Akrep Burç Yorumları 16 Eylül 2021

İçerikler

Akrep burcunun 16 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 16 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 16 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 16 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 16 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 16 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Güneş, sosyal statünüzden kişisel özgürlük arzunuza kadar her şeye enerji vererek ve canlandırarak, dünyadaki dernekler, topluluk ve aidiyet hissinden oluşan deneysel onbirinci evinizde parıldamaya devam ediyor. Bu arada, üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla güneş ve hipnotik gezegen hükümdarınız Pluto arasındaki bugünkü üçgen açı, gününüze ve daha da önemlisi, anlık alışverişlerinize gizemli bir yoğunluk katmanı ekliyor. Bekar ya da alınmış, kesin olan bir şey var, Akrep: Genişletilmiş ağınızda karmik karşılaşmalar olasıdır. Her ne kadar ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizin ve en içteki duygularınızın üzerinde gezinirken, evde bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

Akrep Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Küçük bir ipucu size sıçrar ve gününüzü alt üst eder. Aniden seksin o kadar da iyi olmadığını fark edebilirsin ya da belki işin parçası olmak istemediğin bir şeye dönüşüyor olabilirsin.

Akrep Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, konfor alanınızdan ayrılma zamanı! Bugün güneş, iletişiminizi, ağınızı ve hayallerinizi uyumlu hale getiren Plüton retrosu ile üçgen açı yapıyor. İdeal olarak, güneş, daha büyük profesyonel ağınızı ve hayallerinizi mükemmelleştiriyor. Bu alanın size hizmet etmeyen yönlerini ortadan kaldırırken diğer umut verici yönleri geliştiriyor olabilirsiniz. Güneş geri giden Plüton ile bağlantı kurduğundan, ağınızla profesyonel hedefleriniz hakkında konuşmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Kariyer gelişimi için fırsatları olup olmadığını görmek için alanınızdaki profesyonellere ulaşmaya özen gösterin!

Bugün neyle uğraşırsanız uğraşın, yaklaşımınızda metodik olun. Dürtüsel olmayın.

Akrep Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe günkü kozmik manzara, aydınlatma ve yeniden değerlendirme gerektiriyor, Akrep. Manyetik Venüs, sınırlamaları belirleyen Satürn ile sert bir kareye kilitlenir ve günü, bağımsızlık duygunuz ve aile görevleriniz arasındaki tıkanıklıklara dair bir ağırlık ve derinleştirilmiş farkındalıkla doldurur. Bir yenilgi duygusuna kapılmak yerine duvarlarınızı doğrudan incelemeye çalışın. Başka yerlerde, güneşin dönüştürücü Plüton ile olan destekleyici bağlantısı, güçlü konuşmalar yoluyla iyileşmeyi kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.