Günlük İş Burç Yorumları 10 Ekim 2021

10 Ekim Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 10 Ekim Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Hafta sonunuz sona ererken, Satürn istasyonları bireysel Kova’ya yönlendirilir. Son birkaç aydır retrodayken, profesyonel hayalleriniz, özlemleriniz ve ağınız ile ilgili sektörünüze yüklediğiniz sorumlulukları ciddi bir şekilde yeniden gözden geçirdiniz. Koç, bu sektörle ilgili tüm kararlarını veya yükümlülüklerini yeniden gözden geçirdin. Şimdi, Saturn direct ile, bu sektörü profesyonel yolunuza özgü olacak şekilde yeniden yapılandırmaya başlayabilirsiniz. Çalışma haftanıza girerken bu sektörü yeniden tasavvur etmek için ilk birkaç adımı nasıl atabileceğinizi düşünün.


Boğa Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Hafta sonu sona ererken, Satürn istasyonları bugün Kova’ya yöneliyor. Son birkaç ayda, kariyer yolunuzun gidişatını ve bunun gerektirdiği her şeyi ciddi şekilde yeniden gözden geçirdiniz. Satürn, gerileme döneminde vesileyle yükselmeniz için size meydan okudu. Sizi gerçek potansiyelinizden alıkoyan her şeyi bırakmanız istendi. Şimdi, Satürn doğrudan ve yanınızdayken, sıkı çalışmanızın ve zor kararlarınızın bu haftadan itibaren nasıl meyve vermeye başlayacağını görebilirsiniz. Sabırlı ol; ödülünüz geliyor.


İkizler Burcu
10 Ekim 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Satürn istasyonlarının yönlendirdiği gibi, bu, mesleğinizde yeni bir maceraya başlar. Satürn, artık bir hava burcu olan Kova’da doğrudan. Böylece, zihinsel hüneriniz ve kendi başınıza harekete geçme arzunuz şimdi yükselmeye başlayacak. Son birkaç aydır, gerileme dönemi muhtemelen sizin için daha çok, profesyonel olarak ilerleme çabalarınızın ve planlarınızın durduğu bir öğrenme eğrisiydi. Bu süre zarfında Satürn retrosunun sabırlı doğasına yaslandıysanız, şimdi mesleğinizde bunun karşılığını almaya başlayacaksınız.


Yengeç Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Hafta sonu sona ererken, Satürn istasyonları bugün Kova’ya yöneliyor. Satürn, gizli dönüşüm sektörünüzde, yatırımlar ve paylaşılan varlıklarda geri gidiyor. Taahhütleriniz veya yatırımlarınız umduğunuz gibi sonuçlanmadığı için gerileme dönemi oldukça dönüştürücüydü. Şimdi doğrudan, Satürn sizden gizli sektörünüzün altyapısını düşünmenizi istiyor. Profesyonel dönüşümünüzden nasıl daha fazla sorumlu olabilirsiniz? İşinizde daha akıllı yatırımları nasıl arayabilirsiniz? Satürn size cevapları gösterecek.


Aslan Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Hafta sonu sona ererken, Satürn istasyonları karşı burcunuz Kova’ya yöneliyor. Satürn retrosu döneminde, profesyonel ortaklıklarınıza, yükümlülüklerinize ve sözleşmelerinize olan bağlılığınızın düzeyine daha çok odaklandınız. Şimdi doğrudan Satürn ile, gerileme döneminde taahhütleriniz hakkında öğrendiklerinizi düşünmelisiniz. Mesleğinizin bu alanında nasıl daha büyük bir sorumluluk üstlenebilirsiniz? Ancak bunu yapmayı seçerseniz, profesyonel taahhütlerle gelen artan görevlere hazırsınız.


Başak Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Satürn retrosu, son birkaç ayda büyümenizi ve iş, alışkanlık ve rutin sektörünüzü yeniden şekillendirmenizi teşvik etti. Retrograd, çalışma ortamınızla ilgili, özellikle de çabanıza değecek şeylerle ilgili size değerli dersler verdi. Bugün doğrudan Satürn istasyonu ile, bir iş ve çalışma rutininde ilerlemek istediğiniz şey hakkında öğrendiklerinizi düşünmelisiniz. Satürn retrosu bittiği için işinizde daha fazla fırsat gelebilir ama kendinizi her şeye “evet” demek zorunda hissetmeyin.


