Akrep Burç Yorumları 11 Kasım 2021

Akrep burcunun 11 Kasım 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 11 Kasım 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 11 Kasım 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 11 Kasım 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 11 Kasım 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 11 Kasım 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 11 Kasım 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, ilginç bir powwow yaşıyorsunuz ve sizi zihinsel olarak teşvik eden sohbetlere yatırım yapmaktan mutlusunuz. Doğum günün kutlu olsun sezonu, btw. Telefonunuz bildirimlerle dolup taşıyor ve bilerek yanıt vermek için zaman ayırıyorsunuz. Yine de gözünüz birine dikmiş durumdasınız ve eski gezegen hükümdarınız Mars yanınızdayken, için için yanan arzularınızın önüne geçmek mümkün değil. Dahası, ay, dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla şanslı Jüpiter ile güçlerini birleştirecek ve size önemli miktarda sezgisel içgörü kazandıracak. Duygularınız da hayattan daha büyük hissedebilir, bu yüzden sayın.

Akrep Burcu 11 Kasım 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

İnsanlar her zaman size iyilik yapmak için can atar. Kesinlikle kurnazsın, ama yanlış bir şey yapıyormuşsun gibi değil. Çoğu kişiden çok daha kendinden emin ve şanslısın ve insanlar senin karizmana kapılmış durumda.

Akrep Burcu 11 Kasım 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Merkür kavuşumu Mars sayesinde gücünüz arttıkça, iş yerinde özellikle manyetik ve kendinden emin hissedebilirsiniz. Bu birleşme sayesinde iş yerinde bir liderlik pozisyonu üstlenmeniz oldukça kolay olabilir. Her iki gezegen de Satürn ile kare açı yaptığından, kontrolü ele geçirme yeteneğinizde kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ancak, sizin için otoritenin ne anlama geldiğini ve bunun Kova’daki ilk dördün altında kendini nasıl gösterebileceğini tanımlamanız sizin için daha kolay olabilir. Yenilikçi ay, liderlik yeteneklerinizi yeniden düşünmeniz için sizi zorlayabilir. Ay enerjisi, iş hayatınızda değişime ilham verebilir!

Kumar, ev için hem eğlenceli hem de çok karlı olabilir. Dikkatli olun, risklerden kaçının.

Akrep Burcu 11 Kasım 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Yılın bu zamanında tüm gözler senin üzerinde, Akrep. Kendinizi yeni bir kapasitede yeniden tanımlamaya başladığınızda, kimlik ve bağımsızlık duygunuzu yeniden yapılandırma sürecinde diz boyu yaşıyorsunuz. Perşembe günü gökyüzü, çözüm bulma Kova’da ilk dördün ayını başlatıyor ve geçmişte kim olduğunuz ile geleceğiniz için kim olduğunuz arasındaki mevcut ayrımı aydınlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.