Oğlak Burç Yorumları 14 Ağustos 2021

İçerikler

Oğlak burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün hipnotik Akrep’e kayıyor, özgürlüğü seven onbirinci evinizi, topluluk, dostluk ve dünyaya ait olma duygunuzu harekete geçiriyor ve görünüşünden, sosyal hayatınızı çevreleyen temalarla oldukça meşgul olacaksınız. Luna ayrıca macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla iddialı Mars’a altmış açı yapacak ve duygularınız ve cinsel arzularınız arasında tatlı bir sinerji yaratacak. Bekar? Romantik olarak yatırım yaptığınız insanlara dikkat edin, özellikle bugünün romantik aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla Uranüs ile ay arasındaki karşıtlığını düşünürken. Aradığınız onay beklediğiniz gibi olabilir veya olmayabilir, Oğlak.

Oğlak Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Söylemek istediklerinizi tam olarak ifade etmekte zorlanıyor musunuz? Başka bir yol deneyin – yazma becerileriniz bugün özellikle keskin ve bir sayfadaki harflerin kalıcılığı, düşüncelerinizi çözmenize yardımcı olacaktır.

Bir moda ayarının zamanı geldi – her şeyi taze tutmak için burada veya orada küçük bir değişiklik.

Oğlak Burcu 14 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Odağınızı topluluğunuza ve sosyal ağınıza yönlendirin, Oğlak. Derin duygulara sahip Akrep’te Ay’ın varlığı, sizi insanlarınıza geri dönmeye ve anlamlı bağlantılar kurmaya teşvik eder. Luna’nın cetveliniz, ciddi Satürn ile karesi, salıverilmesi gereken bazı duygusal birikimi vurgulayabilir. Başka yerlerde, güneşin gerçekliği büken Neptün ile uykulu bağlantısı enerji seviyelerini düşürür ve yanlış iletişimi artırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.