Kova Burç Yorumları 1 Ekim 2021

Kova burcunun 1 Ekim 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 1 Ekim 2021 Cuma günü neler bekliyor? Kova burcunu 1 Ekim 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 1 Ekim 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 1 Ekim 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 1 Ekim 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 1 Ekim 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bağlılık, uzlaşma ve diğer önemli kişilerle ilgili yedinci evinizin üzerinde gezinirken, mevcut ortaklığınızı çevreleyen temalara daha fazla duygusal olarak yatırım yapmaya eğilimlisiniz. Luna ayrıca egzotik dokuzuncu genişleme eviniz aracılığıyla Mars ile uyum içinde olacak ve karışıma biraz Carpe Diem enerjisi ekleyerek, özellikle de tatlı arkadaşınızla seyahat etme düşüncesini eğlendirdiyseniz. Kova nereye gidiyorsun? Grafiğinizin bu alanında Merkür gerilemesi ile sonraki adımları da düşünüyor olabilirsiniz, ancak Plüton’a olan karesi korkuyu ve/veya aşırı iniş ve çıkışları tetikliyor olabilir. Topraklanmış kalın ve her gün alın.

Kova Burcu 1 Ekim 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

En sıradan şeylerde olağanüstü olanı görebiliyorsun. Bu nedenle, daha önce hiç aklınıza gelmeyen bir bağlantı kurmanız şaşırtıcı değil ve bu, hayatı çok daha ilginç hale getirecek. İlerleyin ve ne olduğunu görün!

Kova Burcu 1 Ekim 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinizin yapısını yeniden gözden geçirmek için bugün bir adım geri atın, Kova. Bugün Venüs Plüton’un gerilemesi ile sekstil yaptığından, kariyer yolunuzda oynayan her şey hakkında daha içe dönük olabilirsiniz. Spot ışığından çıkmak, kariyerinizi düşünmek için faydalı olabilir. Yolunuzu düşünürken, ne için bilinmek istediğinizi ve oraya nasıl ulaşabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Kariyerinizin yapısı da göz önünde bulundurulabilir. Kariyer yolunuzu gözden geçirmek için bugün kullanın; başarı için ne kadar ayarlanabileceğine şaşırabilirsiniz.

İyiyi kötüden ayırmak, nereye gitmek istediğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Kova Burcu 1 Ekim 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

En samimi bire bir ilişkilerinizde neler oluyor, Kova? Ay, aşka can atan Aslan burcunuzun zıt burcunda süzülürken, Cuma günü gökyüzü, mevcut ilişki hikayenizi kontrol etmeniz için sizi nazikçe dürtüyor. Luna’nın sınırlayıcı Satürn ile karşıtlığı, çevremdeki tıkanıklıkları ve biz sorunları aydınlatabilir. Neyse ki, harekete geçen Mars ve aydınlatıcı güneş ile canlandırıcı buluşması, yeni bir bakış açısı benimsemenize yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.