Günlük Aşk Burç Yorumları 10 Ekim 2021

10 Ekim Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 10 Ekim Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Güneş, bugün uyum arayan Terazi’de cüretkar gezegen hükümdarınız Mars’a katılıyor ve bire bir bağlantılarınızdan önemli bir diğer yarı yolda buluşma yeteneğinize kadar her şeyi vurguluyor. Seçeneklerinizi düşünün ve tatlınızın bakış açısına yer açın, Koç. Bu, özellikle egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinizin üzerinde gezinen ay için geçerlidir, ancak daha fazlası var. Luna, Mars, Merkür ve Jüpiter ile uyum içinde olacak, bu nedenle, sizden uzakta olan biriyle bağlantı kurarsanız, enerji yavaş ama kesin bir şekilde yükselmeye başlayacaktır. Sonuçta, Satürn bugün doğrudan gidiyor.


Boğa Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

Aşkınla yarı yolda buluşuyorsun ve işe koyulmaya hazırsın, Boğa. Kimi kırıyorsun? Bu özellikle, hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinizdeki güneş ile ruh eşi bağlantılarınızın sekizinci evinden geçen ay arasındaki günümüzün altmışlık açısı için geçerlidir. Bekar veya önceden alınmış, özel olarak durum üzerine düşünmek anlamına gelse bile, muhtemelen romantik bağlantınızın dinamiğine daha yakından bakıyorsunuz. Luna ayrıca Merkür, Mars ve Jüpiter ile uyum içinde olacak ve bu da sizi süreçte ufkunuzu genişletmeye teşvik edecek. Konfor alanınızın dışına çıkmaktan korkmayın.


İkizler Burcu
10 Ekim 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

Bugün duygularını bastırmakla uğraşma, İkizler. Beğen ya da beğenme, kalbinin koluna takıyorsun ve hayranlarının başka türlüsü olmazdı. Örneğin güneş, aşk, tutku projeleri ve kendini ifade etmeyle ilgili romantik beşinci evinize enerji vermeye devam ediyor, ancak bu süreçte ilişki sektörünüzde aya tatlı bir altmışlık yapacak. Özel birine aşık olmak? Ay, Mars, Jüpiter ve gezegen yöneticiniz Merkür ile uyum içinde olacak ve bilinmeyene doğru yola çıkmanız ve romantik ufkunuzu keşfetmeniz için size ilham verecek. Bu, özellikle uzaktan biriyle bağlantı kuranlarınız için geçerlidir.


Yengeç Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

İster bekar olun, ister romantik bir bağlantıda olun, bugün içeri girmeye çağrılıyorsunuz, Yengeç. Örneğin, evinizin, ailenizin ve duygusal temellerinizin bulunduğu dördüncü evinizden geçen güneşe ek olarak, aynı anda gezegeninizin yöneticisi olan aya altmışlık bir açı oluştururken, harekete geçiren Mars’ın yanında oturuyor olacak. Yuvalama? Mütevazı meskeninizi süslemek mi? Tüm araçlar elinizin altında ama bilinçli olarak kendinize öncelik veriyorsunuz. Daha zorlu bir notta, Luna’nın Neptün’e kare açı yapması, belki bir aşk durumuyla ilgili olarak belirsizlik duyguları yaratabilir, ancak süreci aceleye getirmeye gerek yok.


Aslan Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Seçeneklerini araştırıyorsun, Leo. Güneş, iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevrenizden oluşan meraklı üçüncü evinize enerji vermeye devam ederken, aynı anda aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla aya uyumlu bir altmışlık açı oluşturacaktır. Konuş; onlara gerçekten nasıl hissettiğini söyle. Ayın Mars, geri giden Merkür ve Jüpiter ile uyum içinde olacağını ve bu da size önemli bir diğeriyle iletişim kurma veya belki de olaylara farklı bir bakış açısıyla bakma fırsatı sunacağını unutmayın. Bununla birlikte, meydan okumanız Luna’nın Neptün meydanından kaynaklanabilir, ancak bilinmeyenden korkmanıza gerek yok.


Başak Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

Kazandıklarını kutluyorsun ve bu süreçte kendi değerini kabul ediyorsun, Başak. Her ne kadar bekar olsanız da veya zaten romantik bir bağlantıda olsanız da, Luna’nın önemli diğerlerinden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla karmaşık Neptün karesi, özellikle bire bir bağlantılarınızla ilgili olarak bazı belirsizlik duygularını tetikleyebilir. Kalmalı mısın yoksa gitmeli misin? Ay, en içteki duygularınızın ve duygusal zekanızın dördüncü evinden geçerken, bu özel durum söz konusu olduğunda bir dizi indirme alıyor olabilirsiniz, ancak şansınız hala bir işaret arıyorsunuz. Bu olabilir mi?


