Terazi Burç Yorumları 5 Ağustos 2021

İçerikler

Terazi burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, kişisel yaşamınızı ve aile dinamiğinizi çevreleyen duygusal temalar bugün gözden geçirilebilir. Bunun sizinle ve/veya önemli bir diğerinin ebeveyn figürleriyle bir ilgisi olabileceğini unutmayın – özellikle de benzer yetiştirilme tarzını paylaşmıyorsanız. Örneğin, ay, onuncu otorite evinizden geçecek ve kararlı yedinci ev anlaşmalarınız, sözleşmeleriniz ve diğer önemli eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile yüzleşecek. Gelenekler, yapılar veya kariyer temaları olsun, kendinizi yönetme arzunuz ve sevgilinizin bakış açısı arasında parçalanmış hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Gerçeği tamamen yeni bir şekilde ve güzelliği hemen hemen her yerde görebilirsiniz. Normal, günlük yaşamınız ile içsel, ruhsal yaşamınız arasındaki sınır o kadar ince ki şu anda neredeyse yok.

Terazi Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Ay gökyüzünde dans eder, ışığını istediği yere yayar, Terazi. Herhangi bir ay döngüsü sırasında, dikkatini yaklaşık iki buçuk gün boyunca bir burç işaretine veya güneş evine çeker. Bu süre zarfında, önümüzdeki aydaki kalıplar için bu sektöre yeniden enerji verebilirsiniz. Bir hava burcu olan İkizler’de olacağı gibi, bugün özellikle ışıltısını beğeneceksiniz. Bu sizin dokuzuncu güneş eviniz ve iş yerinde oldukça iletişimsel hissetmenize ve insanlarla daha içsel bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. Karmaşık kavramları bir esinti kolaylığı ile işleyebilir ve sunabilirsiniz.

Bu ilişkide çok derine inmekten korkuyorsan, işleri ağırdan al.

Terazi Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün defne üzerinde dinlenmeyin, Terazi. Kariyer cephesinde bir şeylerin gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Luna’nın empatik Yengeç’teki varlığı, kamuoyunda görünürlüğünüzü artırarak, vizyonunuzu daha geniş bir kitleyle paylaşmak veya yeni bir pozisyona ulaşmak için ideal bir gün haline getirir. Ay’ın elektrikli Uranüs ile olan tatlı bağı, olgun ilişki sorunlarına yeni bakış açıları sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.