Günlük İş Burç Yorumları 11 Eylül 2021

11 Eylül Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 11 Eylül Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Bugünün astrolojisi, ayrıntıların üstesinden gelmek için mükemmel! Koç burcu, toprak, su ve havanın karışımı, ateşli enerjinizi yumuşatmak için mükemmeldir. İş yerinde istikrarlı ve istikrarlısınız, devam ettikçe güne değişken bir şekilde uyum sağlıyorsunuz. Merkür sosyal Terazi’de olduğundan, genel olarak iletişimsel benliğiniz büyüleyici ancak diplomatiktir. Aşırı agresif görünmeden işte liderliği ele geçirebilirsiniz. Akrep ayı ve Venüs sizi stratejik olmaya teşvik ediyor. Bugünün genel astroloji karışımı, sizi hedefinize yaklaştıran stratejik hamleler yapmak için mükemmeldir.


Boğa Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Boğa, işinizden giderek daha çok zevk alıyor musunuz? Başak burcundaki güneş ve Mars, iş ahlakınıza enerji veriyor! İş gününüzün üstesinden gelmenin kolay ve hatta doğal olduğunu görebilirsiniz. Artan üretkenliğiniz sayesinde sıradan görevleri verimlilikle tamamlayın! İş yerindeki varlığınız enerjik olduğundan, iş arkadaşlarınız sizinle çalışmaya daha yatkın olabilir. Bir başkasının yanında veya bir takımda çalışma fırsatı ortaya çıkarsa, Venüs sizden bunu yapmanızı istiyor! Farklı bir iş arkadaşıyla işbirliği yapmak için harika bir zaman olabilir.


İkizler Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Günlük eziyetinizin güzelce çiçek açmasını bekleyin, İkizler. Akrep Venüs’te olduğuna göre, yaptığınız işe olan sevginiz tam gaz devam edebilir. Günlük iş hayatınız için coşku ve enerjinizin zirveye çıkacağını hissedebilirsiniz. İş, özellikle iş arkadaşı ilişkilerinde daha keyifli görünebilir. Çalışma ortamınız daha uyumlu hale gelebilir, bu da işinizi daha yapılabilir hale getirecektir. İş arkadaşlarınızın sizi yanlış şekilde ovmadıklarını, herhangi bir iş dramasını veya gerginliği azalttığını görebilirsiniz. Günler geçtikçe işin daha kolay ve daha kolay yönetilmesini bekleyin!


Yengeç Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Başak ve Akrep enerjisi arasında, istediğini elde etme konusunda durdurulamaz olabilirsin, Yengeç. İşinizde bir şeylerin olmasını istiyorsanız, bunu planlamak için astrolojik güce sahipsiniz. Şimdi bir eylem planı tasarlamak için düşüncelerinizi organize etmenin harika bir zamanı. İşyerinde neyi başarmak istiyorsunuz? Belki bir projeye liderlik etmek, zam istemek, yeni fırsatlar istemek, hatta tüm iş arkadaşları tarafından daha çok sevilmek gibi basit bir şey olabilir. Her ne yapmak istiyorsanız, başarılı olması için stratejiler oluşturmaya çalışın.


Aslan Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bu son geri sayım Leo! Birkaç gün içinde, Mars ve güneş, sonunda odak noktanızı değiştirecek olan Terazi için Başak’tan ayrılacak. Şimdilik, Mars ve güneş mali durumunuza ince ayar yapmaya çalışıyor. Bu son birkaç gün boyunca, işteki finansal fırsatları sağlamlaştırmanın zamanı geldi. Neyse ki, Akrep’in stratejik gücündeki Venüs, sizin adınıza her türlü konuşmayı eğlendiriyor. Şimdi patronunuzdan zam, maaş veya iş yerinde daha fazla finansal odaklı fırsatlar istemeyi planlamak için harika bir zaman olabilir.


Başak Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Hem güneş hem de Mars burcunuzun üçüncü dekanına girmeye başladığında, mevsiminiz yaklaşıyor. Bu süre zarfında, herhangi bir profesyonel kendi kendine çalışmayı bitirmeye çağrılabilirsiniz. Sezonunuz boyunca, profesyonel kişiliğinizi toparlamak için çağrıldığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Bu, çalışma gardırobunuzu, özgeçmişinizi, çevrimiçi platformlarınızı yeniden yapmak ve hatta kim olduğunuza daha uygun yeni pozisyonların peşinden gitmek anlamına gelebilir. Sezonunuz sona ererken, Terazi başlamadan önce yarım kalan her şeyi birleştirmek akıllıca olacaktır.


