Akrep Burç Yorumları 17 Eylül 2021

İçerikler

Akrep burcunun 17 Eylül 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 17 Eylül 2021 Cuma günü neler bekliyor? Akrep burcunu 17 Eylül 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 17 Eylül 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 17 Eylül 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 17 Eylül 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Şimdilik kendine saklıyorsun, Akrep. Bu, özellikle gizli gündemlerin gizli onikinci evi aracılığıyla meraklı Merkür ile uyum içindeyken, rahat dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınızın üzerinde gezinen ay için geçerlidir. Bekar veya alıngan, bu süre zarfında büyük olasılıkla önemli miktarda netlik kazanıyorsunuz, ancak muhtemelen yüzde yüz emin olana kadar duygularınızı bastırıyor veya her şeyi sessiz tutuyorsunuz. Leydi Venüs ayrıca Satürn ile yüzleşecek, ilişkinizde kısıtlama ve sınırlama duygularını tetikleyecek ve cesur bir yüz tutmakta sorun yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

Rekabetin kaşıntısını mı hissediyorsunuz? İster gerçek bir çatışmada, isterse sadece aptal, iyi niyetli bir tartışmada olsun, bugün dileğinize kavuşabilirsiniz. Neyse ki, bu yarışmayı kazanmak için analitik zekaya ve sözlü becerilere sahipsiniz.

Akrep Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

İş/yaşam dengenizin bugün kaçınılmaz olmasını bekleyin, Akrep. Ay yalnız Kova burcundayken, ev ve aile sektörünüz aydınlanıyor. Bir gün izin almaya veya işte olduğundan daha fazla evde zaman geçirmeye çağrılabilirsiniz. Ancak burcunuz ay ile kare açı yaptığından, kişisel ihtiyaçlarınızı mesleki sorumluluklarınızın önüne koymanız zor olabilir. İş/yaşam dengenizin etkili olması için her ikisine de zaman ayırmanız gerekir. İşten bir gün izin almak hem kişisel hem de profesyonel hayatınız için faydalı olabilir!

Bugün çok dikkatli olun – alışılmadık bir küçük ayrıntı, büyük bir kusuru ortaya çıkaracaktır.

Akrep Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bugün dünyanın sert gerçeklerinden uzaklaştırın, Akrep. Evinizin rahatlığında rahatlama havasındasınız ve ay, düşündürücü Kova burcunda ilerlerken işleri düşük anahtarda tutun. Ayın Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, onu duygusal sohbetler ve terapötik çabalar için ideal bir gün haline getirirken, günün ilerleyen saatlerinde düzensiz Uranüs ile olan karesi, ortaklık cephesinde küçük değişikliklere yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.