Akrep Burç Yorumları 30 Ekim 2021

Akrep burcunun 30 Ekim 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 30 Ekim 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 30 Ekim 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 30 Ekim 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 30 Ekim 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 30 Ekim 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 30 Ekim 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kımılda, dünya. Geleneksel yöneticiniz Mars, bugün burcunuzda ateşli çıkışını yapacak ve bu da sizi güven, cesaret ve ateşli bir tutkuyla güçlendirecek. Tam olarak ne istediğini biliyorsun ve seni durduracak hiçbir şey yok, Akrep. Bu arada, ay, özgürlüğü seven onbirinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygusu evinize kayacak, bu nedenle, keşfetmekten oluşsa bile, kendinizi oraya koymanın yollarını stratejiler oluşturma ihtimaliniz yüksek. Bir Arkadaşlık Uygulaması. Ay ayrıca burcunuzda Mars’a seksen yapacak, bu yüzden bir sonraki hareketinize bir kez karar verdiğinizde, geri dönüş yok.

Akrep Burcu 30 Ekim 2021 Cumartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Durun – bugün kendinize para veya kredi kartları konusunda güvenmeyin. Plastiği gizli tutmazsanız, muhtemelen bir tarihte karşılayabileceğinizden daha fazlasını harcarsınız. Bu mutluluğa giden yol değil, kusura bakmayın – sadece anlık tatmin.

Akrep Burcu 30 Ekim 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

“Adam” iş havanızı mı öldürüyor, Akrep? Güneş sizin burcunuzdayken Satürn ile kare açı yapıyor. Satürn’ün ciddi enerjisi, güneş enerjinizi bir nevi eziyor, bu da sizi kısıtlayıcı veya uymanız gerektiği gibi hissedebilir. İş yerinde, iş arkadaşlarınızdan farklı giyinirseniz veya bir şeyler yaparsanız kendinizi yersiz hissedebilirsiniz. Hatta farklı mesleki ahlak veya inançlara sahip olabilirsiniz. İş yeriniz sizden onların standartlarına uymanızı istiyorsa, kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Neyse ki kare, hem onların standartlarını karşılamanın hem de kendinizi ifade etmenin bir yolunu bulabileceğinizi gösteriyor.

Biri sizden çok fazla fedakarlık yapmanızı istiyorsa, onlara bunu söyleyin. Yeniden pazarlık yapabilirler.

Akrep Burcu 30 Ekim 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günü gökyüzünün gelişiyle birlikte bir hız değişikliği sizi bekliyor, Akrep. Yönetici gezegeniniz, motive olmuş Mars, kararsız Terazi’den geçerken, geçtiğimiz birkaç hafta zor bir duygusal durumdan geçmenize neden oldu. Mars bugün 13 Aralık’a kadar burcunuza doğru ilerliyor, bir enerji patlaması, dayanıklılık ve bağımsızlık ve kendini ifade etme duygunuza doğru ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.