlerinizi gözden geçirmenin size düşünmek için yeni yiyecekler verebileceği bir ampul anınız olabilir. Bu, ilişkilerin veya anlaşmanın bir yönünü yenilemeniz için sizi teşvik edebilir.


Aslan Burcu
2 Kasım 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Merkür Plüton’la kare açı yaptığından, bugün işyerinde iletişim sorunlarının ortaya çıkmasını bekleyin. Leo, iletişimde bir rol oynuyorsa, ilerlemekte veya ilerlemekte sorun yaşayabilirsin. Mercury, herkesi mutlu etmenizi, tüm bakış açılarını duymanızı ve iş arkadaşlarınızı göz önünde bulundurarak karar vermenizi istiyor. Ancak bu, Pluto’nun dönüşüm sürecini durdurabilir, çünkü her zaman herkesi mutlu edemezsiniz. Bu kısa gerilim anı, bir uzlaşmaya varılana kadar herhangi bir planı durdurabilir. Meydanın uzlaşması, müzakerenin bir sonucu olabilir veya hatta ilerlemenin devam etmesine izin vermeyi kabul eden biri olabilir.


Başak Burcu
2 Kasım 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Başak, iş yerindeki değerini biliyor musun? Merkür, Plüton ile bir karede buluştuğunda, yaratıcı çabalarınızla finansal olarak kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Mercury, iş yerinizde iletişimsel ve zihinsel çabalarınıza değer verildiğinden emin olmak ister. İdeal olarak, yaptığınız işin karşılığını almalısınız. Ancak Plüton’un karesi, işteki yenilikçi projelerinizle finansal bir dengesizlik olabileceğini gösteriyor. Meydan, yaratıcı çalışmanız için uygun şekilde telafi edilme konusunda oldukça gergin, garip ama üretken bir sohbete neden olabilir.


Terazi Burcu
2 Kasım 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

İş yerinde ihtiyacınız olan şeyleri dile getirmek için kendinize nasıl meydan okuyabilirsiniz? Zihinsel Merkür, Oğlak burcundaki dönüştürücü Plüton’un burcundayken, iletişim tarzınızı değiştirmeye zorlanıyorsunuz. İş arkadaşlarınızı ve/veya müşterilerinizi düşünerek düşünebilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Ancak kare, herkesi her zaman memnun edemeyeceğinizi gösterir. Hoşunuza giden insanlar, başkalarıyla iyi çalışmanıza yardımcı olabilir, ancak herhangi bir uzun vadeli büyümeyi veya çabayı engelleyebilir. Kare, bugün işyerinde başka birinin ihtiyaçlarından önce sizin ihtiyacınıza odaklanmanız gerekebileceğini gösterir.


Akrep Burcu
2 Kasım 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Bugün işte sezginizi dinleyin, Akrep. Zihinsel Merkür dönüştürücü Plüton’la kare açı yaptığından, profesyonel taahhütlerinizle ilgili sezgilerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bugün işyerindeki belirli sözleşmeler, sorumluluklar ve ortaklıklar hakkında neye ihtiyacınız olduğunu veya ne hissettiğinizi iletmek zor olabilir. Bir şey olursa, sezginizi dinlemek üç T’nizi anlamanıza yardımcı olacaktır: ton, çim ve zamanlama. İçgüdülerinizi görmezden gelirseniz, yanlış şeyi yanlış zamanda yanlış kişiye söyleyebilirsiniz. Sohbet etmek için zaman ayırın!


Yay Burcu
2 Kasım 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Profesyonel topluluğunuza ne kadar değer veriyorsunuz, Yay? Merkür bugün Plüton ile kare açı yaptığından, topluluğunuzdan biraz emin olabilirsiniz. Bazı profesyonel bağlantılar veya ağınızın büyük bir kısmı bile sizi desteklemiyormuş gibi gelebilir. Değerli bağlantılarınız bile yokmuş gibi hissedebilirsiniz, ancak daha değerli bir ağı nasıl bulacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Kare, herhangi bir profesyonel özlemde de refah eksikliği görebileceğinizi gösterir. Bir rüyadan yararlanarak para kazanma konusunda da bir durgunluk olabilir!


Oğlak Burcu
2 Kasım 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Mesleki durumunuzla nasıl karşılaştırırsınız, Oğlak? Bugün Merkür, biraz zihinsel gerginliğe neden olabilecek Plüton ile kare açı yapıyor. Kariyer yolunuzla uyumsuz hissedebilirsiniz. Belki kariyer yolunuz gençken yapmayı hayal ettiğiniz şey değildir veya belki de profesyonel başarılarınızdan kopuk hissediyorsunuzdur. Profesyonel ve kişisel kimlikleriniz biraz örtüşebilir, ancak yine de ifade açısından büyük farklılıklar gösterebilir. Şans eseri, kariyer yolunuz veya profesyonel başarılarınız konusunda kendinizi kötü hissediyorsanız, bu kısa ömürlü bir duygu olacaktır.


Kova Burcu
2 Kasım 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Merkür Plüton’la kare açı yaptığı için profesyonel ve finansal dönüşüm bugün engellenebilir. Kova, her profesyonel deneyimin artılarını ve eksilerini önemli bir süre boyunca tarttığınız için doğru yatırımları yaptığınızı düşünmek istersiniz. Ancak kare, deneyiminizin sizi kariyerinizde ne kadar ileri götüreceğinden emin olmadığınızı gösterir. Mesleki deneyimlerinizin ve eğitiminizin sürdürülebilir veya önemli bir şeye yol açıp açmayacağından emin olmayabilirsiniz. Neyse ki, kare stresli olabilirken, aynı zamanda yaratıcı bir çözümle de sonuçlanabilir. Herhangi bir stres veya umutsuzluk duygusu kısa ömürlü olacaktır!


Balık Burcu
2 Kasım 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Hayallerinize nasıl yatırım yapabilirsiniz, Balık? Bugün Merkür, hayalleriniz ve özlemleriniz konusunda biraz finansal gerginliğe neden olan Plüton ile kare açı yapıyor. Yatırım yapmak istediğiniz bir başlangıç ​​veya kariyer yolunuzu ilerletecek bir araç gibi aklınızda bir şey olabilir. Kare, ağınızdaki birinin profesyonel gelişiminizde ilerlemek için aradığınız doğru fırsata veya geri bildirime sahip olmayabileceğini gösterebilir. Devam eden durgunluk ve fırsat eksikliği nedeniyle stresli hissedebilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.