Balık Burç Yorumları 15 Kasım 2021

Balık burcunun 15 Kasım 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 15 Kasım 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Balık burcunu 15 Kasım 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 15 Kasım 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 15 Kasım 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 15 Kasım 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 15 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinizi ikinci kez tahmin etmeyin, Balık. Daha da önemlisi, hak ettiğinizden daha azına razı olmayın. Güneş, macera, genişleme ve uzak yolculuklardan oluşan dokuzuncu evinizde cızırdamaya devam ederek, yapılacaklar listenizden sizden uzaktaki potansiyel beklentilere kadar her şeyi vurguluyor. Bununla birlikte, bugünün meydan okuması, kapalı on ikinci gizli eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla güneş karesinden Jüpiter’e gelebilir. Haritanızın bu alanının aynı zamanda bilinçsiz zihninizi ve/veya bastırılmış kalıplarınızı yönettiğini ve ilerlemenizi engellediğini unutmayın. Başka bir deyişle, bu inanç sıçraması kolay olmayacak, ama buna değer.

Balık Burcu 15 Kasım 2021 Pazartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda gerçekten neyle uğraştığını bildiğini sanıyorsun ama bilmiyorsun. Her şeyin özüne inmek için sabırsız olabilirsiniz, ancak en iyi yaklaşım, biraz bekleyip ayrıntıların daha sonra çözülmesini beklemektir.

Balık Burcu 15 Kasım 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Balık, şu ana kadar fırsatlarınızdan ve deneyimlerinizden öğrendiklerinizi yansıtmak isteyebilirsiniz. Bugün güneş Jüpiter ile kare açı yapıyor ve bir değerlendirme istiyor! Güneş, eğitim durumunuzu dönüştürdü, mesleğinizde size hizmet etmek için gerekli becerileri daha da geliştirmenize ve geliştirmenize izin verdi. Ancak Jüpiter sayesinde ne kadar uzağa gideceğiniz sorusu aklınıza gelebilir. Kare, muhtemelen büyümenizi nasıl gördüğünüzle ilgili bir engel teşkil ediyor. Ne kadar ilerlediğinizi gümüş astarı görmeye çalışın!

Bu çok hassas bir durum – bu yüzden dikkatli olun ve kendi işinize bakın.

Balık Burcu 15 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Balık olarak, kozmik rehberlik için ruhsal olarak eğimli, büyüme veren gezegen Jüpiter’e bakıyorsunuz. Pazartesi günü gökyüzü, Jüpiter’i berraklık veren güneşle aceleyle ziyaret ederken bulur ve size daha büyük yaşam planlarınız ve topuklarınızı kıstırmaya devam eden dırdırcı kendi kendini sabote eden kalıplar arasında bir aydınlanma anı sunar. Bu eşleştirme, ruh halini yükseltip inancı yeniden aşılarken, olmak istediğiniz yer ile bulunduğunuz yer arasındaki boşluğu doldurmanıza da yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.