Günlük Aşk Burç Yorumları 2 Ekim 2021

2 Ekim Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 2 Ekim Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Ay, görkemli Aslan’daki yolculuğunu tamamlamadan önce, önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla geri giden Merkür’e tatlı bir altmışlık açı oluşturacak. Merkür’ün retro gölgesi Koç’a aşina mısınız? İster bir sevgiliyle iletişimsizlik, isterse yıllar sonra hiç temas kurmadan yeniden ortaya çıkan eski bir kişi olsun, bir tedavi içindesiniz. Asıl soru şudur: Bu gerileme Perşembe durumuna yatırım yapmaya istekli misiniz? Özellikle Venüs’ün için için için yanan altmışlık ile sıcak-n-ağır Plüton’u düşündüğünüzde, bunu yapabilirsiniz. Tutkularınız bu süre zarfında sizi en iyi şekilde ele geçirebilir, bu yüzden sezginizi takip ettiğinizden emin olun.


Boğa Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Luna’nın Merkür retrosuna altmışlığı, evde oturup dolabınızı yeniden düzenleyebilmeniz için bae’den yağmur çeki istemenizin nedeni olabilir, Boğa. Sonra tekrar, ilişki sektörünüzde gezegen yöneticiniz Venüs’ün ayın karesi, geri çekilme arzunuz ve sevgilinizin için için yanan tutkuları arasında potansiyel olarak sürtüşme yaratabilir. Bahsetmişken, tatlı Venüs bugün hipnotik Plüton’a büyüleyici bir üçgende katılacak ve bu da ilişki dinamiklerini birden fazla şekilde yoğunlaştıracak. Asla asla Deme; buji dolabınız bekleyebilir. Bazılarınız, sarhoş edici tutkularınızı tatmin etmek için bilinmeyen bir bölgeye girmeye karar verebilirsiniz.


İkizler Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Bu aşk teklifinden yüzde yüz emin olana kadar bir yargılama çağrısı yapmayın, İkizler. Örneğin, ay, meraklı iletişim sektörünüzde sona ermeden önce, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizdeki retro yolculuğunun ortasında gezegensel yöneticiniz Merkür ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Aniden ortaya çıkan eski bir sevgili ya da bırakamayacağınız biri olsun, bu süre zarfında işler göründüğü gibi değildir. Bununla birlikte, Venüs’ün günlük altıncı evinizden boğucu geçişini ve sekizinci seks evinizden Plüton’a şehvetli üçgenini göz önünde bulundurarak, işyerinde bu romantik karşılaşmaları yaşıyor olabilirsiniz.


Yengeç Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Potansiyel talipleri sağa sola çekiyorsun ve bu süreçte oldukça etki bırakıyorsun, Yengeç. Venüs’ün romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden geçişinin ortasında, kararlı yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve önemli diğer eviniz aracılığıyla Plüton’a güç sağlamak için için için yanan bir üçgen oluşturacaktır. Tek başına veya tek başına, bu sarhoş edici sinerji, tabu arzularını ve zehirli baştan çıkarma oyunlarını potansiyel olarak tetikleyebilir, bu nedenle bu süre zarfında kalbinizi kime açtığınıza çok dikkat edin. Bu, özellikle Merkür retrosunun etkileri düşünüldüğünde geçerlidir. Kendinize bir iyilik yapın ve zaman ayırın. Yavaş yapı zaten her zaman daha heyecan vericidir.


Aslan Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Aklında bir şey mi var, Leo? Ay, burcunuz aracılığıyla şenlikli yolculuğunu tamamlamadan önce, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve anlık değiş tokuşlar aracılığıyla geri giden Merkür ile uyumlu bir altmışlık açı oluşturacak. İster bekar olun, ister aşık olun, bu süre zarfında çok özel birine bir aşk mesajı iletme düşüncesini eğlendiriyor olabilirsiniz. Daha da önemlisi, küçük hanıma benzeyen Venüs ile sahiplenici Plüton arasındaki için için yanan bir üçgen, gününüze bir yoğunluk ve tutku katmanı ekler. İşyerinde birine aşık olmak? Subliminal mesajlara kulak verin ve yatak odası gözlerine dikkat edin.


Başak Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak, flört etmek mi istiyorsun, yoksa sadece baştan çıkarmanın heyecanını mı yaşıyorsun? Venüs’ün meraklı üçüncü iletişim evinizden geçen baştan çıkarıcı geçişinin ortasında, romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve tek gecelik ilişkiler yoluyla Plüton’a nüfuz etmek için için için yanan bir üçgen oluşturacak. Bekar veya zaten alınmış, duygusal yoğunluk ve tabu benzeri deneyimlere duyulan ihtiyaçtan ilham aldığınız için Plüton tipi bir romantizm yaşamaya eğilimlisiniz. Bu arada, Luna’nın gizli onikinci rüyalar evinizdeki üçgen açı ve sahne arkasındaki her şey, kendinize sakladığınız romantik bir randevunun potansiyelini gösteriyor.


