Günlük Aşk Burç Yorumları 14 Kasım 2021

14 Kasım Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 14 Kasım Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Bu süre zarfında çevrenize karşı aşırı duyarlısınız, Koç. Bu özellikle, uyum arayan Venüs ile burcunuzdaki yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü kare göz önüne alındığında geçerlidir. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan bu iyileştirici ama zorlu sinerji, sizi ilişki sorunlarınızla ve genel terk edilme duygularınızla yüzleşmeye teşvik ediyor. Bir dizi engelin üstesinden geliyorsunuz, ancak hepsi devam eden bir çalışma. Luna ayrıca burcunuzdaki yaralı şifacının yakınında oturuyor olacak, ancak aynı anda on birinci topluluk eviniz aracılığıyla Satürn’e altmışlık bir açı oluşturacak. Her şey başarısız olduğunda, destek için kabilenize yaslanın.


Boğa Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bilinmeyene girmeye cesaretin var mı, Boğa? Tatlı gezegen hükümdarınız Venüs, genişleme, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan maceralı dokuzuncu evinizde gezinmeye devam ediyor ve bu da sizi romantik ufkunuzu keşfetmeye ve deneyime değer bağlantılara yatırım yapmaya teşvik ediyor. Senden uzakta olan birine karşı hisler besliyor musun? Bazılarınız bir medya etkinliğinde veya eski sınıf arkadaşlarınızla tatil buluşmasında aniden birisiyle bağlantı kurabilir. Luna’nın kapalı onikinci evinizden geçişi, rüyalar ve sahnelerin arkasındaki her şey geri çekilme ihtiyacına ilham verebilir ve aynı şey Venüs’ün Chiron karesi için de geçerlidir. Korkularınızla yüzleşmekten korkmayın.


İkizler Burcu
14 Kasım 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

Leydi Venüs seks, samimi birliktelikler ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci evinizde gezinmeye devam ediyor, enerjik alışverişlerinizden önemli bir ortaklığın temeline kadar her şeyi çevreleyen temalara bolluk ve zevk getiriyor. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlıysanız, romantik birlikteliklerinizde büyük olasılıkla duygusal yoğunluk arıyorsunuz. Bu süre zarfında iş konusunda bilgili ve/veya girişimci ortakları bile kendinize çekebilirsiniz. Meydan okuma? Venüs, onbirinci eviniz dernekler, topluluk ilişkileri ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile karşı karşıya gelecek. Kişinizi arkadaşlarınız ve ailenizin yanına getirmekte tereddüt ediyor musunuz, İkizler?


Yengeç Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

İnandıklarınız için ayağa kalkmaktan korkma Yengeç. Ay, bugün dünyadaki prestijli onuncu hırs, itibar ve otorite hissini ateşleyerek savaşçı Koç burcunda aylık ilk çıkışını yapıyor ve kendinizi cesurca ve özür dilemeden ifade ediyorsunuz. Ayrıca “komik bir iş yok” türünden bir ruh halindesiniz, bu yüzden yolunuza çıkan her kimse doğru gelmek zorunda kalacak. Meydan okuma? Luna, yaralı şifacı Chiron’a çok yakın olacak, bu nedenle geçmişten gelen kızgınlık ve/veya duygular aniden yeniden su yüzüne çıkabilir. Bu, özellikle Venüs’ün Kayron’a karesi düşünüldüğünde doğrudur, bu nedenle bu süre zarfında ilişkiler kesinlikle vurgulanmaktadır.


Aslan Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Bir sonraki hamleni düşünüyorsun, Leo. Örneğin, ay Koç burcuna ve bugün bilgelik, bilinmeyen bölge ve inanç sistemleriyle ilgili geniş dokuzuncu evinize giriyor ve ufka tutku ve güvenle bakıyorsunuz. Bununla birlikte, meydan okumanız, inanç sistemlerinizi ve/veya romantik bir bağlantının gerçekleşme olasılığını sorgulamaya daha yatkın olduğunuz için, Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a yakınlığından kaynaklanabilir – romantik Venüs’le olan karesinden bahsetmiyorum bile. Üstelik ay, kararlı ortaklıklarla ilgili yedinci eviniz aracılığıyla Satürn’e tatlı bir altmışlık açı oluşturacak, bu nedenle sonuçta bir miktar umut olabilir.


Başak Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

Luna, ateşli Koç’a ve seks, samimi birliktelikler ve enerjik değiş tokuşlarla ilgili erotik sekizinci evinize kayıyor, cinsel hayatınızdan önemli bir ortaklığın temeline kadar her şeyi çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. İster bekar, ister aşık olun, belirli bir bağlantının uğruna savaşmaya değer olup olmadığını düşünmenin ortasında olma ihtimaliniz var. Ayın yaralı şifacı Chiron’a yakın oturacağını unutmayın, bu yüzden aniden kendinizi normalden daha fazla tetiklenmiş hissederseniz şaşırmayın. Venüs ayrıca, aşkla ilgili beşinci evinizdeki yolculuğunun ortasında Chiron ile kare açı yapacak. Kendine karşı dürüst ol Başak.


