Akrep Burç Yorumları 17 Kasım 2021

Akrep burcunun 17 Kasım 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 17 Kasım 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunu 17 Kasım 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 17 Kasım 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 17 Kasım 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 17 Kasım 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 17 Kasım 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Güç mücadelelerinden uzak dur Akrep. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, açık fikirli olmak, bu süre zarfında büyük olasılıkla lehinize çalışacaktır. Öte yandan, Ay ve Uranüs arasındaki – önemli diğer evlerin yedinci evi aracılığıyla – burcunuzdaki cüretkar Mars ile günümüzün düzensiz karşıtlığını göz önünde bulundurarak, bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. İradenizi ortaya koymakta ve cesur tutkularınızı ifade etmekte yanlış bir şey olmasa da, Uranüs'ün özü mutlaka güvenilir değildir. Aslında, sizi hazırlıksız yakalayacak, bu yüzden bu süre zarfında hiçbir şey kesin olarak belirlenmedi. Neyse ki Luna, Venüs ile uyum içinde olacak, bu nedenle spontane romantizm uzun vadeli bir şeye yol açabilir.

Akrep Burcu 17 Kasım 2021 Çarşamba Günlük İlişki Burç Yorumu

Ayrıntılara hakimiyetin harika, bu yüzden tatlı bir şey yap! Biraz kağıt kağıt veya bu tür bir inek iseniz bir elektronik tablo alın ve bir liste yapın veya bir sonraki büyük toplantınızı veya planınızı planlayın. Ciddi bir eğlence zamanı.

Akrep Burcu 17 Kasım 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Güneşin Plüton'a altmış açı olması sayesinde konuşmada yerinizi almak daha kolay olabilir. Akrep, iş yerinde görüşlerinizi dile getirme konusunda güçlü hissedebilirsiniz; bu, ele alınması gereken sorunlar varsa veya geri bildirim verilmesi gerekiyorsa mükemmel olabilir. İletişimin yapıcı olması gerektiğini unutmayın! Mars, Uranüs geri hareketine karşı olduğu için, profesyonel taahhütlerinizi sarsacak şekilde konuşmak beklenmedik değişikliklere yol açabilir. Konuşmanın, profesyonel otorite ve gücün tanınması gibi ilişkilerde bir değişikliğe yol açabileceğini görebilirsiniz.

Son zamanlarda çok fazla arkadaşın senden hoşlanıyor – o yüzden git ve biraz yalnız zaman geçir.

Akrep Burcu 17 Kasım 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, askerlik yapan, stratejik gezegen Mars'a cevap veriyorsunuz. Çarşamba gününün kozmik manzarası, cesur Mars'ı özgürlük talep eden Uranüs ile savaşta buluyor ve sizi ilişki departmanındaki bitmemiş işleri keşfetmeye teşvik ediyor. Bu eşleştirme, sarsıntılardan, ayrılıklara ve hatta uyandırma çağrılarına kadar her şeyi tetikleyebilir. Önemli olan, gerçeği söylemen ve durgunluğu sallaman. Bu patlayıcı geçiş sırasında vücudunuza ve sağlığınıza karşı dikkatli ve nazik olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.