Terazi Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Terazi, bağlı değil mi yoksa ölüm bizi ayırana kadar mı? Tatlı gezegen yöneticiniz Venüs, bugün için için için yanan Plüton ile gözleri kilitliyor, istikrar arayan ikinci değerler evi ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü ev, aile ve en içteki duygular aracılığıyla sarhoş edici bir üçgeni harekete geçiriyor. Çıkma ve romantizm söz konusu olduğunda aşırı iniş çıkışlar yaşamaya daha yatkınsınız, bu yüzden kendinizi kaptırmamaya çalışın. Bu arada ay, onbirinci evinizi, topluluklarınızı ve dünyadaki aidiyet duygunuzu tutuşturmaya devam edecek, seçeneklerinizi keşfetme ve özgürlüğünüzü kucaklama arzusuna ilham verecek. Yapacak bir düşüncen var.


Akrep Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Bu için için yanan romantizme boyun eğmeye istekli değilseniz, Akrep, onlara o gelecek gözlerini vermeyin. Tek veya daha önce alınmış, bugünün burcunuzdaki tatlı Venüs ile hipnotik gezegen yöneticiniz Pluto arasındaki, üçüncü iletişim eviniz ve yerel çevre yoluyla boğucu geçiş, gününüze bir duygusal yoğunluk ve cinsel gerilim katmanı ekler. Yakın çevrenizde veya belki de sosyal medya aracılığıyla olsun, bir tür tabu alışverişi yaşamaya daha yatkınsınız. Merkür gerilemesi ve Mars’ın gizli gündemlerle dolu on ikinci evinizi sarsmasıyla, eğlenceye kendinizi şımartmaya karar verebilirsiniz – bu bir sır olduğu sürece.


Yay Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Ay, macera, genişleme ve bilinmeyen topraklardan oluşan egzotik dokuzuncu evinizdeki eğlence dolu yolculuğunu tamamlamadan önce, platonik onbirinci birlikler, topluluk, ve dostluklar. En son ne zaman en iyi arkadaşların Yay ile takıldın? Bekar ya da alınmış, bebekle vakit geçirmek ve mutlu saatler için birlikleri toplamak arasında parçalanmış hissedebilirsiniz. Her ne kadar günümüzün Venüs ile için için yanan Plüton arasındaki titreşimlere hakim olan iyelik üçlüsü ile, bu süreçte kimsenin ayağına basmadığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.


Oğlak Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Sosyal açıdan bilinçli onbirinci topluluk eviniz aracılığıyla Venüs ile burcunuzda için için yanan Plüton arasındaki boğucu bir üçgen, ilişki dinamikleriniz söz konusu olduğunda bir aciliyet duygusu yaratır. Sahiplenici ve tabu, sevgilinize “hak talebinde bulunma” arzusunu hissedebilir veya belki de aşkınızla bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Hafifçe yürü, Oğlak. Her ne kadar, Plüton’un burcunuzdan geçişinin inkar edilemez yoğunluğu göz önüne alındığında, bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Üstüne üstlük, ay ayrıca seks, yakınlık ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin üzerinde geziniyor olacak, bu nedenle sahiplenme duygularınız neredeyse kaçınılmaz.


Kova Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Ay, Luna’nın önemli diğer evlerden yedinci evinizden geçişinin ortasında macerayla ilgili dokuzuncu eviniz aracılığıyla geri giden Merkür’e altmışlık bir açı oluşturacak. Sevgiliniz Kova ile romantik bir kaçamak mı yapıyorsunuz? Seyahat programınızı üç kez kontrol ettiğinizden emin olun. Merkür, seyahat sektörünüz aracılığıyla geri hareket ediyor ve tatbikatı biliyorsunuz. Başka bir notta, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Venüs ile onikinci gizli gündem eviniz aracılığıyla Plüton arasında için için yanan bir üçgen, özellikle kontrol arzunuz söz konusu olduğunda, ilişki dinamiklerinize bir yoğunluk katmanı ekler. Bunu fark etmeyebilirsiniz, bu yüzden açık fikirli olmaya çalışın.


Balık Burcu
2 Ekim 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Ay, sorumlu altıncınız aracılığıyla yolculuğunu tamamlamadan önce, samimi sekizinci seks eviniz, enerjik değiş tokuşlar ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla geri giden Merkür’e tatlı bir altmışlık açı oluşturacak. Aradığınız netlik algınızla başlar, Balık. Tek başına veya tek başına, bu destekleyici transit size, özellikle al ve ver temalarıyla ilgili olarak önemli bir ortaklık üzerinde çalışma fırsatı sunuyor. Geniş maceralı dokuzuncu evinizdeki Venüs ile toplulukla ilgili on birinci evinizdeki Plüton arasındaki için için yanan bir üçgenin özgürlük arzusuna ilham verebileceğini unutmayın, ancak bu duygular karşılıklı mı?


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.