Akrep Burç Yorumları 10 Kasım 2021

Akrep burcunun 10 Kasım 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 10 Kasım 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunu 10 Kasım 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 10 Kasım 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 10 Kasım 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 10 Kasım 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 10 Kasım 2021 Çarşamba Günlük İlişki Burç Yorumu

Her şeye hazır olun. İçinden çıkılması zor günlerden biri olacak. Bir şeylerin yanlış olduğunu fark ettiğinizde, kendinizi bu konuda endişelenmekten alıkoyamayacaksınız. Sadece anlamaya ve düzeltmeye çalışın.

Akrep Burcu 10 Kasım 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Merkür kavuşumu Mars size bir güç artışı sağlar, ancak hem Merkür hem de Mars bugün Satürn ile kare açı yapar, bu nedenle genel enerji kısıtlanmış hisseder. İş yerinde istediğiniz otorite düzeyine ulaşamadığınızı hissedebilirsiniz. Mercurial kare, aklınızı tam olarak konuşamıyormuş gibi hissedebileceğinizi gösterebilir. Kısa kesilebilir veya sezgisel olarak, fikrinizi söylemeniz için doğru zaman olmayabileceğini bilebilirsiniz. Mars geçişi, işte ilerleme kaydetmek istiyorsanız çıldırtıcı olabilecek genel bir huzursuzluk anlamına gelir.

İçinizde bir cesaret var. Şimdi kanalize edin ve hak ettiğinizi alacaksınız.

Akrep Burcu 10 Kasım 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Fırtınalı ruh hallerine yabancı değilsin, Akrep. Öyle olsa bile, Çarşamba gününün rahatsız edici zorlu manzarası sizi bir döngüye sokacak gibi görünüyor. Yönetici gezegeniniz, harekete geçiren Mars, sınırlayıcı Satürn ile zorlu bir kareye kilitleniyor. Bu rahatsız edici eşleşme, özellikle bağımsız eylem ve aile meseleleri söz konusu olduğunda, planları durdurmaya veya zayıf noktalarını aydınlatmaya neden olabilir. Hızınızı yavaşlatıp yeniden değerlendirdiğiniz sürece bu da geçecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.