Yengeç Burç Yorumları 3 Ağustos 2021

İçerikler

Yengeç burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 3 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Yengeç burcu, potansiyel bir talip ve sizi çevreleyen romantik fırsatları merak ediyorsunuz, ancak aynı zamanda konfor alanınızın dışına çıkmak konusunda isteksizsiniz. Örneğin, Merkür istikrar arayan ikinci konfor ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinirken, platonik onbirinci eviniz, topluluklar ve sosyal ağlar aracılığıyla Uranüs ile meydan okurken, gururunuzun yoluna girmesine izin veriyor olabilirsiniz. aşkta yeni bir başlangıç. Dahası, ay kapalı on ikinci gizli evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve sahne arkasındaki her şeyin üzerinde gezinirken, geri çekilmeye ve bir sonraki hareketinizi düşünmeye karar verebilirsiniz.

Yengeç Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Böyle bir zamanda kararsız hissetmek son derece doğaldır. İlgi çekici yeni bir arkadaş ya da tanıdık sizi hazır olmadığınız bir şeye mi itiyor? Unutmayın: Enerji uymuyorsa, taahhütte bulunmamalısınız.

Yengeç Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Bugün size şaşırtıcı haberler gelebilir, Yengeç. Bu haftanın astrolojik enerjisinin çoğu kaotik ve kısıtlayıcı olsa da, bugünün hizalanmaları kesinlikle daha hoş. Güneş enerjisiyle ilgili üçüncü evinizde yörüngede dönen Tatlı Venüs, profesyonel bağlantılar ve topluluklardan oluşan güneş enerjisi on birinci evinizdeki elektrikli Uranüs ile hoş bir üçgen açı oluşturacak. Ağınızdaki birinden size heyecan verici bir iş fırsatı sunmak isteyen bir e-posta, arama veya metin alabilirsiniz. Ayrıca, bir iş toplantısı ayarlarsanız, bir araya getirdiğiniz planların nihayetinde sizi en büyük profesyonel hedeflerinize götürdüğünü görebilirsiniz.

Planları bir araya getirin – çabucak bir araya gelecekler. Herkes gemide.

Yengeç Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı zihinsel gerilimlerle boğuşuyor olman muhtemel, Yengeç. Ay’ın dualistik İkizler’deki varlığı, hikayenin tüm taraflarını görmenizi sağlar, ancak bağ oluşturucu Venüs’e sahip karesi, gerçekten ihtiyacınız olan şey hakkında konuşmanızı zorlaştırabilir. Başka bir yerde, haberci Merkür’ün düzensiz Uranüs ile cesur karesi, eski dostluklar veya topluluk bağlantıları arasında çığır açan konuşmalar yapmanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.