Terazi Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Yaratıcılığını nasıl onurlandırabilirsin, Terazi? Satürn retroda olduğundan, yaratıcılığınız ve tutkularınız için sorumluluk almakta zorluk çekmiş olabilirsiniz. Mesleğinizde yapmayı sevdiğiniz şeye sahip olmak ya da mevcut rolünüz dahilinde daha sanatsal olmayı istemek stresli olabilir. Artık Satürn bugün doğrudan olduğuna göre, plakaya çıkmanız için teşvik ediliyorsunuz. Yaratıcılığınıza, ilhamınıza ve mesleğinizde keyif aldığınız şeylere sahip çıkma zamanı. İşinizde bir tutku projesine veya sanatsal bir fırsata yol açabilir!


Akrep Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Satürn temelinizde, evinizde ve ailenizde geriye doğru hareket ederken, iş hayatınız odak noktasındaydı. Özellikle geri giden Satürn evde daha fazla sorumluluk talep ediyorsa, hem evde hem de işte beklentileri karşılamak zor olabilir. Gerileme dönemi sizi kariyeriniz kadar ev hayatınız ve aileniz hakkında da düşünmeye çağırdı. Artık Satürn doğrudan olduğuna göre, daha sağlıklı bir iş/yaşam dengesine nasıl öncelik verebileceğinizi düşünmenin zamanı geldi. İlerleyen süreçte evdeki görevleri ve işteki sorumlulukları yerine getirdiğinizden nasıl emin olabileceğinizi düşünün.


Yay Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Son birkaç aydır Satürn retrosu sizi iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için aktif olarak teşvik ediyordu. Yanlış iletişimin veya tartışmaların sizi başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı yeniden düşünmeye zorladığı zamandı. İş arkadaşlarınıza nasıl bilgi aktardığınız veya düşüncelerinizi amirlere nasıl sunduğunuz üzerinde aktif olarak çalışmak için mükemmel bir zamandı. Şimdi doğrudan, Satürn, iletişim söz konusu olduğunda profesyonelliğiniz hakkında öğrendiğiniz dersleri somutlaştırmanızı istiyor. Özellikle meslektaşlarınız veya amirlerinizle sohbet ederek vesile olma fırsatınız var.


Oğlak Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, mali durumunuz ve tutumunuz son birkaç ayda nasıl değişti? Satürn retrodayken, yeteneklerinizi bütçeleme ve bunlardan yararlanma yollarını yeniden düşünmeniz için size meydan okudu. Gerileme döneminde de yeteneklerinizden veya becerilerinizden yararlanmak için fırsatlarınız olabilirdi. Satürn bugün direkt olduğuna göre, mesleğinizde değer verdiğiniz işe göre finansal durumunuzun nasıl değişebileceğini görmeye başlayabilirsiniz. Yeteneklerinize hitap eden fırsatları değerlendirmek için harika bir zaman olabilir.


Kova Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Son birkaç ayda ne kadar olgunlaştın Kova? Satürn gerilemesi devam ederken, mesleğinizde benlik algınızı dönüştürmeye çağrıldınız. Bir profesyonel olarak olgunlaşma, büyüme ve gelişme zamanıydı. Artık Satürn doğrudan olduğuna göre, sizin daha gelişmiş bir versiyonunuza adım atmanın zamanı geldi. Kariyerinizde becerilerinize ve yeteneklerinize değer verildiğinden, mevcut profesyonel pozisyonunuzda masaya ne getirdiğinizden daha emin hissedebilirsiniz. Profesyonel yeteneklerinizi göstermenin zamanı geldi!


Balık Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Son birkaç aydır Satürn retrosu sizden yeteneklerinizi ve becerilerinizi yeniden değerlendirmenizi istiyor. Yeteneklerinizden nasıl yararlanabileceğinizi ciddi olarak düşündüğünüz için, bilinçaltınız retrograd dönem boyunca profesyonel olarak yönlendirilirdi. Bunun bir kısmı, mesleğinize neler getirebileceğiniz konusunda kendinize güvenmeyi içeren benzersiz yolunuzu kabul etmekti. Satürn bugün doğrudan olduğuna göre, profesyonel yolunuzdaki ikonik yeteneklerinizi ve güçlü yönlerinizi ifade etme konusunda kendinize güvenmenin zamanı geldi.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.