Terazi Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Cilveli gezegen hükümdarınız Venüs, eviniz, aileniz ve en içteki hislerinizden oluşan dördüncü evinizi göz kamaştırmaya devam ediyor. Beyaz çitleri ve golden retrieverları hayal ediyor musun, Terazi? İster bekar olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, aklınızda çok şey var. Bu, özellikle, bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizde, Venüs ile yaralı şifacı Chiron arasındaki günümüzün zorlu karesi düşünüldüğünde geçerlidir. Bunu söyledikten sonra, mevcut durumu yeniden değerlendirmek için bir adım geri atmaktan çekinmeyin. Meydan okuma? Geçmişte yaşadığınız durumları ve/veya zorlukları yeniden gözden geçiriyor olabilirsiniz.


Akrep Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Romantik ortaklıklarınızın önüne bir şey mi geçiyor, Akrep? Ay bugün savaşçı Koç burcuna giriyor ve günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinizi ateşliyor, bu da muhtemelen refahınıza ve günlük yaşam tarzınıza odaklandığınız anlamına geliyor. Başka bir notta, Luna, haritanızın bu alanında yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve aynı anda dördüncü eviniz, eviniz, aileniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla Satürn ile kare açı yapacak. Bekar? Mütevazı meskeninize ve diğer aile meselelerinize bilinçli olarak enerji harcıyorsunuz. Venüs ayrıca iletişim sektörünüzdeki yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron’u da kare yapacak. iyileşiyorsun; acele etmeyin.


Yay Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Luna, savaşçı Koç’a ve aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinize bugün giriyor, ama aynı zamanda yaralı şifacı Chiron’u da birleştirecek. Kendinize karşı nazik olun ve hak ettiğiniz deneyimlere kalbinizi açın, Yay. Zevk arayan Venüs’ün, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinizin gözünü kamaştırmaya devam edeceğini unutmayın; bu, romantik yatırımlarınız söz konusu olduğunda çok seçici olduğunuz anlamına gelir. Ancak, meydan okumanız Venüs’ün karesinden, aşkla ilgili beşinci evinizden yaralı şifacı Chiron’a gelebilir. Aşk hayatınızda yeniden yüzeye çıkmaya devam eden şeyleri ihmal etmeyin. Yüzleşme bir keredir.


Oğlak Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Uyum arayan Venüs burcunuz aracılığıyla sallanmaya devam ediyor ve bilinçli olarak kendinize öncelik veriyorsunuz. Başka bir deyişle, potansiyel beklentiler yolunuza çıkarsa, doğru gelmeleri gerekecek, Oğlak. Bununla birlikte, meydan okumanız Venüs’ün karesinden, dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a gelebilir. Başka bir notta, bazılarınız, belki de bilinçsizce, sadece romantik bir bağlılık düşüncesini reddediyor olabilir. Ne de olsa ay, önemli kişilerin bulunduğu yedinci evinizi yönetiyor ve yaralı şifacı Chiron’un yanında oturuyor olacak. Kişisel bakıma katılmak ilk adımdır.


Kova Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Venüs, kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili gizli on ikinci evinizde dolaşmaya devam ediyor. Yalnızlığına çok mu düşkünsün, Kova? Leydi Venüs ayrıca, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve yakın çevreniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile çatışacak ve bu da, geçmişteki kırgınlıkları uyandırabilecek ve/veya ne pahasına olursa olsun geri çekilme ihtiyacını tetikleyebilecek. Ay da haritanızın bu bölgesinden geçecek ve bu süreçte Chiron ile kavuşum yapacak. Belki de bu, göğsünüzden bir şeyler çıkarmak veya size hizmet etmeyen düşünce kalıplarına daha yakından bakmak için bir fırsattır.


Balık Burcu
14 Kasım 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Çeneni kaldır, Balık. Kendinizi ikinci kez tahmin etmeniz için bir neden yok. Ayrıca, özgürlük seven on birinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzdan parıldayan cilveli Venüs ile, çevrimiçi buluşma ve/veya topluluk ilişkilerine katılmanın heyecanına kendinizi kaptırmanız çok muhtemeldir. Meydan okuma? Aşkın beşinci evinin göksel hükümdarı olan aya ek olarak, yaralı şifacı Chiron’un yanında oturmak, istikrar arayan ikinci değerler ve özgüveniniz aracılığıyla, aynı anda aşk gezegeni ile çatışacaktır. Asla (asla) ihtiyaçlarınızı ihmal etmeyin ve toksik ortamlardan etkilenmenize izin vermeyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.