Terazi Burç Yorumları 14 Ağustos 2021

Terazi burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, değerlerinizi onurlandırma arzusuna sahip olmak ile sadece ödün vermemek arasında bir fark vardır… sırf bu yüzden. Bu arada, bugünün için için yanan Akrep ayı, istikrar arayan ikinci konfor, öz saygı ve güvenlik duygusu evinizi harekete geçirdikten sonra, tabu seven sekizinci eviniz aracılığıyla düzensiz Uranüs’e doğrudan bir muhalefet yapacaktır. kimya ve ruh-ruh bağlantıları. Bunu kırmak istemem ama planlarınız bugün büyük ihtimalle boşa çıkıyor, bu yüzden beklenmeyeni bekleyin. Yine, bu arzularınızı ve/veya ihtiyaçlarınızı ihmal etmeniz gerektiği anlamına gelmez, sadece kendinize açık fikirli olma iyiliğini yapın.

Terazi Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Molaları ver, çabuk! Ne kadar basit görünürse görünsün, bu engelli parkuru geçmenize gerek yok. Nihai hedefinize doğru yavaş, ölçülü adımlar atın ve dış baskılardan rahatsız olmayın.

Başkalarını anlamak takdire şayandır, ancak önce kendinizi anladığınızdan emin olun.

Terazi Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi gününün derin duygulu gökyüzünde sürüklenmene izin ver, Terazi. Aydınlatıcı güneş, sisli Neptün ile karşılaşıyor ve gün boyunca düşük enerjili, yüksek fantezili bir pus yaratıyor. Ay, kendini muhafazakar Akrep’ten geçerken bulur, odağınızı mali durumunuza ve kullanılmayan yeteneklerinize yönlendirir. Daha sonra, Luna’nın Satürn ile karesi, aşk hayatınız hakkında gerçeklik kontrolleri isteyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.