Terazi Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Venüs Akrep burcundaki yeni geçişine devam ederken, dikkatiniz giderek finansal güvenliğinize odaklanıyor. Terazi, şimdiden dostane bir bütçeleme zihniyeti ile kıtlık modu arasında geçiş yapıyor olabilirsiniz. Mali durumunuz ideal olarak olmasını istediğiniz yerde değilse, şimdi finansal fırsatlar arama konusunda daha açık olma zamanı. Bu, mevcut iş yerinizde biraz fazladan para kazanmak için neler yapabileceğinizi düşünmek için harika bir zaman olabilir. Hatta bir yan koşuşturmayı da düşünmenin zamanı gelmiş olabilir!


Akrep Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Başak sezonu sona ererken, profesyonel ağınızı ve çevrimiçi varlığınızı güçlendirmenin şimdi tam zamanı. Hem güneş hem de Mars, üretkenlik seviyelerinize enerji veriyor, bu nedenle yeni bağlantılar aramaya veya çevrimiçi olarak daha aktif olmaya daha yatkın olabilirsiniz. Durum buysa, Terazi sezonu başlamadan önce bu kalan enerjiden en iyi şekilde yararlanın. Bu zamanı, profesyonel ağınızı kariyer hedeflerinizi destekleyecek kadar genişletmek için kullanın. Profesyonel sosyal medya hesaplarınızı başlatmak veya sonlandırmak için de mükemmel olabilir.


Yay Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Başak mevsimi nispeten yakında sona eriyor, bu yüzden profesyonel gelişiminize ve özleminize son rötuşları yapma zamanı! Başak burcundaki güneş ve Mars, kariyer yolunuzda size biraz yön veriyor. Son birkaç hafta içinde almak istediğiniz yol konusunda kendinizi daha yerinde veya kendinden emin hissetmiş olabilirsiniz. Artık güneş ve Mars Başak burcunun üçüncü dekanında olduğuna göre, özlemleriniz için herhangi bir planınızı sağlamlaştırmanın zamanı geldi. Ayrıntılarınızı sırayla alın ve kariyeriniz için çivilenmiş bir başarı stratejisi edinin!


Oğlak Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Terazi ve Akrep enerjisi, mesleğinizde sosyal olarak seviye atlamak için mükemmeldir, Oğlak. Zirveye tırmanmayı planladığınız bir sır değil, o zaman neden oraya ulaşmanıza yardımcı olması için astrolojiyi kullanmıyorsunuz? Terazi’deki Merkür, iş arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı ve amirlerinizi profesyonel çabalarınızın arkasında tutmanız için ihtiyacınız olan tüm sosyal çekiciliği ve zarafeti size veriyor. Bu arada, Akrep’teki Venüs de size memnuniyetle dönüştürücü bir ağ oluşturma çekiciliği sunuyor. Bu arada, bağlantılarınızı kendi avantajınıza göre strateji haline getirmek için Akrep enerjisini kullanabilirsiniz. Enerjiyi akıllıca kullanın!


Kova Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Profesyonel hamlelerini sessizce yap Kova. Şu anda, Akrep’teki Venüs, kariyerinizi daha iyi hale getirmeyi amaçlıyor. Ancak, sessizce başarı için strateji oluşturmak için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Profesyonelliğinizi geliştirmek için belirli bağlantıları veya grupları kullanmayı planlıyorsanız, bunu nasıl yapacağınız konusunda akıllı olun. Kaynaklarınızı kesinlikle kendi yararınıza kullanabilirsiniz, ancak bunu dikkatli bir şekilde yapın. Başarılı olmanızı isteyen yakın seçmenlere güvenin ve gerisini tahmin edin! Profesyonel planlarınıza ne kadar az insan dahil ederseniz o kadar iyi.


Balık Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Başak sezonu sona eriyor, şimdi profesyonel taahhütlere son rötuşları yapma zamanı. Başak burcundaki hem güneş hem de Mars, sözleşmelerinizi, anlaşmalarınızı ve ilişkilerinizi mükemmelleştirmeye aşırı derecede odaklanmıştır. Özellikle Merkür Terazi’de olduğundan, her potansiyel profesyonel yatırımın artılarını ve eksilerini tartmanıza yardımcı olduğundan, işin bu yönüne ince ayar yapmak için araçlara sahipsiniz. Bu zamanı iş ilişkilerinizi sağlamlaştırmak, sözleşme ayrıntılarını belirlemek ve noktalı çizgilere adınızı imzalamak için kullanın. Şimdi yaptığınız işin karşılığını daha sonra alacaksınız!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.