Akrep Burç Yorumları 18 Kasım 2021

Akrep burcunun 18 Kasım 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 18 Kasım 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 18 Kasım 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 18 Kasım 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 18 Kasım 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 18 Kasım 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 18 Kasım 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, burcunuzdaki anlayışlı Merkür'e doğrudan bir muhalefet yapacak. Akrep, söyleyecek çok şeyin var ama bilinçli olarak kendine saklamayı seçiyorsun. Daha parlak bir notta, hem ay hem de Merkür, belirli bir bağlantının maneviyatını kucaklama fırsatını ortaya çıkaran, anlaşılması zor Neptün ile uyum içinde olacaktır. Telepatik iletişim çok mu? Bildiğinizde, bilirsiniz ve perde arkasında bir şeyler olduğunu sezgisel olarak hissedebilirsiniz. Umudunu kaybetme.

Akrep Burcu 18 Kasım 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün suya bakıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Rüyalarınız uyanık olduğunuz saatlere kadar devam edecek, bu yüzden sadece kahve içip onu silkelemeye çalışmayın. Sezginiz yüksek bir noktada. Avantajınız için kullanın.

Akrep Burcu 18 Kasım 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Mars geri giden Uranüs'e karşı olduğu için, son birkaç gün içinde profesyonel ilişkilerinizde ve sözleşmelerinizde bazı ani değişiklikler olabilir. Bugün destekleyici triler olduğu için tekrar sağlam bir zemine oturmuş gibi hissedebilirsiniz. Akrep, mesleğe olan tutkunuz, Merkür geri giden Neptün ve Venüs geri giden Uranüs ile üçgen açı yaptığı için çok açık. Diğerleri, işinize ne kadar dahil olduğunuzu fark edebilir – görevlerinizi sanatsal bir yetenekle yerine getirmekten inanılmaz derecede çekici sahalara sahip olmaya kadar. Bu üçlü, herhangi bir yanlış iletişim veya yeniden müzakere yoluyla yolunuza devam etmenizi kolaylaştırabilir.

Bazı arkadaşlar bir fikir bulduğunda, planlama becerileriniz çağrılacak.

Akrep Burcu 18 Kasım 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Dünkü heyecan Akrep'ten sonra perşembe gökyüzü şifalı bir balsam görevi görüyor. Manyetik Venüs, değişim talep eden Uranüs ile destekleyici bir bağlantıya kilitlenir ve önemli konuşmalar için oturarak durağan ilişki sorunlarını çözmeyi kolaylaştırır. Başka bir yerde, etkileyici Merkür, rüya gibi Neptün ile bağlantı kurar ve size romantizm ve yaratmaya yönelik şiirsel bir çekicilik ve ilham verici bir vizyon verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.