Terazi Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Hem güneş hem de Mars burcunuza enerji verirken, kesin olan bir şey var: hamlenizi yapmaya hazırlanıyorsunuz, Terazi. Yakalayış? Merkür de burcunuzda geri hareket ediyor, bu nedenle en azından aceleci kararlar vermeden önce elinizdeki durumu yansıtmanız ve gözden geçirmeniz önemlidir. Tek, ezici veya zaten bir taahhütte, iletişim sektörünüzde güneşin aya altmışlığı, kalbiniz ve zihniniz arasında uyumlu bir sinerji yaratacaktır. Bununla birlikte, her şeyiniz ve her şeyiniz için acele etmek yerine, bu zamanı içe dönmek veya belki de zihninizi tartan şeyleri günlüğe kaydetmek için kullanmaya çalışın. Her iki durumda da, öğreneceğiniz daha çok şey var.


Akrep Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Güneş, kapalı onikinci gizli evinizin, rüyaların ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde gezinmeye devam ediyor ve aynı zamanda geleneksel yöneticiniz Mars ile birlikte oturuyor. Bekar veya sevgilinize zaten aşıksanız, bu süre zarfında kendinize saklamayı tercih ediyorsunuz, Akrep. Sonuçta, Merkür, yakın sekizinci birleşme evinizi yönetirken, haritanızın bu alanı üzerinden geri hareket ediyor. Başka bir notta, bazılarınız aniden eski bir sevgiliden haber alabilir veya belki de bir tür bağlantı hakkında önemli miktarda içgörü kazanabilir.


Yay Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Askerleri topla, Yay. Güneş, sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluk ilişkileri ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla cüretkar Mars ile birlikte oturuyor ve siz en iyi arkadaşlarınızla dışarıdasınız. Bekar ve oynaşmaya hazır? Önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi olan Merkür de haritanızın bu alanı aracılığıyla geri harekettedir, bu nedenle bu süre zarfında eski bir sevgiliyle yüz yüze veya doğrudan mesajlar yoluyla çok iyi karşılaşabilirsiniz. Meydan okuma? Burcunuzdaki ay ile Neptün arasında, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizden geçen bir kare, kafa karışıklığını tetikleyebilir.


Oğlak Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Soğuk algınlığı hapı al, Oğlak. Arka koltukta oturmak sizin için uygun olmayabilir, ancak ayın uykulu on ikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyden geçişi sizi ruhla bir ilişki geliştirmek için içe doğru gitmeye teşvik ediyor. Bununla birlikte, ister bekar olun, ister romantik bir bağlantıda olun, Luna’nın Merkür gerilemesi ve Jüpiter’e altmışlığı, bir sonraki büyük hareketiniz söz konusu olduğunda bir katalizör görevi görebilir. Gezegensel yöneticiniz Satürn de bugün doğrudan istasyon yapacak ve kalbinizi takip ettiğinizde yanlış gidemezsiniz.


Kova Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Bir çeşit yol hissediyorsunuz ve bunun nedeni, özel birinin size tamamen aşık olması, Kova. Örneğin, güneş, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinizi yönetir, ancak aynı zamanda romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla harekete geçen Mars’a da yakındır. En son ne zaman ilginizi çeken bir aşk hikayesine daldınız? İster inanın ister inanmayın, bu sefer ana karakter siz olabilirsiniz. Anahtar, birbirinizi tanırken ağırdan almaktır – en azından Merkür geri giderken.


Balık Burcu
10 Ekim 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Seks, samimi birliktelikler ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili dönüştürücü sekizinci evinizde dolaşan güneşle, romantik bağlantılarınızda duygusal derinlik ve belki de daha fazla yoğunluk istemenize şaşmamalı. Üstüne üstlük, güneş, sırayla ısıyı artıran Mars ile buluşacak. Ne yapıyorsun Balık? Karanlık tarafta, otoritenin onuncu evinden geçen ayın ortasında, gezegen hükümdarınız Neptün ile çatışacak. Bu, özellikle bir sonraki hamlenizi planlıyorsanız, potansiyel olarak belirsizlik duygularını tetikleyebilir. Karışıklık sizi cesaretlendirmesin; sezginiz yüksek ve net.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.